Evlilikte Aşkı Taze Ve Canlı Tutmanın Sırları Neler?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve UAnurdan tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : UAnurdan
  1. UAnurdan

UAnurdan Guest

genelde herkez evlilik aşkı öldürür der ben buna pek inanmıyorum. ama aksini düşüneceğim örnek bi çiftte göremiyorum fazla.bence insanlar önyargılı davranıyo...evlilkte aşkı canlı ve taze tutmanın mutlaka bi yolu vardır...evli olupta bunu başaranlar var mı? özellikle evli arkadaşlardan yorumlar bekliyorum...:1closedeyes::1rolleyes:

2. 11 Ağustos 2008
  3. snowdrop

snowdrop sağlık,huzur ,mutluluk... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ask ölmüyo canim bitkisel hayatta yaşiyo ,onun yerini sevgi aliyor aşkda kendini arada bir hatirlatiyor ,ama gerçek bir sevgi ve saygiya hiç bir şeyi değişmem ,bunun sirrida saygi sevgi sonra gelir ,birazda bazi seylerden ödün verceksin ,fedakarlikda istiyor bazen bu benim fikrim bir evli olarak

4. 12 Ağustos 2008
  5. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ewlilik aşkı öldürüyor ewet çünkü düz mantıkla bakıyosun olaya yerini sewgi alıyor alışkanlık we hayat telaşı. birbirini görmek için engelleri aşarken artık heran birlikte oluyorsunuz önceden üzüldügünüzde onunla konuşmak yada yanında olmak rahatlatıyorsa sizi artık tüm sorunlar neredeyse onunla olmaktan çıkıyor ...
    aşk geçici bi duygu zaten aşk elde edememek aşk kaybetme korkusu kawuşamamak kawuştugun an sewgin besleniyor hergün ...aşk olmasada olur sağlık olsun birbirini anla yeter birazcık empati we sükunet hepsi bu

6. 12 Ağustos 2008
  7. destinaber

destinaber Guest

bence asıkken sevgılıyken yasanan o eskı heyacan kalmıyor ve yerını sevgıye evlılıgın verdıgı sorumluluga bırakıyor ama bu seferde sevdıgıne kavusmus olmanın heyecanı mutlulugu oluyor heyecanın surdurmekte cıftlerın gorevı sevıyorsan onu ozleyıp yolunu beklıyorsan o da bır heyecan canım

8. 12 Ağustos 2008
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ben daha yeni evli sayılırım ama gende düşüncemi yazmak istedim:CüvCüv:
    Bence sevgidir bütün güzel duyguları taze kılan bir eşinize sevginiz biterse saygıda anında kaybolabiliryo...
    Ben evliliğin aşkı öldürdüğüne inanmıyorum..
    Birbirlerine gerçekden aşık olduğunu sanan insanların evlilikde aşkı bitebiliyor...

10. 12 Ağustos 2008
  11. DENXIXZDXIXR

DENXIXZDXIXR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evliliklte aşk ;bekarlıktaki kadar çılgın,maceralı, heyecanlı, aksiyonlu olmadığı için insanlar öldü zannediyor :1no2:
    ama o içimizde saklı. sadece eskisi kadar baskın değil.

:asigim:aşkınızı açığa çıkarmayı isteyin yeter... :asigim:

12. 12 Ağustos 2008
  13. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Evliyim ve aşığım...
    Bunun bir tarifi yok bu sadece hiss..
    Gülüşüne aşığım...
    Bakışına aşığım...
    Duruşuna aşığım...
    Hayata aşkla bağlıyım ben eşime de öyle...
    Bu insanın elinde, evli ya da bekar olmakla alakası yok...
    Tamamen kendiniz olmakla alakalı bir şey..
    İsteyin olsun...

14. 12 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

:) ewlı olmayı hıc bılmıyorum ama guzeldır emınım
    yani sevgılıyken guzelse ve degısmıycegıne ınanıyorsanız evlenın
    ama sevgılıyken dahi mutsuzsanız cok mutlu degılsenız zaten
    neden evlenesınız kı bır de, degısen bır sey olmaz guzellesmez bu durum kanısındayım.
    ewlılıkte ölen seyler sorululukların fazlalıgındandır
    eve yemek getır para kazan elektrıgı ode, suyu getir, işler cok o yuzden sevgı azalıyr gıbı gelebılır
    flörtte öle mı ya aman bunu dedı şunu dedı şu benımkıne baktı
    daha cok kazanmalıyız kı ewlenelım fln, en fazlası bu gıbı.
    ewlılıkte sorumluluklar cok kafalar dingin olamıyor haliyle.
    ugras vermek lazım gibi her şey ıcın bunun ıcın de..

16. 12 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Pırıl pırıl ütülü giysili, misler gibi parfüm kokulu,saçları taralı,dişleri fırçalanmış adam yada kadını sevmek kolaydır.

Aslında aşk, aynı insanı, sabahın köründe uykudan uyandırdığındaki en sinirli hali ile de kabul edebilmek, aynı tuvaleti bir dakika arayla kullanabilmek, diz yapmış pijamalarıyla kanepede yastıklara sarılıp sızmışken bile şefkatle okşayabilmektir.

Buna katlanamayanlar zaten aşık değillerdir.Bu durumda evlilik; hoşlandığın insana karşı olan duygularını öldürüyor denilebilir…Zira aşıksan, aynı havayı solumak bile zevk verir, hep beraber olmak istersin, banyodan gelen su sesi bile onun evde olduğunun işaretidir ve huzur verir.

18. 12 Ağustos 2008
  19. EU3

EU3 Guest

evliliği ayakta tutan en büyük etken ,karşı tarafa duyulan güven ve sadakat duygusu bunlar yokolursa temel içten içe çürümeye başlar..
    canlı tutan etken, çocuklar sonuçta aşkın meyvesi onlar çocuklar kadın ve erkeğin hayatına mutluluk ve süprizler getirir..
    diğer etkenlerde sevgi ve saygı..aşk sadece heyecandır ve aşk sadece yatak odasında yaşanır..bir çiftin mutlu bir seks hayatı olması evliliği besler ..vitaminidir yanii..
    bunlar benim 13yıllık evliliğimden öğrendiğim şeyler..her insanın yaşama bakışı farklılık gösterir bizimki bu..