Evlilik neden ertelenir

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve acilikiz tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : acilikiz
  1. acilikiz

acilikiz Guest

Kızlar dün abisi söyler miydi diye bir konu açtım. Benimkiyle daha sonra msjlaştık ve msnde görüşerek bi şekilde barıştık. Cam açmamı istedi barışmadan önce açtım ve gözleri doldu ağlamaya başladı. Zaten o şekilde barıştık. Gece iyi kapadık tlfnu. Benim tlfn bozuk sabah her zamanki saatinden erken kaldırdım benimkini ve haliyle sinirlendi. Yapı gereği küçük çocuk gibi zırt pırt soru sorarım ve benimkide buna çok sinirlenir. Seni kaale almamamın nedeni bu şekilde çok soru sorman dedi bana. Tamam dedim sorularımı azaltıcamı söledim. Peki şuan benimle nasıl düşünüyosun ileriye yönelik düşünüyo musun dedim. Önce hayır düşünmüyorumd edi sonrada düşünüyorum ama 3 yıl kadar erteledim bu fikri dedi. Neden dediğimde biraz mırın kırın etti. Sonrada belki param yok bunu sana nasıl sölerim erkeklik gururu diye bişe var dedi bana. Ama ailesi abisinin evlenmesi için 20 milyar para ayırıyor tabii. Evliliği 3 yıl ertelemenin nedeni paranın olmaması mı yoksa bana olan duygularının azalması mı dedim ikiside dedi. Bilmiyorum sen ne düşünüyosun bu konuda ama ben böle düşünüyorum dedim. İki ay önceki bana o süprizler yapan adam nerede peki dedim. Hala burada dedi. Beni artık sevmiyo musun dedim seviyorum dedi. Ve kızlar dikkatimi çeken bir de şu oldu. Önceleri akşamları dışarı çıkma gibi bir alışkanlığı yoktu. Hiç kendime zaman ayıramıyorum acilikiz ne zaman kendime zaman ayırsam bi bakıyorum sende yanımdasın ben böle olsun istemiyorum biraz ayrı kalalım bazı zamanlar dedi. Haklıda bunda. Arkadaş çevrem var bilmem ne diye sölendi. Bekar bir adam normalde eve 11 ya da 12 de gelirken ben nie hemen 7 de evde oluyorum dedi. Tlfnu sonra konuşmak üzere kapattık ve 15 dk sonra bana bi msj geldi. Barışmak bize gelmiyo galiba sürekli böle kavgamı edicez diye. Aradım ve konuştuk ben sen kırıl istemiyorum acilikiz bu şekilde sende bende kırılıcaz bilmem ne dedi. Korkusu var gibi geldi bana. Çünkü dediki tam barışıyoruz sonra kavga edip yine ayrılıyoruz. Bu ikimizide yıpratıyo dedi. Ve benimle bir gelecek düşündüğünü ama evliliği 3 yıl kadar ertelediğini söyledi. Sizce napmam gerekli kızlar bi akıl verin

2. 18 Eylül 2009
  3. EU3

EU3 Guest

biraz rahat bırak,üstüne gitme,kafası karışık,sevgisiyle mantığı çakışıyor.

4. 18 Eylül 2009
  5. acilikiz

acilikiz Guest

üstüne gitmedim sadece diğer arkadaşlarında söylediği gibi biraz yanında olmaya gayret edip bu konuyu açmamaya çalışıcam bakalım ne olucak teşekkürler yorumun iin cnm

6. 18 Eylül 2009
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    durmadan ayrılıyorsanız evliliği ertelemek mantıklı bir yaklaşım bence

8. 18 Eylül 2009
  9. acilikiz

acilikiz Guest

yani 4 gün boyuncada olsa ayrı kaldık ve ayrılıktan sanırım canı yanmış çünkü banada aynısı olurdu. Ayrılırdık barışırdık ve ben barıştıktan sonra kendimi biraz geri çekerdim ve her an tetikte beklerdim birden güvenemezdim. O yüzden bu hareketini sanırım az çok anlıyorum

10. 18 Eylül 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sürekli "evlenicez mi evlenicez mi" diye sorma :)
    sen ilişkini adam akıllı yürütmeye bak. birbirinizi yıpratmadan her şeyi rayına oturtun. ondan sonra evlilik gelir zaten..

12. 18 Eylül 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

anacım senin istediğin cevap "bu adam seni sevmiyor " mu mu?:bbo:

Allah sabır versin o adama:nazar:

nedir bu evlilik merakıdelikafadulden

biraz rahat olsan herşey çözülecek emin olyerimseniben

14. 18 Eylül 2009
  15. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Senden soğumuş bir erkekle neden evlilik düşündüğünü anlıyamadım canım ?
    Zaten çokta kavga ediyormuşsunuz
    Bırak evliliği sevgili olmanız bile bi hata
    Kendinede onada hayatı zindan etme

Son düzenleme: 18 Eylül 2009
  16. 18 Eylül 2009
  17. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olayı tekrar sana anlatayım;
    sevgılın kendı basına bır hayatı olmamasından yakınıyor
    erkeklerle takılmak senı bu sure zarfında gormemek ve aramamak telde bıle sesını duymamak ıstıyorum
    erkeklerle takılınca ya da aılemle takılırken hayatım yasadıgımı gormek sana saygı duymak ıstıyorum
    dıger yandan habıre senle olunca aksam senın ıstedıgın saatte evde olunca kendımı bogulmus hıssedıyorum senden bıle sogur hale gelıyorum
    ılıskımız guzel aslında guzel daha guzel olabılır ama bu ıstedıklerımı bıraz yaparsan oılucakmıs gıbı gelıyor yani benı bıraz umursama acılı kız

dıyor senınkısı.

18. 18 Eylül 2009
  19. acilikiz

acilikiz Guest

nadya yorumun çok hoşuma gitti cnm saol :)