Evlilik sonras sendromu mu?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meleklerkorusu tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : meleklerkorusu
  1. meleklerkorusu

meleklerkorusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    1 aylık evliyim.aynı sehirde olmamıza ve gorusmemize ragmen ailemi cooook ozluyorum.surekli aklım onlarda ve evde..ne yapıcam?

2. 25 Haziran 2009
  3. birsam

birsam Guest

şanslısın deyim sana.çünki ben 2 aylık evliyken depresyona bile girmiştim.ama ben ailemle 27 yıldır yaşadığım şehir de değil ayrı şehirdeyim.ne mutlu ki sana sen yaşadığın yerden ayrılmamışsın.beni örnek al kenine ve teselli et kendini:)

4. 25 Haziran 2009
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım kendini teselli et ne güzel yuvamı kurdum sevdiğim adamlayım kendi evimdeyim şanslıyım diye. ara sıra aileni ggörmeye git. evli değilim ama aklıma bunlar gledi alşırsın bence:)

6. 25 Haziran 2009
  7. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten zor bir durum başlarda kendinizi oyalayacak birşeyler yapsanız neden üzülüyorsunuz ki sonuçta aynı şehirdesiniz ailenizde duysa üzüldüğünüzü onlarda üzülecektir ne mutlu ki bir yuvanız var eşinizle birbirinize ait bi dünyanız var böyle düşünün

8. 25 Haziran 2009
  9. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence de çok şanslısınız. Ben evlendiğimde ailemden 2000 km uzağa gitmiştim.
    Siz aynı şehirdesiniz. Ama hep aklınız ailenizde ve evde olursa; kendi evinizi
    benimsemeniz daha zor olur. Unutmayın artık sizin bir eviniz var ve bir ailesiniz.
    Ailenizle istediğiniz sıklıkla görüşün ama evinizin, evliliğinizin tadını çıkartmayı
    unutmayın bence....

Son düzenleme: 25 Haziran 2009
  10. 25 Haziran 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilk başlarda normal zamanla alışırsın ama bak yazan arkadaşların ailesi hep uzaktaymış şanslılardansın ailen yanında

12. 25 Haziran 2009
  13. lachennnn

lachennnn mini mini mini minnacık.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı seylerı bende yasamıstım her sabah uyandıgımda aglıyodum eve alısamamıstım kendımı cok yanlız hıssedıyodum annemlerle aramdakı mesefa 5 dk oldugu halde,ama zamanla alısıyosun hayatım ınan benımde bır yıl oldu evlenelı simdı annemlerdeyken kendı evımı özlüyorum.gurbette olan arkadaslarımızı düşün bıde bız şanslıyız yıne.

14. 25 Haziran 2009
  15. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ayni sehirdeymisin ve görüsüyomusun..ben 2 yillik evliyim ve ailemden uzakta baska bir ülkedeyim..haline sükret..ben bir yil neler cektim..evden disari cikmiyodum sürekli agliyodum...1 senedir eski benim yine...daha 1 aylikmis korkma gecer ama biraz daha sürebilir bu durum cok normal..

16. 25 Haziran 2009
  17. Gly77

Gly77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yeni bir hayat ve yeni sorumluluklar...Daha önce ailenin ilgilendiği bir çok şeyi artık sen de kendi evin için düşünüyorsun. Elektrik faturası ödenmemiş, bugün ne pişireyim, ya bu makine bulaşıkları yıkadı da kim kaldıracak şimdi yerine, bir kez de çoraplarını kirli sepetine at be adam vs vs....kaydirigubbakcemile3. Aile özlenmez mi bea...

18. 25 Haziran 2009
  19. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    kendi evinde misin kayınvalidenlerde mi
    bence kendi evindeysen fazla duygusal davranıyorsun
    kendi yuvanı kurduğun için, kendine ait bir evin olduğu için mutlu olmalısın
    ama kayınvalidenlerle aynı evde kalıyorsan
    sanırım normal bir durumdur
    sonuçta ne kadar yakın olurlarsa olsunlar
    yabancı birilerinin yanında ve evindesin
    buna alışmak zaman alabilir.