Evlilikte kıskançlık..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve busmai tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : busmai
  1. busmai

busmai oğlumla büyüyorum Üye

Beğenildi:
    215
    Ödül Puanları:
    163
    Evliliğinde kıskançlık yüzünden sıkıntılı günler yaşayan var mı? Eşi kendisini, ya da kendisi eşini karşı cinsten kıskandığı için, olumsuz sonlar yaşayanlar? (Ayrılık,soğukluk vs.)
    Bunları atlatanlar ya da atlatamayanlar..

2. 2 Mart 2010
  3. sega

sega Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 14 yıllık evliyim eşimi hala çok kıskanıyorum aslında evliliklerde kıskançlık büyük sorun biz çok sorun yaşadık halada yaşıyoruz ama ben biliyorumki bu bir hastalık bunun için psikiyatıra gittim bana hasta olmadığımı eşimi kıskanmam için bir sebep olmadığını söyleyip bide üstüne güldü yolladı bende bir daha gitmedim bu durumu kendim atlatmaya çalışıyorum araştırıyorum kıskançlığımı bastırmaya çalışıyorum benimki genel bi kıskançlık değil sadece eşimi kıskanıyorum hemde ne kıskanma hayatım zehir oldu her şey paranoyaya dönüştü ama şimdi biraz hafiledi şimdide başka problemlerimiz var eşimi çok seviyorum ama bir evde iki yabancı gibiyiz sorunlarımız hiç bitmiyor biteceğede benzemiyor iki aydır küsüz çocuklar içim her şeye susuyorum onu çok sevdiğimi ve çok kıskandığımı bildiği için bu durumumdan yararlanıyor canım

4. 3 Mart 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.180
    Ödül Puanları:
    463

canım otokontrol biraz ya, kıskansan bile etme, umursamaz ol, madem bunu sana karşı kullanıyo, eline silah verme sende
    :hulya:

6. 4 Mart 2010
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.