Evlılıklerın katıllerı.........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burakerime tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burakerime
  1. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili arkadaslar son on yildir evlilkler cocuk oyuncagina döndü gelin nedenlerini siralayalim. ilk sirayi cep telefonlari aliyor mesaj yötemi cift tel kullanma teli sessize alma vb. ama bilgisayarlar cikali her eve bir internet gireli artik kadinlar bile teknoloji kurbani oldu. benim yasadigim yerde sayisiz ailenin yuvasi bu nedenlerden dolayi yikildi. kadin mutsuz internet basinda erkek mutsuz internet basinda. bir tanidigin kizi evini cocugunu ve müthis iyi calisan isyerini internette tanistigi bir adam ugruna kaybetti. esi sonra affetti ama isyeri kapandi evi arabasi elinden gitti en kötüsü ailesi affetmedi esinin ailesi de affetmedi ve tüm cevresini kaybetti.yime bir bayan müsterim iki cocugunu bile düsünmeden türkiyede yasayan internette catte tanistigi kendinden oniki yas kücük adama kacti sonuc bir ay sonra buraya döndü adam sepetlemis. kadin olsan iki cocugunu birakip tanimadigin bir adamin pesinden gelmezdin demis. ya kafayi yiyecegim inanin artik cevremizde dogru dürüst aile kalmadi. herkes aldatiyor. erkekler kadinlar. ben artik evliliklerin en büüyük katilinin internet ve cep telefonu olduguna kara verdim. ay gecen evli ve üc cocuklu kapali bir bayan var (hemde umre yapmis ve esinin sürekli dinini yasamasina izin vermediginden yakinirdi adamin ondan haberi bile yok yani bu bahane ikinci teli sevgilisi icin kullaniyor)o bile cift telefon tasiyor. benim bir dernekte üyeligim var ve kadin sorunlarina care buluyoruz ama artik sorunlar genelde kadinlardan cikiyor ve ev ortaminda dahi sanalda olsa millet aldatiliyor aslinda aldaniyor.neden kötü yönlerde kullanilir bu teknoloji harikalari? KONUNUN SIYASI VEYA ACIK KAPALI OLAYINA CEVRILMEMESENI ÖZELLIKLE RICA EDIYORUM. HER KAPALI VE ACIK AYNI KEFEYE KOYMUYORUZ KOYMAMDA. BURADA INTERNET SEBEBTIR ve CEP TELEFONU DA SEBEBTIR DEMIYORUM DIKKAT EDIN LÜTFEN!!!!!!!!!!KOLAYLASTIRDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DIYORUM SADE VE SADECE.... SEVGI VE SAYGILARIMLA.

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  2. 12 Temmuz 2010
  3. zehra61

zehra61 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    evlilikleri yıkanın internet olduğunu düşünmüyorum..internet sadece aracı olarak kullanılıyor..ne için kullanırsan sana onu veriyor...yani sorun insanlarda..
    eskiden bu kadar ayrılık yoktu çünkü bu kadar rahatlık yoktu..insanoğlu nankördür asla elindekinin kıymetini bilmez...

4. 12 Temmuz 2010
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Maalesef internet yüzünden son dönemlerde pek çok ailenin yuvası yıkılıyor.
    Ama bu daha çok insanın nefsiyle alakalı bir durum.
    Nefsine hakim olamayan insanlar ve önlerine sunulmuş hazır malzeme var.

6. 12 Temmuz 2010
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    internet ,bu olayları maalesef kolaylaştırdı.kadının ve erkeğin ,bir tık mesafesinde birbirini bulması.
    sonra telefonlar alınıyor ve beklenen şey.
    haklısınız...

8. 12 Temmuz 2010
  9. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    interneti veya telefonu kullananda insan ..!! Dogru amaclar ugruna kullanmak varken insanlar erkek veya bayan amaclarından sasıyorlar seytanın durtüsüyle bir heyecanla sonunu düsünmeden bir ise kalksıyyorlar ..

10. 12 Temmuz 2010
  11. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuyu acma ana fikrimi cok güzel kelimelere dökmüssünüz tesekkür ederim.

12. 12 Temmuz 2010
  13. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklisin arkadasim onlarda insan ama kullanilan teknoloji yani bir tik uzaginda.cok basit degil mi? sorun su aile temelleri öyle yada böyle sarsiliyor. siz degil ama belki evladiniz ya da kücük kardesiniz istemedende olsa bazi siteleri görmek zorunda kaliyor. allah yardimcimiz olsun. dogru yoldan sasirtmasin kimseyi:Saruboceq:

14. 12 Temmuz 2010
  15. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet sorun insanlarda zaten. bilmeden kimleri evimize sanal olarak sokuyoruz ? cocuklarimiz kimlerle oyun sitelerinde kendi adasi diye yazisiyor? sadece evlilikler mi? kac kisi rahat olabilir esi veya cocugu netteyken? biz ne kadar masumuz desekte bu teknolojiyi kötü emelleri icin kullunan bir cok basi bos hasta zihniyet var malesef arkadasima.s.

16. 12 Temmuz 2010
  17. burakerime

burakerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nefsine hakim olmak...keske insanlar o öfkelerine hakim olabilseler ve o beni aldatti ben ne yapayim en kolay yol internet. kimse görmüyo kimse bilmiyo. dediginiz gibi hazir malzeme.ne istersen var ister iyi ister kötü. ve yine yineliyorum son on yilda bosanmalarda patlama var en büyük sebebler net ve cep.

18. 12 Temmuz 2010
  19. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok haklısınız ama
    kapalı bi bayan çift telefon taşıyamazmı ben ona takıldım