Evlilik sözü verdim, ama simdi istemiyorum ?!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar, yazimi sildim, cünkü konuyu hallettim, istemedigimi acikladim kendisine, yorum birakanlara tesekkür ederim, beni cesaretlendirdiginiz icin kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 29 Ocak 2010
  2. 25 Ocak 2010
  3. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    şu aralar evlilik düşünmüyorum..kafamçokkarıştı
    sen benden daha iyilerine layıksın..kaydirigubbakcemile3
    sen çok iyi bir insansın sorun sen değil benim aslında..:roflol:
    ee bu laflardan sonra hala anlamassa gerçekten hakediyormuş derim..
    şaka bir yana cnm kaçarak olmaz çık telefonlarına istemediğini kibar bir dille anlat.
    ayrıca bunda çekinecek bişey olduğunu sanmıyorum sırf akraba diye ve söz verdin diye evlenecek değilsin yaa...rahat ol nişanlanıp ayrılıyor insanlar gayet doğal bişey.

4. 25 Ocak 2010
  5. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Yozgat ın yozu da ne demek yaa kaydirigubbakcemile3
    Taktiğin iyi gibi görünüyor konuşmamaya çalış sürekli bahaneler yarat cevap verme, ne bileyim soğuduğunu anlasın.Sonrada rahatsız olduğun konuları anlat anlayacaktır zaten yavaş yavaş...

6. 25 Ocak 2010
  7. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ayy çok gıcık bi çocukmuş ya

iyi sabretmişsin valla hepsini geçtim de şu dürtme olayına acayip kıl olurum

bence de istemediğini bi şekilde söylemelisin bu Cem Yılmaz'ın ucuz taklidine :S

8. 25 Ocak 2010
  9. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tam gicik, koluyla dürtme hareketi zaten son damlaydi, allahim bir insan sohbet ettigi kisiyi elli defa dürtermi, yürürken bi dürtüyordu, düsüyordum hep neredeyse..

10. 25 Ocak 2010
  11. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya zaten uzaktaymış , ailende bilmiyor. neden bu kadar kastın ki? "olmayacak bu iş, düşündüm de istemiyorum" de olsun bitsin :nazar:

ayrıca yanlışsam düzelt ama, geçenlerde bardaki hoşlandığım çocuk acaba arkadaşımdan mı hoşlanıyordur yoksa benden mi diye bir başlık açmamış mıydın? Şu samimi dansla ilgili başlık değil, öteki... ben mi yanlış hatırlıyorum?

12. 25 Ocak 2010
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ailelere falan söylememişsin gerek yok üzülmene. Zaten yüzyüze görüşmeden evlilik kararı alınmaz arkadaşım siz sadece lafını yapmışsınız. Bir an önce de ki ben ilişkiden soğudum de dön arkanı git.

14. 25 Ocak 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Yaş küçük sanırım..:ecrin_bebek:
    Bu işlere bu kadar kafayı taktığınıza göre..
    Çünkü "artık görüşmek istemiyorum" cümlesini kurmak o kadar da zor değil ki..guclubacismile

16. 25 Ocak 2010
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

iide güselimm daha tam tanımadann ne diye bukadarr ciddi oldunkii.ewlilikk kararıı bu kadar kolaymı alınıoo.olan olmuşş artıkk.bundan sonraa daha dikkatli ol tatlımm.
    onada açıkca sölee.seninle bi ömür geçiremem bu iş burda bitsinn hadi eywallah de

18. 25 Ocak 2010
  19. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    var ya hayatta en nefret ettiğim şey birinin bana dürtmesidir asla tahammül edemem tik gibi bişey biri bi dürtsün sinir katsayım zirveyi vuruyor eşimde bilir mesela asla yapmaz
    bu bile benim için bi kriterdir
    bak gerekli gereksiz espiri yapıyor ne dediğini bilmiyorsa aman diyorum kardeşim uzak dur bu adamdan çok pişman olursun erkeğin laubalisinden hayır helmez espirili olmak başka lakayt olmak başka şey
    ha senin hatan yok mu var ne diye kalkıp sadece camdan gördüğün bi adama evleniriz diyosun üstelik de söz veriyorsun
    mantıklı bi sebep bul ve yolunu ayır güzelim
    bu adamla aynı evde yaşadığını bi düşünsene şaka gibi sabahtan akşama kadar dürtüklüyor Allah'ım laelaelaelaelae katil olurum heralde:1shok: