evlilik konusu ne sıklıkta geçer ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar bir erkek evlenme istediğini kıza söyluyor ve ilişkiye devam edıyorlar .
    bir defa belli de ediyor ancak flörte devam ediyorlar niyet ciddi görünüyor ancak normal günlerde evlilik çeyiz vs konularını konuşmuyorlar ve yaklaşık tarihi bilmiyorlar,
    evlenecek çiftler normalde her buluşmalarında ya da ara sıra evlilik konusundan bahsederler mi? yoksa bir iki defa konuşulması yeterli mi? ne sıklıkta konuşulur ?
    sizin nasıl olmuştu ? yardımlarınızı bekliyorum :Saruboceq:

2. 6 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

genelde gerektiği sürece konuşulur diye biliyorum yani niyetini belli etmiş yarın evlenelim dememişki

yani tarih belli olur çeyiz konuşulur ne

bilim erkekler pek konuşmuo heralde.. bizde tarih hariç herşey tamam hep konuşulur valla genelde ben

açarım konuyu devamı gelir..

4. 6 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

anaa CADIARZU bacım sızde de mı tarıh konusulmuyor ?

erkekler pek konusmuyor sanırım demi, tarıh konusmadan gercekcı bır sey mı bu boyle mı oluyor az mı konusuyorlar hıc bılemıyorum kı ben , fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2009
  6. 6 Mart 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yanı sımdı bız de evlılık kararı almıstık zamanında ama tarıh hıc konusmadık. ne bıleyım ben de ıhtıyac hıssetmedım bunun ıcın onun benı benım onu sıkıstırmasına gerek yok. vaktı gelıcne evlenırız nasılsa.. o zamana kadar gecırılen zamanın tadını cıkarırız mantıgı var bız de..
    ama gecen gun kart yaptıralım muhabbetı oldu ne bıleyım dızaynına karar verelim dedik öyle bi.. yani tarih konusu kişilere bağlı bişi..

8. 6 Mart 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

konusuyoruz tabı hayal fln kuruyoruz ...
    aslında sıklıkla konusmamadta ıyı suyu cıkmaz

10. 6 Mart 2009
  11. jelyb10

jelyb10 ++MaVi BerEliM++ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bencede tarih bulunduğunuz şartların uygunluğuna göre değişebilir.bizdede sıksık evlilik konusu geçer.ancak erkek arkadaşımın 2 sene mecburi hizmeti olduğu için en azından şimdilik 2 sene daha beklemek zorunda olduğumuzu biliyorum:)Erkekler evlilikten korktukları için kesin şu gün diyemiyor.bendede tam tersi ben korkuyorum.aceleye gerek yok.bekarlığınızın ve sevgililik döneminin tadını çıkar.:)

12. 6 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

şekerim yok yanlış anladın bizde tarih herşeyden çok konuşuluyoo ..
    sadece karar veremedik tarihe daha. ondan tarih hariç herşeye karar verdik demek istedim..mirmirmirmir
    belki zamana ihtiyacı vardır yada konuyu sen açmayı dene istersen..:teselli:

14. 6 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

şimdi mesela en son pazar gidip eşya baktık,
    ama tarıh bellı degıl adamlar sordu ne zaman dıye benımkısı tam soylemedı,
    bakıcaz duruma göre dedı, bana da öyle dıyor paramızı ayarlayalım dıyor, ona göre bakıcaz dıyor.
    ama bugun konu açıldı ben nevresım aldım d edım hım dedı,bır sey demedı. sureklı konusulması gerekmıyor sanırım oyle mı ?
    gercek mı kı bılmem hıc benle evlenmek ısteyen olmamıştı hep cıktık ve günü gelınce konusulur dedık sonra hep ayrıldık. buna da emin olamıyorum kı yani böyle mi oluyor bu işler fisfisfis

16. 6 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

ne kadar zamandır birliktesiniz?
    bide zaten söylemiş maddi olarak hazır deil demekki evlilikte masraf gerektiren bi olay
    hem neden eşya bakmaya gitsinki ozman demek baya kararlısınız ama eşyayı neden baktınız hala anlamadım ben yani o mu dedi?:uhm:

18. 6 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

sürekli deil tabi ama yerine göre konuşulmalı tabki tek bakarız demeklede olmaz her dk konuşmaklada olmaz kararını bilirsiniz=) zaten maddi olarak die belli etmiş=)