Evliliimizde son demi yayorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zamannn tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zamannn
  1. zamannn

zamannn Guest

hatırlayanlar vardır eşimle sorunlarım vardı bazı arkadşaalrı kırdıysam afola...
    radikal kararlar aldım çalışmaya başladım 700 ytl maaşım 550 ona veriyorum 150 benim mümkün odluğu kadar harcamıyorum birikitiriyorum şuan 180ytl biriktirdim inşallah daha da fazla biriktireceğim okumaya karar verdim seneye össye giriceğim şansımı deniyceğim. çünkü evlilik hiç hayallerdeki gibi değilmiş.... eşimle cinsel problemlerimz varevlendimiz günden beri ve ben bayan oalrak hiç yüzüne vurup üzmemeye çalıştım ailesi geldi hizmette kusur etmedim. arkadşalrımla geziceğim dedi gez dedim alışveriş yapardı kendine kıyafet falkaln ben bişey istediğimde para yok yok mu ondan sende vsss yada başka bişeyden kavga çıkarıp kendimi kötü hissetirirdi...
    çok ezdi beni şimdide gelmiş bana diyorki seni çok üzdfüm dimi ne önemi var ki....

neyse düün gece en son olay patladı akşam aradı amcamlara geçicem amcamnoğlu boşanckmış yarım saate gelrim dedi oke dedim gecenin 2.30 hala yok aradım dayanmyp gelmicek misin dedim ne bu saatte aman off tadımı kaçırma dedi sonra arkadan yengesinin kahka sesi okadar dokunduki 4te geldi eve aşkım vss diyor bişey sormuycakmıısın dei hayır dedim anlattı kendi kendine dayanamdım patladım ya gecenin bi vakti tekbaşıma evdeyim sen orda sorun haletmeye gidiyorum diyorsun dedim aradımda yengen kikir kikir gülüyor dedim benle konuşlmazmış vsss çok dokundu 5e doğru uyua kaldım oda tepemde hiç muhatap olmamdım mafoldumben artık ezdirmicem kendime rabbim onun parasınada onada muhtaç etmesin beni nolur dua edin bana

2. 3 Temmuz 2009
  3. sakadegilinangidiyorum

sakadegilinangidiyorum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım Allah yardımcın olsun senin kocan eksikliğini seni bastırmaya çalışarak örtmeye çalışıyor bence Allah sabır versin sanada

4. 3 Temmuz 2009
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ay canım yaaa ağlamaaa..

Nedir bu erkeklerden çektikleriniz ya

Evlenmeden önce kul köle olurlar, evlendikleri an, tapulu mal gibi istediklerini yapmaya başlarlar..

Tabii ki ezdirme kendini, senin de fikirlerin var senin de düşüncelerin var, ortak paydada buluşmak lazım mutlaka...

Bir de şu geldi aklıma, akşam sonuçta önemli bir konu için gitmiş, geç kalması normal..
    Sen de gitseydin keşke..

6. 3 Temmuz 2009
  7. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun ......... güzel kararlar almış , güzel adımlar atmışsın .... kararlılığını devam ettirmeni dilerim , elbette kendini ezdirmeyeceksin , bu dünyaya hiç bir kadın bir erkeğe kölelik yapsın diye gelmedi ...
    umarım rabbim eşini de ıslah eder de yuvan kurtulur , herşeyin hayırlısını dile

8. 3 Temmuz 2009
  9. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    niye ona para veriyorsun?

10. 3 Temmuz 2009
  11. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence de...keşke sen de gitseydin...
    ve evet neden veriyorsun???

12. 3 Temmuz 2009
  13. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım kayamam sana yaa cok üzüldüm bitanem evliliğimizi ilk dönemleri bizimde böyleydi evlendim k.validem tutturdu evi tamir ettiricem diye benim kocam annesine para veriridi bana 1 kuruş bile yok çalışıyordum kendi kendime bakıyordum sonra bi kavga ettim eşimle cıkardım cinkar bu evin erkeği kim diye ezdirme canım kendini susutukça tepene cıkıyorlar SAKIN SUSMA CANIM

14. 3 Temmuz 2009
  15. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam zırnık vermezdim. nasıl bir durumsa artık kendi maaşının yarısından fazlasını ona veriyorsun. kendi işi varsa kendi ihtiyaçlarını kendi maaşından alsın derim...

16. 3 Temmuz 2009
  17. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence o herife maaşından o kadar para verme.ayrıca aldığın kararlarda güzel.zararın neresinden dönersen kardır.bence eşin ezik biri olduğu için gücü sadece sana yetiyor.ondaki cinsel sorunlar onu asabi ve sorumsuz yapıyor erkekliğini o şekilde göstermeye çalışıyor.ya gecenin 4 ünde eve gelmek ne demek.önce kendi sorunuyla uğraşsın elaleminkiyle değil.ay çok sinirlendim okuyunca ya bu ne rahatlık anlamadım ki.sen çok pasif kalmışsın ya.güçlü ol onun karşısında artık ona muhtaç değilsin bak iyi kötü işede girmişsin.

18. 3 Temmuz 2009
  19. zamannn

zamannn Guest

borçlarımız var daha doğrusu eşim ailesine yardımcı oluyor sıkıştı için destek omlk için işe baladım....bana gel diye bişey demedi önemli kkonuysa yengesi gecenin o vakti aradımda o kahkası neydi çok dokundu