Evlilik Öncesi Kişisel Bakımınız Nelerdi?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve melikex tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : melikex
  1. melikex

melikex Guest

Evet kızlar,merak ediyorum evlenmeden önce,yani düğününüze az zaman kala vücudunuza dış görünüşünüze dair ne bakımlar ne değişiklikler yaptırdınız?
    şakkıdı
    Kimileriniz günler,haftalar hatta aylar öncesinden bir şeyler yaptırmış olabilir..Paulaşır mısınız ?yerimseniben

2. 6 Nisan 2009
  3. calista

calista Sıkı tutun hayata meleğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet evet bende merak ediyorum :1hug:

4. 7 Nisan 2009
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    düğünüme 2 aydan az kaldı. fazla kilolarımın çoğunu verdim bi kısmı kaldı rejim ve sporla uğraşıyorum. karınca yumurtası yağı kullanmaya başladım. düğüne doğru saçlarımı boyatıcam. ayrıca dini kaynaklardan evlilikle ilgili şeyler okuyorum. şimdilik yaptıklarım bunlar. güzel bi topic olmuş bende merak ettim şimdi bak.

6. 7 Nisan 2009
  7. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Lazer epilasyona gidiyorum evlendikten sonra tüylerimle fazla uğraşmamak için sositososito
    Saçlarımın dip boyası geldi onu yaptırıcam birde cilt bakımı yaptırmayı düşünüyorum o kadar işte sositososito

8. 7 Nisan 2009
  9. calista

calista Sıkı tutun hayata meleğim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benim heyecandan stresten iştahım açıldı ve 19 gün kaldı ayvayı yedim delikafadulden zaten kasıklarımdaki tüyleri eldivenle almıştım kıl dönmesi olmuş sinirlerim bozuldu sakınan göze cidden çöp batıyo napcam ben şimdi senağlama

birde benim etim ağdadan sonra aşırı morarıyo o işi nasıl halledicem onuda bilmiyorum senağlama

10. 7 Nisan 2009
  11. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    cnmcm lazerle yaptirsana.. hihoyyyt

12. 7 Nisan 2009
  13. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy canım ya cok haklısın,gercekten çöp batıyo.sir ağda yaptırdın mı hiç? ben öyle yapıyrum cokta memnunum,benımde düğün hazıranda.

eğer ondada sorun yasarsan ya lazer yada klasık yöntem :nazar:

14. 7 Nisan 2009
  15. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    güzel bi topik hayırlı olsun..bende merak ediyorum düğüne 2 3 gün kala epilasyon malum bölgeye kime yaptırılır pürüzsüz olması için ben kendi açımdan söyleyeyim kendim yapıyorum ve pürüzsüz olmuyo malesef onu çok merak ediyorum bilen varsa azıcık aydınlatsın bizide..

16. 7 Nisan 2009
  17. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar bi sorum olcak Lazer tedavisi yaptiranlara...

duyduguma göre 2 Lazer tedavisi varmis..biri igneli biride isikli mi tam olarak bilemicem..
    benim ögrenmek istedigim hangi yöntem daha iyi??
    yardimci olursaniz sevinirim..

18. 8 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

kızlar ben de merak edıyorum

benım bır arkadasım evlenmeden önce ıyıce kılo verdı gercı o telaşe içinde vermıstı sonra, denıze gıtmıstı kı nısanlısının yazlıgı vardı o sebeple bol bol gıdebılıyordu ıyıce bronzlasmıstı yani, tuglerını de aldırmıs normal agdacıya tertemız olmustuu

baska yapılacak ne vardır ki dip boya, özel vucut bakımları belkı masaja gıtmek ?

ben mesela evlenmeye kalksam bunlardan baska bır sey yapmam sanırım bronzlasmayı bıle yapamayabılırım ımkanım cok sınırlı cunku.