Evlilik siteleri ?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve pippi_langstrumpf tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

4 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pippi_langstrumpf
  1. Mrb evlilik siteleri hakkında bilgisi olan var mı? Bu siteye üye olan yada tanıdığı bu site yoluyla evlenen?? Ben üye olmayı düşünüyorumda belirli miktarda para yatırıyorsun ve üye oluyorsun. Bu para yatırma işlemi olması aslında güzel. Çünkü sadece evlilik düşünenler üye olur diye düşünüyorum. Ama bilemiyorum....

2. 4 Ekim 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben meraktan üye olmuştum.. para fln gerek yok.. ama istediğin şekilde üyelere mesaj atman için gold üye olman gerek

4. 4 Ekim 2009
  5. EU2

EU2 Guest

internet sitesinden evlilikmi olur allah aşkına :eek:lmaz:

iki gun sonra kandırıldım diye yeni başlık açarsan hiç şaşırmam :sinifsinif:

6. 4 Ekim 2009
  7. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Sanal ortamda hayatına yön verecek daha dogrusu tamamen degıstırecek bırseye ne kadar guvenebıleceksın canımm...
    Üye olan bır tanıdıgım olmadı hıc ne yazık kı,keske olsaydı en azından sana daha net bılgı verebılseydım canım...

8. 4 Ekim 2009
  9. Bi çok evlilik sitesi var ama benm dediğim sitede o sitenin sahibi senin özelliğine göre sana uygun eşi seçiyo ve ondan sonra o seçtiği kişiyle mesajlaşıyosun. Yanii biraz daha ciddi bi siteye benzziyo ama bilemiycem tabii. Bunu yapmayı kendime yakıştıramıyorum ama başka çarem kalmadı. Yaş 27 olacak hala bi aday yok. Öylesine bende zamanında çok siteye üye oldum ama hep böyle dalga geçilyomuş gibi hissettm.

10. 4 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım nasibin nerden çıkacağı belli olmaz..
    yüzyüze tanıdığını ne kadar tanıyorsun bence görücü usulü gibi oluyor heyacanlı ve gizemli oluyor...
    çekeceğini ister ailenin arkadaşının vasıtasıyla görücü usulü
    ister severek tanı çekeceğinden çekiyorsun zaten
    bu şekilde evlenipte birbirlerinin gözünün içine bakanları tanıyorum bu site hakkında yorum yapamıyacağım özür dilerim...
    belkide en iyisi ile tanışırsın, belli mi olur...nasibin nerden çıkacağı..
    inşallah arasam tarasam bu kadar mükemmelini bulamazdım dedirtsin Rabbim
    ama sadece
    paralı olduğu için evlenmek isteyenler giriyordur düşüncen önce -evet doğru öyle olmalı- diye düşündürebilir buradaki bayanları sadece ve sadece
    bir uyarı yapmak istiyorum
    "zenginnn , parasını nereye harcayacağını bilmeyen sapıklar olabileceğinide düşünüp hareket etmeni ve buraya üye olanların buna dikkat etmelerini" rica ediyorum....

12. 4 Ekim 2009
  13. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ah be guzelım henuz 27 sın daha dogrusu olacak dıosun... Bu ısler nasıp kısmet işidir...
    Insan bırazda kısmetını kendı yaratır ama böyle akla mantıga sıgmayacak sekılde degıl...
    Eğitimciymişsin bak ne guzel,senın daha geniş ve daha saglam adımlar atman gerekır dıye düşünüyorum

14. 4 Ekim 2009

15. Cnm yorumun çok hoş saolun... Ben hemen üye olmayı düşünmüyorum kendime mühlet verdim. Eğer yılbaşına kadar biri karşıma çıkmazsa yılbaşından hemen sonra üye olacağım. Hayırlısı olsun bu işler şans işi. Allah herkesn gönlüne göre versn

16. 4 Ekim 2009
  17. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    bence öyle bir şeye kalkışma,senelerce birbirlerin tanıyanlar bir sürü sorun yaşarken.o sitelere hiç güvenme.arkasından neler çıkabileceğini iyi düşün

18. 4 Ekim 2009
  19. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kendin bilirsin ama burdaki yorumlarıda dikkate al..
    ayrıca görücü usulu evlikle kıyas bile edilemez internette evlilik mantıklı düşün karar verin..