Evlilikte heyecanınız bittimi?Bitmediyse neler yapmalıyız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve HXIXLALLXIX tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : HXIXLALLXIX
  1. HXIXLALLXIX

HXIXLALLXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Akadaşlar evlenince eski heyecanınız kaldımı flört ederken herşey çok heyecanlı oluyordu ama evlenince herşey çok değişiyor tamam evliliğimde bi sorun yok ama eski heyecan hiç yokkk yaaa monoton bir hayat sizinde öylemi öyle değilse neler yapıyosunuz heyecanı kaçırmamak için?:sm_confused:

2. 20 Ocak 2008
  3. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    evet genelde...maalesef....

4. 20 Ocak 2008
  5. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kaç yıllık evlisin? yasın 22 yazıyo ama. Ben 3.5 yıllık evliyim valla bizde heyecan pek bitmedi. Tabiki tamamen flört dönemi gibi olmaz ama heyecanın bitip bitmemesi birazda bizlerin elinde bence. Mesela biz evin içnde iki çocuk gibiyizdir, sürekli şakalasır, herseyi paylaşırız, yeri gelir duygusal bir parca acar dans ederiz sık sık dışarda buluşur yemeğe, farklı yerlere gideriz. Birbirimizi fazla sıkmamaya calısırız yani oraya gitme buraya gitme yapmayız birbirimize pek. Bence en önemli şey herşeyi paylaşabilmek. Ve birazda cocuk ruhlu olmak belki de.

6. 20 Ocak 2008
  7. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Ya Kizlar şu Evlilikteki Heyacan Adrenalin Olaylarini Niye Hep Biz Düşünüyoruz Ki Sanki
    Ben Boşverdim Birazda Eşim Düşünsün, Ikimizin Evliliği Sonuçta
    çünkü Bu Konuda Eşim Benden Daha Başarili

8. 21 Ocak 2008
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    İşi olmayanlar evde boş boş oturmaktan ,uyuşukluktan adrenalin salgılamaya fırsat bulamıyo , işi olanlar da zaten gerekli adrenalini işte uğraştıkları bir sürü kişiye harcadıklarından eve gelince pilleri bitmiş oluyor. Böylelikle ne oluyo elveda heyecan , elveda adrenalin , merhaba evlilik!

10. 21 Ocak 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    tatlım evlilikte heyecanı bitirende bizleriz,sürdürende bizleriz..ben 14 yıllık evliyim ha bazen monotonluk bizde de oluyor ama heyecanın bitmesine izin vermiyorum eşimle sanki flört edercesine yine geziyorum,tozuyorum evde farklı davranıyorum kızımın yanında bile sarılıp öpüyorum ki oda mutlu bir ailede yaşadığını hissetsin diye,ne bileyim süpriz yapıyorum, plan yapıyorum bazen kızımda yardım ediyor bana ...şuan aklıma gelmiyor ama yapıyorum ya çünkü monoton bir evlilik çekilmez herhalde...

12. 21 Ocak 2008
  13. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ne zamandır evlisin canım benim, yaşın 22 yazıyo ama bilemedim. Biz 1,5 yıldır evliyiz. 1,5 yıl da flört etmiştik. Bizde heyecan bakii, aynen duruyor. Ama bi arkadaşımızın da dediği gibi biraz da çocuk ruhlu olmaktan mı geçiyor bilmiyorum biz de devamlı şakalaşırız, tepişiriz vs.vs. Valla aynı heyecan devam ediyo özetle. Heyecanı yitirmemek o iki kişinin elinde bence. Saldım çayıra melvam kayıra dersen biter tabi haliyle.Şeniz

14. 22 Ocak 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Biz 4 yıl Flört ederken herşey çok güzeldi o zaman aşk vardı.Evlenincede aşıkımız sevgiye dönüştü.ister istemez biraz monotonluk var tabıkı.Ama eşime ben çocuk ruhlu davranırım,şakalaşırımki gülelim eğlenelim eşiminde hoşuna gider.monoton bır evlılık istemem ama benım es benden 9 yaş buyuk oldugu ıçın aşırıyada kaçmıyorum heheheh:tomato:jeyyarjeyyar

16. 22 Ocak 2008
  17. ALEV

ALEV Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bizde heyecan geçmedi.Çünkü ikimizde aynıyız ve sürpriz yapmayı çok seviyoruz.Hayatı ve herşeyi paylaşıyoruz.Aynı idealler için beraber çalıştığımızdan iş heyecanımız da oluyor.Yeni projeler,yeni kararlar..Heyecanımız her geçen gün artıyor hatta.Beraber birşeyler yapmayı deneyin.Sevgiler..

18. 23 Ocak 2008
  19. Sahara

Sahara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biraz yaratıcılığınızı konuşturup farklı süprizler yapabilirsiniz..örneğin her gün genel kültür açısındanda yeni şeyler öğrenip birbirinizle paylaşabilirsinizx bu paylaşımı alışkanlık haline getirip