Evlilik hazırlıklarınızda unuttuklarınız pişman olduklarınız

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve pınarrrr tarafından 16 Aralık 2007 başlatılmıştır.

16 Aralık 2007
    Konu Sahibi : pınarrrr
  1. pınarrrr

pınarrrr Guest

arkadaşlar bende evlendim ama sadece nikahım oldu daha düğünüm olmadı.eşim yurt dışında olduğu için beni yanına aldırmaya çalışıyor ne zaman vizem çıkarsada o zaman düğünüm olacak.kendimden değil ama çevremden biliyorum düğün,nişan,söz gibi merasimlerde o kargaşadan heyecandan belkide yapmak istediğiniz bir çok şeyi unutabiliyorsunuz.yada iki tarafın aile bireylerinden birinin karşı çıkması sonucu yapmak istediğiniz şeylerden vazgeçirilebiliyorsunuz.peki varmıdır çok isteyipte herhangi bir sebepten yapamadıklarınız?paylaşırsanız sevinirim benim gibi düğünü olacaklara da bir fikir olur sevgileeeeeeeeer

2. 16 Aralık 2007
  3. pınarrrr

pınarrrr Guest

yaaa çok üzüldüm senin adına aslında bir gelinin en çok istediği şey kendi gelinliğini kendinin seçmesi ve içine sine sine giymesi sen neden yapamadın hiçbir istediğini?

4. 17 Aralık 2007
  5. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    benim dugunume biraz vakit var daha cok korkuyorum istedigim gibi olmamasından Allahım icime sine sine olmasını nasip eylesin insallah hepimiz icin ole olur umarım...

6. 17 Aralık 2007
  7. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    191
    Ödül Puanları:
    163
    amin cnm benim düğünede 4 ay var bende içime sinerek olmasını istiyom:bbo:

8. 18 Aralık 2007
  9. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    benim de 4,5 ay gibi bi sure kaldı canım :1rolleyes: Allahım gonlumuze gore olmasını nasip etsin.. o deil de sonrasında mutlu oluruz insallah :-)

eger benden once evlenmis olmazsan pınarcım Allah korusun unuttugum olursa onları paylasıcam a.s

10. 18 Aralık 2007
  11. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    benim düğünüme 6 ay var nişan da salonda olduğu için bir nevi prova oldu bizim icin ve sunu anladım ki en önemli noktalar fotoğrafcı ve müzisyen secimi düğünü düğün yapan bunlar oluor

12. 18 Aralık 2007
  13. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dugunum tahminimden cok daha guzel oldu. gelinligin sacim cicegim makyajim hepsi tam istedigim gibiydi. tek icimde kalan gelin arabasi. esimin enistesinin rabasiydi. biraz burunlari havada olduklari icin gelin arabasini suslememisler ayipmis diye. iki kurdela baglatmislar o kadar o icimde kaldi. keske limuzin kiralasaydik simdi herkes oyle yapiyo

14. 18 Aralık 2007
  15. pınarrrr

pınarrrr Guest

canım sağolasın umarım unuttugun içinde kalan bişey olmaz herşey gönlünce olur ama büyük ihtimalle sen benden önce evlenirsin çünkü ben yurt dışına gidicem vize bekliyorum onunda çıkacağı yok 1 sene oldu hala bekliyoruz ses seda yok

16. 19 Aralık 2007
  17. pınarrrr

pınarrrr Guest

aaahh ahh o korku bendede var be canım bende iki aile birbirine girecek diye değil ama eşimin ailesi bi gıcıklık yapacak diye eminim diken üstünde olacam.biliyorum öyle bişey yapsalar oracıkta ağızlarının payını veririm ama can sıkılmış olur bi kere umarım korktuğum gibi olmaz:1no2:

18. 19 Aralık 2007
  19. bezgincik

bezgincik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim bütün hazırlıklarım kusursuzdu neredeyse...gelinliğime, eşya seçimine düğün hazırlıklarına aylar öncesinden çok titiz bir şekilde hazırlandık...sadece ben gergindim biraz... düğünlerden hoşlanmam ama herkes düğün istediği için düğün yaptık... aslında ben nikah istemiştim sadece...tek kusur foroğrafçıdan oldu...onda da bizim bir hatamız yok dost kazığı yedik...ama çok dert etmiyorum çünkü elimde yeterince fotoğraf, cd var ama çok fazla çeşitlilikte değil o kadar...
    Evleneceklere tavsiyem hep pozitif düşünsünler o gün...aksilikler mutlaka çıkacaktır, çıkmaması mümkün değil...aksilikleri bile gülümseyerek hatırlayacağınız bir anı olarak aklınızın köşesine not edin...hiçbirşey keyfinizi bozmasın,eğer sonradan ah vah etmek istemiyorsanız tabii...