evlilik mi sultanlk bekarlk m sultanlk?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve sanat tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sanat
  1. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evli arkadaşlar evliliğitavsiye ediyomusunuz yoksa sakın evlenmeyin mi diyosunuz

2. 19 Aralık 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    karşındaki anlaşabileceğin,kafa dengi biriyse,evliliği tercih ederim....gamyoncuiremsu
    yok,hergün kavga gürültü,karşındaki mutluluktan çok dert veriyosa,o zamanda bekarlık kadar güzel bi şey olamaz diye düşünüyorum...
    şu evlilik hiç bana göre değil diyenleri de anlamış değilim...:bbo:
    iyide bekarlıkta bi yaşa kadar,anne baba kardeşte her zaman insanın yanında olmuyo...
    yanlızlık kadar zor bişey olamaz...
    şahsen ben bi ömür yanlız olmak istemem...mirmirmirmir

4. 19 Aralık 2008
  5. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bekarlik tabiki sultanlik.kendi kararini kendin veriyosun.ozgürsün hesap verecegin yada soracagin kimse yok.verdigin kararlarin bedelini kendin ödüyosun yada ödülünü kendin aliyosun.kendinden baska sorumlu oldugun kimse yok.tabiki anne baba haric.tek basinasin hayati kendin yasiyosun

ama evlilikte cok güzel hayati paylasabilecegin aciyi tatliyi beraber yasayabilecegin ve sana daima güc verecek birinin yaninda olmasi kadar güzel birsey yok eee birde cocuk oldugu zaman iste yasamin anlami diyeceksin.bekarken kendin icin var olurken,evlenince ve cocugun olunca onlar icin varolacaksin.anne olunca mutlulugun en güzelini yasayacaksin ve iyiki evlenmisim diyeceksin

6. 19 Aralık 2008
  7. Elis

Elis Guest

bekarlik tabikide.........
    bise soyliyimmi,ben babamin evinde iken cok yokluk cektim ,yeri geldi ac karnimla okula gittim,yeri geldi kis ayazinda biz evin icin de donduk..........

amaaaa ben simdi ,o gunleri ariyorum biliyomusun...............
    suan benim karnim tok ,ama yuregim ac
    suan benim ,evim sicak ,ama icim soguk
    yani ,ailemi cok ozledim ,hemde cok.........yine o gunlerde olsaydim da ac olsaydim,,,,

8. 19 Aralık 2008
  9. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Sanırım bu sorunun cevabı bekarken nasıl bir yaşam sürdüğünüze bağlı .Benim gibi çok sıkı bir aileden geliyorsanız evlilik sultanlıkmış:CüvCüv:

10. 19 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

bekarlık bence.
    ne kadar aşık olsam da :asigim: evlilik yinede korkunç geliyor. çok sorumluluk var :nazar: işe git, ev temizle, yemek vs, bide çocuk olursa, insanın kendine ayırcak zamanı kalmaz ki kafamçokkarıştı o aşkın da ilk günkü gibi kalması çok çok zor hergün birlikte olduğun biriyle, onun da farkındayım :nazar:
    şimdi bekarken ne var ki, gez eğlen uyu :dance: bide okula uğramak lazım tabi arada :lepi:
    tabi evlenmicem mi, evlencem, bekarlığın sultanlık olduğunu bile bile... sırf anne olmak için bile değer ama sanırım, en azından benim gibi bebeklere tapan biri için :KK46:
    26 27 ye kadar zamanım var neyseki, tadını çıkarmak lazım sositososito

12. 19 Aralık 2008
  13. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ben evliliği erkeklere tavsiye ediyorum ama bayanlara ı ııhh benneyaptımki -tatlicadiarzu-
    çok fazla sorumluluk alıyor bayanlar.
    baba evinde de boş değildim. el bebe, gül bebe büyümedim ama evlilik daha zor.

14. 19 Aralık 2008
  15. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kesınlıkle bekarlık
    her nekadar iyi biri olsa da deli gibi olsamda
    okadar sorumlulugu almayı hiç gözüm yemiyor
    hiç bir koca evi baba evi gibi rahat olamaz
    evli bayanlara soruyorum
    babasının evinde yaptığını kaçı acaba kocasının evinde yapabiliyor
    bir kere bir anne var senin heranını düşünen sen yemek yemesen zorla yediren
    yatağını toplayan vs...vs....bu rahatı bırakmak hiç işime gelmiyor açıkcası
    sanırım evliliğin sorumlulukları korkutuyor beni..

16. 19 Aralık 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bekarlık tabiki.............................:teytey::teytey::teytey::icecream:

18. 19 Aralık 2008
  19. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    birazda insanin kendi elinde sultan gibi yasamak =)
    bekarlik günlerimi tabiki cok özlüyorum, ama evliliktende sikayet etmiyorum, ücüncü kisiler evlilige burnunu sokmadikca ( Benim ailemdende esimin ailesindende) cok güzel yürüyor, iki kisi anlastiktan sonra.. tabi maddi manevi hersey yerindeyse deymeyin keyfine evliligin.

erkegi fazla simartmadan, bütün sorumluluklari üstlenmeden, sultanligimi ilan ettim =)