Evlilik teklifi almadan evlenen var mı?yada buna ne gerek var diyenlerden misiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pearl:) tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pearl:)
  1. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    ben aslında teklif olmasada olur dıyorum sevdiğim için:asigim: yanındaysam hayır deme ihtimalim yok demektir.ama yinede beklio insan bişeyler:1rolleyes: offf böyle bişey söylenmezde.benmi teklif etsem acepkaydirigubbakcemile3gidiorum nasıl olsakaydirigubbakcemile a bu arada eşine evlilik teklifi yapan varmı?

2. 27 Ocak 2009
  3. ispita

ispita Guest

yeni nesilde olsa bazı şeylerin erkekten gelmesi taraftarıyım evlilik teklifi olmazsa olmaz yani sonuçta çocuklarınıza torunlarınıza anlatabileceğiniz romantik birşey olmalı ortada :)

4. 27 Ocak 2009
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    ben evlilik teklifi almadan evlendim :))

6. 27 Ocak 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Bu kadar cepte ,evlenmeye meraklı gösterme kendini erkek arkadaşına..Değilse kıymet bilmez..Çok istiyorsa kendisi yapsın teklifi,senin için çaba harcasın.Erkekler kolay elde ettikleri şeylere kıymet vermezler....
    Aynen katılıyorum canım..kaydirigubbakcemile5

8. 27 Ocak 2009
  9. onlarca kez teklif etti ama bizler o kadar filmler pembe dizilere odaklıyız ki.. öyle bir ritüel beklentimiz var.
    ben aştım bunları önemli olan teklifin şekli değil, beni ne kadar istediği, bana ne hissettirdiği..

10. 27 Ocak 2009
  11. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende evlenme teklifi almadım 7 yıl bitti evliliğimizin hala eşime söylerim sen bana evlilik teklifi etmedin di
    (görücü usulüyle evlendik)

12. 27 Ocak 2009
  13. pearl:)

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    yanlış anlattım sanırımyasakkelime evlensem de cepte olmayacağımı kendisi çok çok iyi bilir.teklıfı ben mı yapsam sadece kucuk bı espriydi.aile içinde bazı seyler konuşulmuş o yuzden tuhaf oldum bıraz emri vakı mı oluo dıe dusundum bı an ama aradakı sevgı sonsuz nıyetler bellı cepte olmak gıbı bı dusunce asla olamaz.sadece o anı yasamayı her bayan ıster bunu paylaşmak istemiştim

14. 27 Ocak 2009
  15. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    gorucu usuluyle evlenmeme ragmen esim daha sonra beni ozel bir yere goturup evlenme teklifi yapmisti.:asigim:

16. 28 Ocak 2009
  17. xedax

xedax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar bende evlilik teklifi almadım ama benı haberım olmadan kacırdı...:1no2:

18. 28 Ocak 2009
  19. pearl:)

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    janımmm benım ev arkadasımda evlı unv 3uz bız aklımız ermemıştı duydugumuzda:1shok: