evlilik için okul bırakılır mı ????

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pnrarsln tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pnrarsln
  1. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    yaklaşık 6 aydır beraberiz arada sorun yaşasakta asla ama asla benden vazgeçmiyo beni gerçekten çok seviyo ve bende onu çok seviyorum edebiyat 2. sınıf öğrencisiyim o ise galeri işi yapıyo ve benim okulu bırakmamı istiyor seneye evlenelim diyor işini kurmuş evini almış askerliğide yapmış biri artık yuva kurmak istiyorum diyo ailem ve akrabalarım böyle bişeye izin vermez ben ise bir taraftan olmaz diyorum bir taraftan da onunla uyanmak ne güzel olurdu diyorum . sizden fikir bekliyorum siz olsanız ne yapardınız belki kimileri bunu çok yadırgıyor olabilir ama işin içine aşk girince herşey oluyo lütfen yorum bekliyorum

2. 29 Temmuz 2010
  3. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cnm bence sakın ha bırakma ablamda bu hatayı yaptı liseden sonra bıraktı şimdi çok pişman dersaneye gidiyor ve yeniden sınavlara gircek

4. 29 Temmuz 2010
  5. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Assssla,sakın ama sakın bırakma,çok yanlış bence,hiçbirşey için vazgeçme okulundan.

Bak ne kadar güzel bir bölümün var,ilerde mesleğini eline alır,güzel bir öğretmen olursun,ya da hiçbirşey olma,istersen yine çalışmasan da,okumanın,öğrenmenin hazzını yaşarsın,hep derim okumak gibisi var mı? Yarın öbürgün oldu da ayrıldınız,elinde mesleğin olur ayaklarının üstünde durursun.Hem o kadar uzağa da gitmeye gerek yok,diyelim nişanlıyken ayrıldınız ne olacak? Pişman olmaycak mısın?

Ayrıca ve en önemli noktalardan biri de,seni neden vazgeçmek durumunda bırakıyor sevgilin? Neden birşeyi tercih etmek durumunda kalıyorsun,sen ondan böyle birşey talep edermiydin? Ki istediği şey basit,gündelik bir mevzu değil,okulunu bırakman! SEn ne kadar emek verdin saygı duymalı biraz,ailenin de senin de emeğine..

Gerçekten seven adam seni bekler,okulunun bitmesini,sana diretmez,yanında olur,okul bitince de evlenirsiniz,bir ömürde 2 sene geç evlenmek nedir ki?

Ya bide bu erkekler ne kolay cüret ediyorlar böyle birşeye ,çok sinirleniyorum,bence bu ülkede kadınlar okumalı.Okumasınlar,bilmesinler,güçsüz olsun hep kadınlar.Ne kolay demek ya .''okulunu bırak!!:eek:lmaz::kızgın:

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  6. 29 Temmuz 2010
  7. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    seviyosa beklesin şurda ne kalmış bitmesine sonradan çok kafanı duvara vurursun abla tavsiyesi

8. 29 Temmuz 2010
  9. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    işte bende aynı sizn gibi düşünüyorum seviyorsa bekler her şekilde ama galiba aşık olmanın etkisinden olsa gerek bazen bırakmaakda geçiyo aklımdan ama ona hep asla bırakmam diyorum çokk karışık kafam

10. 29 Temmuz 2010
  11. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç karışmasın canım,bir şey söyleyimmi ,kafan karışması gereken en son konunun bu olması lazım,tartışmaya açık bir konu bile değil benim için,yani bunda net ol,asla taviz verme,o zaman anlarsın zaten,senin hayallerine,düşüncelerine,isteklerine ne kadar önem veriyor..

12. 29 Temmuz 2010
  13. mehabbet

mehabbet Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sakın ama sakın böyle bi iş yapma. herşeyden önce eline mesleğini al. türkiyede kadınlar neden çekiyo sanıyosun .sakın evt aşık olabilriisn ama seven insan evliykende senin okumana destek verir. eğer böyle bi saygısı yoksa oturup düşün derim bence bu hiç normal değil çünkü

14. 29 Temmuz 2010
  15. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    sakınnnnnnnnn bırakmaaaa sakınnnnnnn:eek:lmaz:

ne demek yaaa olur mu öyle şeyy...ailen kahrolur üzüntüden bir,ikincisi sen onca emek verip kazanmışsın üniversiteyi gelmişsin 2.sınıfa şimdi at çöpe bunca emeği..olacak şey mi??

çooook pişman olursun ilerde....daha yaşında gençtir senin.....çok aşıkmışta ondan sana okulu bırak diyor öyle mi? ne ilgisi var yaa...o kadar aşıksa seviyorsa senin hayatınla oynamasın bitirene kadar beklesin....nedir yani....:umursamaz:

16. 29 Temmuz 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu devirde bu sorudelikafadulden

erkeklerin yedikleri nanelerin haddi hesabı yokken

aldatılma,şiddet olayları hat safhadayken

bir erkeğe güvenilip de gelecek feda edilmezkötükedihüso