evliliğin size artıları ve eksileri....:))((

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve HeartLess tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    evliliğin size kattığı olumlu yönler yada olumsuz yönler neler oldu???evlenmeden önceki x le evlendikten sonraki x arasındaki farklar neler...?(bu arada x siz oluyorsunuz...)buyrun bayanlar...

2. 11 Haziran 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.468
    Ödül Puanları:
    363
    Yaradan tarafından öyle bir sabır duygusu doldu ki içime,ben bile bana şaşarım Songülcüm..Büyümeye çalışıyorum galiba..Bu artı diyebiliriz benim için..:1rolleyes:
    Eksiye gelince; çok sakin bir kızdım ben bekarken.. Ama evlilik çok asabi bir kadın yaptı beni. Çok sinirliyim çok..Ama öyle bağırıp çağırmam. Sürekli gerginim,diken üzerindeyim..:dilcikar:

4. 11 Haziran 2008
  5. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    evlilik beni pek değiştirmedi sanırım ama dah çok yemek düşünür oldum :)))
    gelen gideni daha coğaldı eşimde vlendikten sonra baz bana göre olumsuz davranışları oldu ama şimdi oda olgunlaşıyor vede daha objektif bakabiliyor olaylara olumlu yönde etkilemiş evlilik beni annem evlendikten 4 ay sonra beni görünce saçların bile parlamış kızım dedi düşünün artık nasıl olumlu etkilenmişim :)))

6. 11 Haziran 2008
  7. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende pek bir degisiklik olmadi aslinda, bende Laalenin sølediginin tersi oldu sanirim az biraz, daha sakin oldum, eskiden bana laf søyleyene hemen cevabimi yetistirir eksik kalmazdim, simdi nedense umrumda degil, søyleyeni allaha havale ediyor kendi hayatima bakiyorum, kimse beni ilgilendirmiyor. kimseyi merak etmiyorum, eskiden daha bir merakliydim sanirimnaniknanik

8. 11 Haziran 2008
  9. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eskiden düzenle alakalı bir durumum yoktu ben dağıtırdım annem toplardı şimdi eşim dağıtıyo ben yopluyorum :)) Daha düzenli oldum .
    Daha sinirli ve karamsardım şimdi daha pozitif ve sakinim ( ateşle barut olayı ) Yani deli deliyi görünce sopasını saklarmış durumu diyebiliriz .
    Daha sabırlıyım falan filan bir sürü ıvır zıvır

10. 11 Haziran 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    evlenmeden önce bu kadar sabırlı,bukadar anlayışlı,bu kadar marifetli olabileceğim aklımın ucuna bile gelmezdi..çünkü evlendiğimde yemek yapmayı dahi bilmiyordum..annem evde olmasa babam yapardı ben hiç girmezdim mutfağa..allahıma şükür bu konuda eşim babamı aratmadı.yavaş yavaş da olsa öğrendim..şimdi orduyu bile rahatlıkla ağırlayabilirim....

12. 11 Haziran 2008
  13. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aslında artı olarak evlilik;düşünüyorumda eşimden başka bir şey yok.evlenmeden önce de sorumluluklarım vardı şimdide var farklı birşey olmadı.

eksi olarak;çok sakin bir insandım.Eşimin ailesi asabi ve öfkeli bir insan yaptılar beni.çizgimden çıkarttılar.

14. 11 Haziran 2008
  15. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Önyargılarım bitti,
    Hayata daha pozitif bakmayı öğrendim, daha neşeliyim, daha sabırlıyım, daha huzurluyum,
    Bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmayacak diye düşünürken her şey çok daha güzel oldu hayatımda,
    Mutluyum ben böyle...

16. 11 Haziran 2008
  17. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evlenmeden önce sabır nedir laf yiyipte içine atıp onu hazmetmeye calışmak nasıl bişey bilmeyen ben bunları cok güzel öğrendim evlendikten sonra

18. 11 Haziran 2008
  19. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    evlenmeden önce dilediğince gezen dolaşan eğlenen hiç bir iş yapmayan sadece okuluma gidip gelen bir insandım.. evlenince pek bişi değişmedi sadece iş ve yemek yapmak ağır geldi bazen.. ama evlilik bebek doğduktan sonra basladı,evlenmek 2 kişiyken çok eğlenceli sadece benim için birlikte yasamanın verdiği keyifteydi.. böyle bir sorumluluk alacağımı bu kadar emek harcayacağımı gecemin gündüzümün olmayacağı ve bir dakika bile kendime ayıramayacağımı bilemezdim... aynı zamanda da bunun kadar muhtesem bir duyguda hayatım boyunca yaşamadım.. oğlumun beni anne diye çağırması boynuma yatması öpmesi sarılması yaşamıma bile bedel.. sorumluluğun bin kat arttı yavrum açısından..