Evlilikte hayal ettikleriniz ve hayal krklklarnz...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve HeartLess tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    hepimiz evlenmeden önce hayal kurarız,eşimiz hakkında,çocuğumuz ,evimiz,evliliğimiz hakkında...peki hayal ettikleinize kavuşabildiniz mi???veee evlilikte hayal kırıklıkları yaşadınız mı??? paylaşmak istermisiniz???buyrun o zaman...:enbuyukkk:

2. 29 Ocak 2008
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    pek hayal kuran bir insan degilim, hayal kurupta sonradan hayalkirikligina ugramaktanda korkarim aslinda, evlilikten buyuk farkli beklentilerim yoktu, sevgiliyken nasilsak øyle devam eder, tek farki ayni evde yasar biraz ekonomik olarak sIkIntIya gireriz diye dusunurdum..

Ama øyle olmadi, ben cok daha mutlu oldum, askimda øyle, hic bir sIkInTI yasamiyoruz Allahima sukurler olsun, konu ne olursa olsun birbirimize destek olabiliyoruz, øzur dilemesini biliyoruz, affetmesini.. Allahima sukrediyorum onu karsima cikardigi icin ve verdigi butun imkanlar icin

4. 29 Ocak 2008
  5. denizf

denizf Guest

ben pek umduğmu bulamadım eşimden bilgisayar başında oyun meraklısı çocuklarla ilgilenmek bana kaldığı yetmiyor alışveriş benim üstümde ve silvan gibi sosyal hayatı olmayan biryerde yaşamak...

6. 29 Ocak 2008
  7. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen katılıyorum canım sana. a.s.

8. 29 Ocak 2008
  9. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz esimle nisanli sevgili gibi dönemlerimizi birbirimizden ayri gecirdigimiz icin ( ben yurt disindayim o türkiyedeydi ) evlendigimiz andan itibaren ki olan zamanlarimizi iyi degerlendirdik. eski zamanlarin acisini cikarmak icin daha bi kenetlendik, herseyi paylasir olduk. arada mesafler olunca böyle seyler malesef cok zor oluyor. o belki aci cekiyor ama sen yüzüne dokunamiyorsun gözlerine bakmaiyorsun, telefonda edilen sözlerin oraya varmasi hakikaten cok zor oluyordu. ama simdi.. hayal ettikleriminden üzerinde bir sey yasiyorum, yasiyoruz:asigim:

10. 29 Ocak 2008
  11. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    EVLİLİĞİMDE HAYALİNİ KURDUĞUM DEMEYELİMDE OLMASINI İSTEDİĞİM BAZI ŞEYLERİ BULAMADIM....AMA HİÇ HAYAL ETMEDİĞİM, NASIL OLACAĞINI BİLMEDİĞİM MUHTEŞEM BİR DUYGUYU YAŞADIM YAŞIYORUM....PAMUK PRENSİN ANASI OLDUM....:sm_cool::asigim:

12. 29 Ocak 2008
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    aslında hangimiz tam olarak istediğimiz şeyleri bulduk ki...umduğumuz ama bulamadığımız,ummadığımız ama bulduğumuz şeylerle hayatımızı devam ettiriyoruz..herhalde her iki durumda da polyannacılık oynayıp yaşamak gerekiyor aksi halde çekilmez mi olur hayat ne dersiniz???

14. 29 Ocak 2008
  15. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ben umduğum şeyleri fazlasıyla buldum, bende maddi sıkıntı çekeriz demiştim ama gayet iyi maddi durum. Boşuna dememişler Allah ev yapanla ev kurana yardım edermiş diye.

16. 29 Ocak 2008
  17. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    böyle isler hep rizkiyla geliyor.. allahima sükürler olsun...

18. 29 Ocak 2008
  19. *Kus-Yuvasi*

*Kus-Yuvasi* SANA MUHTACIM ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Benim hayal kirikligim pek büyük degil, ama ben isterdimki cocuklarim pes pese olsun, birlikte büyüsünler, birbirlerine destek olsunlar gibisinden.

Ama öyle olmadi, ben calistigimdan dolayi, simdilik bir tane 6 yasinda - rabbime sükürler olsun - kizim var. Yani ikinci cocuk olacaksa aralarinda baya bir yas farki olacak. Olsun önemli degil, bunada sükür, sikayetci degilim. Belki zamanla bir kardes olur?!:dance: