Evlilik Nasil Kurtarilirr?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

27 Ekim 2006
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir.

İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır.

Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin "Çok Dağınıksın" Demek Yerine "Odanda Kendimi Rahat Hissetmiyorum" Deyin.

İhmal Ettiğiniz Vücudunuz İçin Harekete Geçin. Spor Yapmak Hem Vücudunuza Hemde İlişkinize Çok İyi Gelecektir.

Eşinizden İstediğiniz Şeyi Almayı Bilin. Sarılmasını İstiyorsanız, "Bana Sarıl" Deyin.

Çok Yoğun Duygusallık Beklentisi İçine Girmeyin. Yaptığınız Tartışmalar Bile İlişkiyi Canlandırmaya Yarayabilir.

Çekinmeden, Yatak Odasında Eşinizi Canlandıracak Fanteziler Hayal Edin.

İlişkinize Biraz Temiz Hava Getirin. Ayda En Az Bir Kez Başbaşa Kalabileceğiniz Bir Hafta Sonu Ayarlayın. Hatta Mümkünse Bulunduğunuz Yerden Farklı Bir Ortam Seçin. Bunun Sonucunda Biraz Daha Yakınlaşabilirsiniz.

2. 27 Ekim 2006
  3. melody

melody Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bu tür pozitif hareketleri seviyorum..teşekkürler..
    hatta devam etsek buna..
    yani hepimiz eklesek bu listeye..evlilik nasıl güzelleştirilir? nasıl kurtarılır? listesi.

ben başlıyorum:)

*sabah evden ondan önce çıkıyorsak yastığa yada kesin göreceğini bildiğimiz bir yere sevgi sözcüklü bir not koymak..
    *bazen yalnız kalmasına, yalnız kalmamıza izin vermek..özleme bahanesi yaratmak:)

4. 28 Ekim 2006
  5. EU1

EU1 Guest

moon evet çok haklısın canımm herkez aslında bu ufak sırlarını paylaşsa süper olur burda.verdiğin örnekler süperdi:KK66:

6. 28 Ekim 2006
  7. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    * Benim hiç sevmediğim ama onun bayıldığı yemeği yapmak
    * Annesine ona sormadan küçük jestler yapmak
    * Dırdır etmemek
    * Akşam hoş bir gecelikle karşılamak :1rolleyes:
    * Arkadaşları ile zaman geçirmesine izin vermek
    * Arada dışarıda yemek yemek

8. 28 Ekim 2006
  9. EU1

EU1 Guest

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: BUNLARIN HEPSİ BENİM İÇİN DEĞERLİ BİLGİLER...EVLİ DİİLİM AMA YAKINDA İNŞALLAH:1hug:

10. 30 Ekim 2006
  11. melody

melody Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    :)
    mektup yazıyorum sonra işyerine postalıyorum mesela

sabahları öperek uyandırıyorum

küçük bir defter tutuyorum..fantazi defteri:) yada sürpriz defteri gibi..arada bakıp duruma göre yapabileceklerimden seçiyorum onu şaşırtıyorum

başkalarının yanında daima saygılı davranıyorum, onu yüceltiyorum

12. 30 Ekim 2006
  13. masal

masal Guest

yok be bazı şeyler ne yaparsan yap düzelmiyor. bende öyle oldu. ama ben bunlarla yaşamayı öğrendim. ve kendimi çokta iyi hissediyorum.

14. 30 Ekim 2006
  15. EU1

EU1 Guest

MELODY SÜPERDİ BUNLAR YAAA:içelim:

16. 30 Ekim 2006
  17. pxixrxixl

pxixrxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunları hep bayanlar mı yapıyor? ya kocalar ne yapıyor evliliklerini kurtarmak adına???? niye hep çaba harcayan emek veren bayanlar oluyor ????

18. 30 Ekim 2006
  19. EU1

EU1 Guest

Pirilcim Kocalar Niye Yapmasin Ki????biz Bayanlarin Yapabileceği Şeylerden Alternatifler Üretiyoruz..kendi Adima Söyliim Kocam Evliliğim Için Bööle Ufak Süprizler,evliliğimizi Taze Tutabilmek Adina Gönül Okşayici Şeyler Yapmazsa Zaten Tek Tarafli Bunlari Yapmak Içimden Gelmez.!!