Evliliğimi bitirmeli miyim..mantıklı düşünemiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve chicek tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : chicek
  1. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yaklaşık 2 buçuk yıllık evliyim ve evlenip yurtdışına geldim eşime çok güvendim ama o hamileliğimde ve doğumdan sonra bana çok kötü davrandı aldattı eski sevgilisiyle maillerini gördüm kızla hiç bağlantısını kesmemiş biz evlendikten sonra sürekli arayıp onu yurtdışına çağırmış o zaten önce burdaymış kız gelince bi süre görüşmüşler sonra ayrılmışlar yine o aralar ben hep evdeyim tabi sonra şifresini bulunca öğrendim herşeyi bi ara ben türkiyeye gittim benim gittiğim gün kızı eve almış kızın künyesini buldum evden ve onun olduğu ortaya çıktı ve tüm bunları kabul etmedi hiç bi zaman kız tekrar türkiyeye döndü şu an görüştüklerin sanmıyorum ama bunun haricinre bi de bi ara romanyalı bi kadına mesajını gördüm onunla da gittim konuştum çok yeni tanışmışlar kadın evli olduğunu anlayınca bağlantıyı kesti bunun üzerine ayrılacaktık özür diledi ondan sonra bana karşı iyi ama benim hala şüphelerim var güvenemiyorum ve eskisi gibi değil hiçbişey çocuğumuz var 1 buçuk yaşında ben bunalıma girdim sağlıklı düşünemiyorum zaten burda da kimsem yok ne yapıcam bilmiyorum:çok üzgünüm:

2. 28 Aralık 2008
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya güzelim bişi diyimmi...erkek bir kere tadını aldı mı kolay kolay bırakamaz..kusura bakma da alışmışsa öyle , kadınlara gitmekten , o zaman dönmesi zor gibi..bu benim düşüncem..seninde şüphelerin varsa,sizinle ilgilenmiyorsa , hayat kötü ise bu kadarınıda çekmeye mecbur değilsin yani...nasıl olsa affetti beni diye daha başkalarına gidebilir...

4. 28 Aralık 2008
  5. inanamıyorum ya seni kendi evinde aldatmış resmen sende biliyorsun eşinde senin bunu bildiğin halde hala onu terketmediğin için gayet rahat!!!
    canım sen tepkini koymazsan bu adam devam edicek buna....
    napıcaksın aldatılmaya katlanıcakmısın evet çocuğun var ama onun böyle sağlıksız bir ortamda yetişmesinden daha iyidir ayrı ebeveynlere sahip olması!!
    ben olsam ayrılırdım.davulun sesi uzaktan hoş gelir diyebilirsin ama böyle sende hergün kahrolursun çocuğunda bu ortamda mutlu sağlıklı bi çocuk olamaz .......

6. 28 Aralık 2008
  7. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Aldattı yazmışsın ve devamını okumaya gerek bile duymuyorum tabi ki bitirmelisin. Yolunu çizmiş kızını alır ve gidersin bu evlilik böyle sürermi o çocuğun psikolojosi daha çok bozulur.... Yol vereceksin başka yolu yok diye düşünüyorum.

8. 28 Aralık 2008
  9. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    senin kocan bayagi isi ilerletmis o kizdan sonra birde romanyaliyla mesajlasmis
    yani arkasi gelir bunun seni hic takmiyo heralde bosanip bosanmayacagina sen karar vermen lazim
    ama sen de bi sekilde tavrini koyman lazim

10. 28 Aralık 2008
  11. chicek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç deneyimim yok çalışmadım 3 yıl oldu mezun olalı işletme mezunuyum

12. 28 Aralık 2008
  13. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aldatılmışsın.CADIARZU
    Hemde kaç kere:mymeka:
    Gerçi biride bir binide birde. Anlamasığım şey birincisi yutmaya çalışmışsın da ikincisini de nasıl affettin. Şimdi eminim kabullenemiyorsun. Onun acısını çekmende çok doğal:1closedeyes: Canım bunca ihanetden sonra sağlıklı olmazsın tabi. Sağlıklı düşünemezsin tabi. O adamla aynı evde hala kalman hiçde sağlıklı değil.CADIARZU

14. 28 Aralık 2008
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

ya eğer dil biliyorsan yurtdışında da çalışabilirsin..sanırım oranın şartları buraya göre daha iyi
    yada türkiyeye gelirsin,ailenin yanında kalırsın tabi destek veriyorlarsa,bi işe girer çalışırsın,bakarsın çocuğuna..

16. 28 Aralık 2008
  17. chicek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet vereceğiz destek diyorlar burda iş imkanı yok bana göre dil yeterli değil hem burda kimsem yok eski imkanlarda yok artık burda

18. 28 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

dönmeyi düşünmez misin peki tr'ye