Evlilik ...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve supa_dupa_fly tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : supa_dupa_fly
  1. supa_dupa_fly

supa_dupa_fly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selamlar arkadaşlar ...

Kulübünüze bugün katıldım ve biran önce paylaşımda bulunmak istedim . Henüz 7 aylık evliyim ve 23 yaşındayım . Evlilik,hayatında gerçekten değer verdiği biri olan her genç kızın en büyük hayalidir kanımca . Hele o bembeyaz gelinliği giyecek olmanın heyecanı hiçbirşeye değişilmez . Ama her hayal herzaman masal tadında mı devam eder acaba ? Bunu tüm evlilere sormak lazım . Benim evliliğim maalesef masal tadında sürmüyor . Evlilikte sorumluluğun büyük kısmının kadının üstünde olduğuna inananlardan biri olmama rağmen bu bile mutlu olmama yetemiyor .
    Evlilğimde yolunda gitmeyen birçok şey var ; ama son zamanlarda zihnimi kurcalayan en büyük sorun son kumam bilgisayar.Eşim evde geçirdiği vaktinin uyku hariç tamamını bilgisayar başında geçiriyor.Bu alışkanlığından kurtarmak için verdiğim çabalardan artık yılmış bulunuyorum . Yaşadığım soruna benzer sorunlar yaşayanlar varsa nasıl bir yol izlediklerini öğrenmenin bana yeni bakış açıları kazandıracağını düşünüyorum.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

2. 12 Şubat 2009
  3. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadasım ben de 23 yasında 9 aylık evlıyım. Benım esım de bılgısayar bagımlısı. Ilk zamanlar pek basında olmuyordu ama sımdıler bır ıddaa oynamaktır gıdıyor ve sureklı onun basında kendı pc sının basında olmasa bıle tv ızlerken benım bılgısayarım yanında duruyor ve bı taraftan sureklı maclara bakıyor.Msn ı var ama genelde hıc acık olmuyor,facebook u var ama bensız gırmıyor cunku kullanmasını bılmıyor.Benımkı sadece akvaryum ve ıddaa sevdası ıcın p basında oluyor uyuyana kadar orda ve ayrıca haftasonları da dahıl.Bılgısayar buyuk bır ıletısım bozuklugu yaratıyor.Sosyal de olunmuyor boyle olunca.Ilgısını cekecek seyler bul yap,dısarı cıkın,tv ızleyın,fılm alın sınemaya gıdın.O saatlerce pc basındayken sen nabıyorsun canım ??

4. 12 Şubat 2009
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    furuyom bi tane ensesine kalkıyo ordan ben evdeyken benimle ilgilenicek şakkıdı

6. 12 Şubat 2009
  7. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hihoyyyt kutluyorum senı canımm.ben de opuyorum mıncıklıyorum kolundan tutup cekıyorum ılla bısı yapıyorum ılgısını cekmek ıcın. ya da hıc yanına gıtmıyorum sonra da ben yasıyorum askım haberın olsun dıyorum kaydirigubbakcemile3

8. 12 Şubat 2009
  9. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

bence böle yeni evli denebilecek ve nete ihtiyac duyulcak bi gereklilik olmadıgı sürece evde bilgisayar olmasına karşıyım..

10. 12 Şubat 2009
  11. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benimki de paso internette ama ben çok rahatsız olmuyorum çünkü o zaman tv de bana kalıyor ve istediğimi seyrediyorum hehe:)

12. 12 Şubat 2009
  13. supa_dupa_fly

supa_dupa_fly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cevaplarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.Eşimin bilgisayar bağımlılığı artık hastalık boyutunu aldı.Evliliğimizin daha çok başındayız,ne sosyal çevremiz ne de faaliyetlerimiz var.Eşimin tek sosyal çevresi pc arkadaşlıkları ve bu arkadaşlıkları
    artık tahammül edilemez boyutlarda.Birlikte geçirebileceğimiz bu en güzel zamanları böyle harcaması artık beni yıldırdı ve onu bu bağımlılığından geri döndürebilmek için harcadığım çabayı artık kendi adıma gurursuzluk sayıyorum.Sonuç olarak çaresizim.

14. 12 Şubat 2009
  15. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    baştn itibaren hiç taviz vermemek gerek.ben öle yapıcam
    yoksa elin verdin mi kolunu alamazsın.ben varken senle ilgilencek ne öleee
    döverim heee kötükedihüso

16. 12 Şubat 2009
  17. dertlisezen

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    arkadasım bıraz tatlı dılını kullan oncelıkle şakkıdı seksı seyler gıyın etrafında ol,bıraz dıkkat cek arada bı askım suraya gıtsek buraya gıdelımmı alısverıs yapalımmı bısıler de. Ama baktın olmadı ac bayramlık agzını :eek:klava: bılgısayar basında oturmak ıcın mı evlendın de. Benım esım pc basında ama msn hıc acmaz nerdeyse gorustugu kısıler de benım de arkadasımdır zaten olmadı konusulanları kaydet ne bu yanı saatlerce konusulan sey. msnde konustugun kadarının ceyregını harcasan daha mutlu olıcam de bısı de. aayyyy delırdım burda :mymeka: sınır oluyorum erkeklerın net merakına

18. 12 Şubat 2009
  19. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    adamın alnını karışlarım valla:jeyyar:

ayol bütüngün evde otur koca bekle sonra gitsin senı elinin tersiyle itip pc nın başına geçicek..höyytt yok öyle yama:kızgın: bekarım ama ya pc almam yada aldıımda o gediginde fişini çekerim bişiler yaparım yada benımle iglilenmesini saglarımÇok üzgünüm çoook