evlilik yıldönümü süprizi yardım!!

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve ipekkkk tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ipekkkk
  1. ipekkkk

ipekkkk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 eylül evlilik yıldönümümüz 3.yılımız olacak eşim 2 yıldönümümüzüde süpriz yaparak kutladı ve süprizleri muhteşemdi ama ben sadece hediye aldım çünkü süpriz olarak aklıma hiçbrşey gelmiyor:KK43:( geçenlerde eşim arkadaşlarla otururken benim ona hiç süpriz yapmadığımdan bahsetti takmadığını düşünüyordum ne aptalım :KK43: şimdi ona süper bi süpriz yapmak istiyorum 10 gündür düşünüyorum ama nafile hem ilginç hem hoşuna gidicek bişey bulamıyorum hediye bile gelmiyor aklıma sizden bi çok konuda forumları okuyarak bile olsa yardım aldım bu konudada beni yalnız bırakmayacağınızı düşünüyorum şimdiden çooook teşekkürleeeer :KK66: a.s.

2. 26 Ağustos 2009
  3. gecekusu

gecekusu Üye Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Maça vb. gitmeyi seviyorsa ikibilet al ve onunla maça git :)

4. 26 Ağustos 2009
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  6. 19 Ekim 2011
  7. hbsenadam

hbsenadam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ben 1. evlilik yıldönümünde eşime süper bi süpriz yapmıştım sizede tavsiyem!!!!
    ne diye sorar gibisiniz anlatayım bakın
    arakadaşlarla bi mekan ayarladım bide pasta üstünde evlilik fotoğrafımız vardı pastada.
    bu mekan canlı müzikli idi.tabi bu ayarlamaları arkadaşımız doğumgünü diye yutturmuştum.:KK9: ben müzik eşliğinde gelinlikle sahneye çıktım eşim şok oldu o akşamı çok süper geçermiştik çok güzel eğlendik dans müzik harikaydı 2. senemizde kıza hamileydim bişey yapamadım çok bulantım oluyordu ama bu sene bi süpriz düşünüyorum kadın isterse neler yapmaz yeter ki yapmak iste.