evlilik mi? birlikte yasamak mı??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ceremino tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : ceremino
  1. ceremino

ceremino Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkaadaslar sızce bı ilişkıyı evlılkle noktalamalı mı yoksa,bırlıkte aynı evde yasamalı mı?

ben evlılıkten yanayım.

2. 3 Ağustos 2007
  3. @TUANA@

@TUANA@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben evliyim ama birlikte yaşamak diyorum. (e artık bi kızım var belki o evlilikten yana olmaz, ileri görüşlü bir anne olayım dediydimdetatlicadiarzu:Roflol:)

4. 3 Ağustos 2007
  5. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    tabikide evlilik hayatta nelerle karşılaşacağız bilemeyiz birliktelik yaşarsanız aldatma yaşanır büyük ihtimal evliyken yaşarsanız adamın herşeyini alırsınız tapu gibi evlilik cüzdanınızı göstererek bu devirde birlikteliğe karşıyım çünkü insanlara güven olmaz zaman değiştikçe teknoloji geliştikçe insanlarımızda değişiyor

6. 3 Ağustos 2007
  7. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kusura bakma ama canım beraberlik yaşamak türkiyede abes kaçıyor ki zaten ailemden aldığım terbiyede buna müsade etmez sakın yanlış anlama beni ben birisiyle bi birliktelik aynu evde yaşayamam ama flört gibi kastettiysen zaten tanımadan evlenemezsinki ama sen yaşamak kastetmişsin katılmıyorum canım her aile normal karşılamaz

8. 3 Ağustos 2007
  9. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SONUNA KADAR HAKLISINNNNNNN
    BENCEDE EVLİLİKKKK

10. 3 Ağustos 2007
  11. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞIMM NASIL BERABER YAŞAYIP OLMADI AYRILIYORSAN EVLİLİKTEDE AYRILIRSINNN BU GAYET NORMAL BİŞEY EVLENİP BOŞANDIN DİYE DÜNYA BAŞINA YIKILMAYACAKYA...
    DEMİŞSİNKİ BERABER YAŞAMADAN ANLAYAMAZSIN AMA ZATEN EVLİLİĞİN OLUP OLMAYACAĞINI ANLAMADANDA EVLENEMEZSİNKİ
    İLLEDE BİRLİKTE YAŞAMAK GEREKMİYO FLÖRT DÖNEMİ DENİLEN BİŞEY VAR BU DÖNEMDE İLLEDE AYNI EVİ PAYLAŞMAK GEREKMEZ
    EVLİLİĞİN YÜRÜYÜP YÜRÜMEYECEĞİNİ ANLAMAK MARİFET İŞİ ZATENNNN
    BUNLAR BENİM ŞAHSİ FİKİRLERİMMM UMARIM KIZMAMIŞSINDIRRR

12. 3 Ağustos 2007
  13. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    olur ya evlenmeden önce birlikte yaşayalım diyen bir erkekle karşılaşırsanız bilinki o erkek size bağlanmak istemiyor evliliği bir mahkumuyet olarak görüyor ve sizinle onu yaşamak istemiyordur .bence iki insan birbirini çok seviyorsa bir imza atmayı çok sorun yapmaz seven erkek evlendikten sonra aynı evde yaşamak ister

14. 3 Ağustos 2007
  15. busra_tuna

busra_tuna Guest

Tabiki evlilik şakkıdı

16. 3 Ağustos 2007
  17. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    Birlikte Yaşamak Nedir Anlamiyorum Ben Tanişirsin Gezer Tozarsin Bişeyler Paylaşirsin En önemlisi Seversin Sonra Evlenirsin Bisüre Birlikte Yaşadiktan Sonra Evliliğin Ne Anlami Kaliyoki Görüyoruz Televizyonlarda Birlikte Yaşayanlari Ayni Evde Kaliyorlar çocuk Düşürüp Sonrada Olmadi Ayrildik Diyorlar Nikahsiz çocuklar Doğuyo Allah Sonumuzu Hayir Etsin

18. 3 Ağustos 2007
  19. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    canım arkadaşımm aynen sana kamtılıyorum ve diyorumki kesinlikleee EVLİLİK... brlikte yaşamak bizim örf ve adetlerimize ters bu benim fikrim tabi..