Evlilik teklifini ne zaman aldınız?

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve cansubeauty tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

24 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cansubeauty
  1. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar, sevgilinizden evlilik teklifini nezaman aldiniz??? sizin laf sokmalarinizlami geldi aklina yoksa kendiligindenmi düsünmüss.. malum erkekler :)
    yorumlarinizi bekliyorumm :teytey:

2. 24 Eylül 2010
  3. sadrain

sadrain vuslat Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    guclubacismile aslında ben iyiden iyiden arada sakayla karışık birşeyler söylüyordum
    sonra 4 ay kadar önce beraberolduğumuz bir aksam üstü sahilde denize nazır bir yerde teklifimi aldımalkisalkisalkis

ama pek içime sinmedi nedense sonra oda anlamış olcak ki bidaha baska bir gezmemizde bidaha teklif etti..:eek:
    ona da aynı tepkiyi verdim..ben mi ruhsuzum bu konuda bilmiyorum ama sanki haal bitane daha bekliyorum şöyle olaganüstü tarz falan mı olmalı çözemedim..:kedi: bi tatmin olamadım..
    sanki oldu bitti gibi geldi..olsun ama ben yine de söyle büyük kocaman bir teklif almadan evlenmem:eek:

4. 24 Eylül 2010
  5. sadrain

sadrain vuslat Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zemuszemus artık afişler mi hazırlar..yoksa
    fanatiği oldu fenerbahce macında anons mu yaptırır bilemicem..
    ama bekliyorum işte napayım..çöyle aklıma gelmeyecek sekilde sıradışı bişeler bekliyorum..
    umarım çok beklememopuyorumnanaktan
    evlenmesine bikaç hafta kala teklif alan arkadslarım vardı..en azından onların durumundan iyi durumdayımboshayallersmile

6. 25 Eylül 2010
  7. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim hayretsin,bulmussun teklifi adam birde gitmis 2 defa etmis hala beyenmiyorsun pess :KK70: hahaha delisin sen , ben o teklifi bile bulamiyorum hala :KK43: hayirlisi..

8. 25 Eylül 2010
  9. ays83

ays83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimki 6.ayımızda doğumgünümde teklif etti. erkekler genelde evlilik için acele etmezler diye düşündüğümden bu konuda en ufak bişey dememiştim. ama teklif etmesi hoşuma gitti tabi :) ben de evet dedim.

10. 26 Eylül 2010
  11. xKaderimsin

xKaderimsin ♥Seninolsunbenimömrü m. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben daha almadim.. ama sanirim önümüzdeki hafta fln olacak artik cünkü haftaya bize geliyorlar tanismaya :KK70: cok merak ediyorum nasil olacak...

12. 26 Eylül 2010
  13. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayirlisi canim.. bizede tanismaya gelmislerdi ama teklif almadim...

14. 26 Eylül 2010
  15. sadrain

sadrain vuslat Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ama napayım içime sinmiyor nedense..çok duygusal ortamlar değildi belkide o yuzdendir..:uhm:
    hayal ettiğim çok farklı ama bunu ona nasıl hissettirmeli ki üçüncüyü alabileyim:smiley-cool:
    valla tanısma isteme falan hiç demeyin arada kaynayınca kaynıyor dedim ya arkadsım evlenmeye az kalmıstı daha yeni evlenme teklifi almıstı..
    hatta evleneceği gün alıcağından hatta hiç alamadan evleneceğinden korkuyordu:1hug:

16. 27 Eylül 2010
  17. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani canim haklisin tabiki..., herkez degisik hayal ediyor ama inanirmisin benim hayalimde hic belirli bisey yok.. yani romantik olsun ortam gözlerime baksin teklif etsin o yeter :) , haklisin arada kayniyor.. bak bizde tanisma oldu daha isteme olmadi... bilmiyorum artik nezaman edecek bir kac kez ihma etim ama bilmiyorum aralikta dogum günüm var belki orda eder teklif... insallah ederr yoksa ..>alsanaalsanasmile sempatiksalakcinni

18. 27 Eylül 2010
  19. htcvlkn

htcvlkn çıkmaz yolda yol aramakta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tanışmamızın 1. haftasında ilişkimizin 3. günün de kahvaltıda , elimde yağlı ballı ekmeğim varken
    - Bu yaz evlenelim mi ? dedi. :roflol::roflol:
    ben bu adam deli diye düşünürken bi baktım tanışalı 1 ay olmadan beni istemeye geldiler. kısmet de varsa oluyor iştekaydirigubbakcemile3