evlilik yıldönümü sabahım :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve minnosumbenim tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2013
    Konu Sahibi : minnosumbenim
  1. minnosumbenim

minnosumbenim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bugün evlilik yıldönümümüz kızlar dünden beri eşime karne filn hazırlıyorum nargile almak istiyodu netten onları araştırıyorum çok heyecaNLIYDIM ... sabah işe giderken beyimiz bugün annemlere gidelim ordanda onları alıp amcamlara gidelim dedi .. adım gibi eminim özel günleri unutmaz yani kesin biliyo ama çarşamba günleri annesi çalışmıyo die her çarşamba çok önemli işimiz de olsa ertelemeye başladık sinir oluyorum zaten ama bari evlilik yıl dönümünde erteleme be adammm ne var yani ertesi gün gitsek annene zaten işten 4 buçuk 5 de çıkıyo biz gitmeye saat 7 oluyo ,, zaten evde bile olsa çoğu zaman yemeği birlikte yapıyoruz yine yapardık ...yani resmen bugün annemlere gidelimde yarına kutlarız diye düşünüyo erteledi resmen sinir oldum ne gereği varki

şimdi bütün hevesim kaçtı sabah öyle diyince tamam dedim ben hala bana şaka yapıyo dedim annenin tabakları var onları koyuyum dedim normalde gitmiycek olsak almaz bela oluyo başıma die aldı hepsini çıktı..
    msj attım bugün illa gitmek şart mı yarın gitsek noluyo dedim 1 saat sonraaa ii tmm yarın gideriz die msj atmış .. daha da bi sinir oldummm. .. hiç bişeyin önemi kalmadfı dedim..,,

kızlaar ik yıl dönümümüz çok hevesliydim şimdi ben hiç bişey yapmak istemiyorum onun bana aldığı şeyinde söylediği sözünde kıymeti yok artık akşam tavrım nolcak bilmiyorum ne yapıyım sizce???:KK43:

2. 21 Ağustos 2013
  3. narserbeti

narserbeti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    unutmus olma ihtimali olabılır mı sonradan hatırlamıstır belki:KK43:

4. 21 Ağustos 2013
  5. ayser89

ayser89 Elif'im geliyor. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    inş. sana hediye alır verir sen verme hediye ona bozulsun :KK47::KK47::KK47: umursama boş ver ne kızıyorum ya boyle davrananlara

6. 21 Ağustos 2013
  7. EMLEB

EMLEB benimde prensesim geliyor Üye

Beğenildi:
    23
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım meraba:80: belki sürpriz yapıyodur eşin akşam seni çok güzel biyere götürür güzel bi gece geçirirsin sonuçta ilk yıl dönümün ilkler kutlanıyo sonuçta:KK9: ama sen yine de çok heveslenme hayal kırıklığı olmasın sürprizsede çok güzel rol yapmış inşalllahta öyledir ahh bu erkekler :KK20: analarından ayrı yapamıyolar evlilik yıldönemin gitme işte bizimde doğum günlerimizde hep ordaydık:KK53: neymiş beraber olmak istiyolarmış ya bırakın bi başabaşa kalalım sonra kutlamakisterlerse kutlayalım tekrar ama yok:KK19: hzuur bozmanın kolay yolu şimdi kv kesin biliyodur akşam gelicez diye arıyomusunuz bilmiyorum ama gelmesenizde olur demesi lazım ki eşinde sana yoğunlaşsın demi ama..:KK19::KK19:

8. 21 Ağustos 2013
  9. minnosumbenim

minnosumbenim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

hayır adım gibi eminim unutmaz daha bayramda bi yıl oldumu die sordular az kaldı dedi

10. 21 Ağustos 2013
  11. akandeniz

akandeniz herşey güzel olacak Üye

Beğenildi:
    477
    Beğendikleri:
    180
    Ödül Puanları:
    83
    gıcık bi durum haklısın..
    bende senin gibiyim hevesim bi kaçtımı tamamdır dünyayıda serse önüme gözüm görmez...
    çok iyi anlıyorum seni...
    annesine git bari bu durumda bırak o utansın...

12. 21 Ağustos 2013
  13. narserbeti

narserbeti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman kesin süpriz yapıcak

14. 21 Ağustos 2013
  15. sbry

sbry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    229
    Beğendikleri:
    252
    Ödül Puanları:
    63
    belkide unutmuş gibi yapıp sana süpriz yaıcaktır canım masus öle sölemiştir özel günleri unutmaz diosun çünkü

16. 21 Ağustos 2013
  17. minnosumbenim

minnosumbenim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar ben eşimim tanıyosam onun aynen aklındaki bugün annemleri çıkaralımda aradan yarın yemeğe götürürüm gibi düsünüyodu baktı ben bozuldum tamam bugün gitmeyelim dedi daha bi sinir oldum madem gitmek sart deil daha niyeee o zamn moralimi bozuyosun ben bi de sinir olurum eşim ii bilir doğum günü filn öyle hep birlikte kutlamam eğer bana sürprizi annesigilde kutlamaksa ölüyüm daha iii :KK47::KK47:

18. 21 Ağustos 2013
  19. sadem_karamel

sadem_karamel Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    hep böyleler ya insanın içinde bırakırkar hıh
    benimkide böyle doğum gününmde günler öncesinden ne alim ne alim dedi doğum günümde de kös kös evde oturduk hiç bişey de almadı
    walla senin ki de benm ki gibiyse hiç heveslenme
    sürpriz yapacak falan diye düşünüp kendini şevklendirme
    akşam git kv bugün de evlilik yıldönümümüz de herkesin içinde kendisi utansın