evliliğimi bitirecek bu insanlar....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkdaşlar sizin yardımınıza o kadar çok ihtiyacım var ki konuşcak derdimi anlatacam uzaktan dahi ne akrabam ne dostum var.
    7buçuk evliyim ve evlilğim bitecek kayınvalidem ve görümcelrim yüzünden daha önce görümcemlerimle ilgili konu açtım ve yaptıklarını yazmıştım meğer onlar hiç bi şey değilmiş...ben yarıyılda ailemin yanına gittim 1 haftalığa 5 saatlik mesafede ailem ve bunlar ben memleketimdeyken görmücem babamı aramış ve senin kızın ikide bir ne annesinin yanına geliyo utanmıyo mu demiş(en son ramazan bayraımda gitmiştim) tabii babam kötü bi şey söylememek için işim var deyip kapatmış düşünün yani eşim beni yolcu edip gönderiyo ama onlar kendine bu hakkı buluyo eşim de konuşmuş siz niye karışyosunuz diye tabii yine konuşup konuşup durmuşlar....neyse biz olayı uzatmadık babam kayınpederimi arayıp konuşmuş...neyse ben evime döndüm sonra görümcemin eşi ameliyat oldu ve kayınpederim benim hatrım için git dedi beni haklı bularak.... gittim bana hoşgeldin deyip demedğini hatırlamıyorum işte eşime kardeşim nasılsın sana yemek hazırlım sana çay getirim sana kola getirim ya ben o kadar şey ypamasına rağmen gidiyorum geçmiş olsuna kendisiniin yaptığna bak ben de çıkarken eşimden önce kapıddan çıktım ve allahısmarladık demedim hemen görmücem kayınvalideme kayınvalidemde eşime işte karın böyle böyle demedi eşimde beni suçluyo işte hiç gitmeseydin eğer gidiyosunda adam gibi davranıcan ya söyleyin lütfen benimde bi sabır noktam yok mu görmücem benden kaç yaş büyük çovuk gibi şikayette bulnuyo bende görümcemden çıktıktan sonra eşimi doldurabilirdim.....inan bu iş böyle devam ederse boşanmayı bile düşünyorum zaten öyle isityolarmış eşim ağzından kaçırdı....nerden düştüm bu insanlarıniçine keşke zamanı geri alabilseydim....çok üzgünüm bana bi şeyler söyleyin lütfen....

2. 20 Şubat 2010
  3. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm 7.5 yıl dıle kolay yani öyle boşanırım fln deme hiç senin eşinle çok büyük problemlerin yok anladığım kadarıyla bi yerden sonra kaynananda görümcelerde dış kapının mandalı yani sen kapını kapatıp evine girdkten sonra eğer sen izin vermezsen onlar da senin huzurunu bozamaz. eşin seni yollamış annene , kayınbaban surat cıkarmamıs senı haklı bulmuş eee görümcene de laf düşmez sende ona inat yap hatta valla bak ben denedim onlar bana gıcık gittikçe ben onlara inat iyi oluyorum bu sefer kendi kendilerini yiyorlar. sen ne diye bosanıp onları mutlu edeceksın hiç takma al kocani tak koluna keyfini çıkar boşver

4. 20 Şubat 2010
  5. emdev

emdev Guest

görümcenin açıklarını yakala koz olsun.seninle uğraşmasını engelle.alsanaalsanasmile

6. 20 Şubat 2010
  7. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aa görümcen yüzündenmi boşancan çocuk deyilya eşin anlat bunlar bunlar oluyo ben onlarla muhattap olmak istemiyorum senin görüşmenede bişey demem ama bana ısrar etme de yazık evlilik öyle bitirilirmi hemde bi hiç uğruna

8. 20 Şubat 2010
  9. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

cnm 7 buçuk aylık evliyim inş düzelir her şey..tşk ederim..

10. 20 Şubat 2010
  11. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Canım görümcenle görüşmesen olmuyomu.eşinle konuş bir daha sefere çok ters konuşcam kardeşin bişey derse de.cesaretin varsa bizi bir araya getirirsin de. sen beni savunup kardeşini susturamıyosan bundan sonra ben kendimi savuncam de bakalım eşin ne dicek .çok bile sabretmişin.herkesin evi ayrı ne istiyomuş senden açık açık sor.içine atma sinir hastası olur insan

12. 20 Şubat 2010
  13. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bak allah söyletti demek 7.5 aymış :kedi: 7.5 yıl olur daha nice seneler olur sen üzme kendini tatlım ya . görümce kim oluyo amaaaan :mymeka:

14. 20 Şubat 2010
  15. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kayınvalidem siz gelmezseniz ben her gün gelirim diye tehtit ediyor yani mesafeli de duramıyorum....

16. 20 Şubat 2010
  17. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

saOL cnm benim...

18. 20 Şubat 2010
  19. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle aşamayacağınız veya ayrılmanıza neden olucak bi sorun sayılmaz bu bence ama eşinize bi sorun bakalım,sadece kendisine nasılsın die hal hatır sorulan ve sadece kendisine acmısın diye sorulan bir yerde siz yok sayılmış olmuyurmuymuşsunuz ve eşiniz "gidiyorsan adam gibi davran"diyormuşya size acaba yok sayıldığınız bi evde kime adam gibi davranacakmışzsınız?bunları eşinizle güzelce konuşun,siz ona kırgınlıklarınızı alındıklarınızı güzelce anlatırsanız eminim anlıyacaktır sizi.hakkınızda hep hayırlısı olsun.umarım her şeyi güzellikle halledersiniz..

Son düzenleme: 20 Şubat 2010