evlilik hikayeniz***

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve komik tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

16 Haziran 2009
    Konu Sahibi : komik
  1. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar buraya eşinizle veya nişanlı sözlü işt e her neyse nasıl tanıştığınızı yazar mısınız???????????????:kedi: opuyorumnanaktan :asigim::içelim:

2. 16 Haziran 2009
  3. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    e hadi ilk ben anlatayım gayrı...

....

ben hayatımın aşkıyla 3 yıl önce tanıştım.......

soğuk ve karlı bir ocak günüydü saat 16:30 civarlarıydı.........

o zamanlar toydum tabi kuzenimin evinde tanıştık öle gençlerle oturup sohbet ederlerken oda yeni gelmişti askerden kuzenimin dayısı olur kendileri....

ayrıcana benim halamın kızıda yengesi olur benimde eltim oldu.....

eşime o referaslık etmişti çok istedi olmasını kefil olmuştu resmen....

haklı çıktı sağolsun....

tanışınca beni çok beğenmiş eee napsın gördü benim güzel kızçeyi....

sonra görüşmek istediğini falan sölemiş....

sonra konuştuk anlaştık beğendik oldu bitti rabbime şükürler olsun iyiki o gün onla tanışmışım.....

hayatıma güneş gibi doğdu......:utangaç:

iyiki varsın koceceiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm...... :asigim:

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  4. 16 Haziran 2009
  5. nnisanyagmuruu

nnisanyagmuruu ooO♥Sensiz Olmaz♥Ooo Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla ben nsl tanıştık hatırlamıyorum hiç.:ecrin_bebek: çoook oldu tanışalı.bi 16-17 sene oldu yani.
    liseyide beraber aynı sınıfta,yeri geldi aynı sırada okuduk,4 yıl. o, ben şu liseye yazılıyorum demişti.
    bnm puanım tutmuyodu.babası girdi araya hemen yazıldık yani.
    neysem üniv de ayrı düştük.:1no2: o uzattı okulu ben bitirip gelip aöf yazıldım.
    sınavlara gidip geldim.onda (öğrenci evinde) kaldığımda oldu. ve o arada gezdik,dolaştık,sinema,alışveriş derken, birbirimize yakınlaşmaya başladık.
    sora o okulu bırakıp geldi.nerdeyse her gün bir aradaydık.iş çıkışlarımda hep yanıma geliyodu,geziyoduk.
    ah ah :kedi::kedi:.14buçuk aydırda sevgiliyiz yani.:kedi::kedi: 2. ayımızda söz yüzüğü taktık.
    annem hasta olmasaydı bu yaz askerlik öncesi nişan olacaktı ama olmadı.geç olsun güç olmasın diyoruz artık.:1hug:
    biz böylede çok mutluyuz:asigim:eek:puyorumnanaktan

6. 16 Haziran 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben geldim bende yazayım.
    ben niversite okumak için gelmiştim bu şehre okuldan bir arkadaşım vardı çok iyi anlaştığımız sonra arkadaşım birisiyle tanışmış bana dediki yalnız gitmeyeyim sen bak nasıl biri diye iyi tamma dedim gittik oturduk kafeye tabi kafeyi arkadaşımın tanıştığı kişi işletiyordu.tabi biraz zaman geçince birbirimizin diğer arkdaşlarıyla tanıştık.tabi benim eşimle arkadaşımın tanıştığı kişi çok yakın arkadaş bana rica etti ne olur ağzını ara arkadaşı bana karşı birşey hissediyormu diye dedi.tabi bende bunların aralarrını yapıcam diye kendimi paraladım sürekli dördümüz bir aradaydık ve en komik olanını şimdi söylüyorum aradan birkaç ay geçti bunların ikiside birbirlerine karşı birşey hissetmedklerini anladılar ve biri evlendi diğeride yakında evlenecek biz arada kaynadık her ne kadar başlarda arkadaş olarak görsemde eşimin bana karşı olan ilgisine ve yakınlığına karşı etkilenmemem mümkün olmadı.iyikide evlenmişim.birde bizim düğünümüzle tanışma günümüz aynı gün ve bebişimizde o gün doğacak sanırım

8. 16 Haziran 2009
  9. BULUTOLSAM

BULUTOLSAM ben ona resmen aşığım.... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende anlatayım.
    ben trakyadan oda adanadan üniversite okumak için gelmiştik bursaya.
    ama o benim üst sınıfımdı.bi tane dersten kalmış beizimle alıyordu dersi.bu sayede tanışık.
    haftada birgün ders saatinde görüşe görüşe arkadaşlığımızı ilerlettik. ama tabi o bana fena halde vurulmuş
    ama arkaaş olduğumuz için ne tepki vereceğimi bilmediğinden açılması zaman almıştı.
    sonra beni andırmak için çok uğraştı. bu uğraşarla geçen süre hayatıda yaşadığım en özel anlardı veee
    14.02.2004 te ona evet dedim.
    şimdi de 7 aylık evliyim kendisiyle ve ona çooook aşıım iiki tanımışım:asigim:

10. 16 Haziran 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ben de anlatayim dedim ama evliler yaziyomus pardon.

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  12. 16 Haziran 2009
  13. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    allah herkesin mutluluğunu daim etsin olmayanada yani banada aşk karşılıklı aşk nasip etsin bende buraya yazayım

14. 17 Haziran 2009
  15. aysmev

aysmev OĞLUM ABİ OLUYO.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende anlatayım bari
    eşimle komşuyduk fakat onların evi biraz daha aşağıda kaldığı için orasıyla pek alakamız yoktu.Eşimde hep dışarıda okuduğu için onu hiç görmemiştim, dolayısıyla eşim benim bende eşimin varlığından habersizdik.Taki kiracılarının düğününde tanışmamıza kadar.Eşimle birbirimzi düğünde gördük,bakışmalar falan.O gece cesaret edip yanıma gelememiş, beni birde erkek tarafından zannetmiş.Neyse o akşam eve döndüğünde çok üzülmüş beni kaçırdı diye.Bizim evin bitişiğindeki evde dayısının gelini oturuyodu,ertesi günde ben ona oturmaya gittim ama eşimin akrabası olduğından haberim yok.Bana "sen dün akşam düğünde varmıydın" diye sordu bende "sizin yanınızdaki masada oturuyodum" falan deyince "ay o kız senmiydin?Bizim çocuk seni çok beğenmiş tlf nun varsa versene" dedi bende verdim.O günden sonra hayatım değişti,şu an 5 yıllık evliyim 2,5 yaşındada oğlum var.Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu. :Saruboceq:

16. 18 Haziran 2009
  17. Nisanim58

Nisanim58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim evlilik hikayem biraz dahamı modern nedir.....
    ıNTERNERNET ortamında tanıştık...yani chatte. nasıl böle bişey olur falan die ailem çok kız dı..
    ama 1 yıl arkadaşlık sürdü ama sadece dostane... evlenmek istedigini söledi. kabul ettim .
    çok zor günlerdi. ailem açısından...
    6 yılı doldurduk. 2 kızımız var. çok şükür mutluyuz. inşallah böle devam eder.....
    darısı bekarlara...

18. 22 Aralık 2011
  19. meltemyaren

meltemyaren My Love MeltemAhmet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    2009 yılında ılk işime gırmıstım sekreter olarak sözlumde bızım işyerıne gelıyodu sureklı 1 bucuk sene geldı gıttı aramızda 9 yas var bende abı dıyordum kendısıne ama benımle cok ilgilenıyordu.. hatta her seyımı anlatıyodum kendıısıne sonra notlarla senı sevıyorum yazıp masama bırakmıs olmaz falan dedım o sıra ısten ayrılmak ıstıyordum.. 1 ay falan arama mesafe koydum .. yapamam olmaz dıye sonra ne yaptıysa bı kac kere gorustuk.. 12 şubat 2011 de evet demıstım.. ve ıkıncı evetı 4 ay sonra nıkah masasında soylucem.. cook mutluyum aşığımmmm ... müstakbel kocam olacakk ınsaallahh .. paşaammmm iyi ki tanıdımm seniiiiiii iyi ki sevdin beni !!!