Evliliğin ilk ayların da hamile kalmak....

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve ilktuxgx tarafından 1 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1 Ekim 2007
    Konu Sahibi : ilktuxgx
  1. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hanımlar sizce evliliğin ilk aylarında mı hemen bebk istenmeli,yoksa birkaç sene geçmelimi...
    Ben 2.ayda hamile kalanlardanım ve epey üzüntü yaşadım ya siz ne düşünüyosunuz:KK46:

2. 1 Ekim 2007
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    vallaha ben evlendim hic dusunmedim ole sey olsun istedik olursa olsun dedik allahim bilir dedik verirse neden olmasin dedik ve ben 2 bucuk hafta sonra hamile oldugumu ogrendim :))

4. 1 Ekim 2007
  5. ilktuxgx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki şimdi iyi olmuş veya keşke biraz daha bekleseydik diyormusun?

6. 1 Ekim 2007
  7. ilktuxgx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çorumlucadı için soruyorum

8. 1 Ekim 2007
  9. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım valla bence ister yıllarca flört et ister yıllarca nişanlı kal. Eşinle aynı evi paylaşmadığın sürece tanıyamıyorsun yani tanımadığın bir sürü huyları oluyor (bende öğle oldu) birbuçuk yıllık evliyim ve yeni karar verdik çocuk yapmaya (inşallah) Şimdi iyi ki o zamanlar çocuk yapmamışız diyorum, çok sıkıntı yaşardım alışma döneminde eminim.

10. 1 Ekim 2007
  11. vaveyla

vaveyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ikinci ayda hamile kaldım.iyiki de kızım erkenden olmuş diyorum şimdi en yakın arkadaşım o çünkü.bi kötü tarafını yaşamadım ben erken bebek sahibi olmanın.iyiki olmuş iyiki var.

12. 1 Ekim 2007
  13. gxuxlgxuxzeli80

gxuxlgxuxzeli80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 1.5 yıllık evliyim ve en az 1 sene daha düşünmüyorum.hem çalışma şartlarım hemde eşimle yaşadığımız bazı sıkıntıların iyileşmesini bekliyorum.mutsuz bir ortamda büyümesini istemem çocuğumun.olmadı seneye kısmetse çünkü yaş geçiyo artık daha fazla beklemeye gerek yok diyorum.evliliğe bile yeni adapte oluyorum hem çalışıp hem evli olmak çooooook zor

14. 1 Ekim 2007
  15. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende 5aylik evliyim, korunuyorum.. cunku hem calisiyo hem okuyorum okulu bitirip meslegimi alinca, bide iyi biyerde is bulunca dusunuyorum bebek,Allah kismet ederse.

16. 1 Ekim 2007
  17. eda_eda

eda_eda Guest

bende evliliğimin 2. ayında hamile olduğumu öğrendim..herkes karşı çıktı daha erken diye ama bilmiyorum şu anda 8 haftalık hamileyim ve mutluyum onun karnımda olduğunu bilmek bana huzur veriyor.

18. 1 Ekim 2007
  19. juliettt

juliettt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben evli degilim ama evlenince hemen düsünmüyorum sahsen.cunku insan evlilıkle zaten bambaska bir dunyanın içine giriyor bütün alişkanlıkları degişiyor.kım ne derse desın bekarkenkı hayattan farklı bir hayat yasıyor.ve buna adapte oolmaya calışırken bır yandan da coook farklı bır dunyaya daha gırmek..bılemıyorum yaa bana bıraz agır olur gıbı gelıyoo ikisi birden.hem yenı evlısın hem yenı annesın.bıde soyle bişey varkı bız kadınlar evlenene kadar (cogunluk)jınekolojımızı dogru durust bılmıyoruz.cocuk için uygun mu degılmı bunlar içinda zamana ihtıyac var bence.once kendımızı tanıyalımkı sonra cocuk sahıbı olalım