Evlilikten korkuyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba.1.5 senelik bi ilişkim var.son 3-4 aydır berbat gidiyor.o askerde.hergün tartısma sorun yasıyoruz.ilişkimiz zaten sallanıyordu bide burada bazı bayanların basına gelen aldatma hikayelerini okuyunca iyice nefret ettim evlilikten.kimisi yeni dogum yapmıs esini aldatıyor,kimisi eski nisanlısına dönüyor gibi hikayeler tüylerimi diken diken etti.bide gecen gün esra ceyhanın programında adını hatırlayamadıgım bi psikolog cıkmıstı.erkeklerin %98'i eşini,sevgilisini aldatıyor dedi.bu adam yapmaz denilen adam bile aldatıyor güvenmeyin dedi..bunları duydukca ve bu sitede okudukca iyice korkar oldum evlilikten..bi kac gündür sevgilim cep telefonuyla sürekli ailesiyle konustugunu söylüyor.normalde cepten konusmazdı ailesiyle.bu aksam tam 45 dakika telefonla konustu.sinir oldum.kiminle konusuyorsun sen birimi var yoksa diye patladım.sacmalama ne diyorsun sen gibi seyler dedi.4-5 gündür acayip ilgisiz.böyle giderse ilişkimiz cok zarar görecek ben bi süre görüsmek istemiyorum diye mesaj attım.daha cevap yazmadı telefonu kapalı.ne cevap verecek bilmiyorum ama ilişkimiz cok sallantıda.güvenmiyorum hiç bi erkege.o benim ilk askım ama bütün tanıdıgım ilişkiler aldatma yüzünden bitiyor.bu zamana kadar bi yanlısı olmadı ama etraftan duydugum aldatma hikayeleri yüzünden evlilikten iyice sogudum.offf yaaa sizdede var mı aynı güvensizlik?

2. 24 Nisan 2009
  3. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi arkadaslar neredesiniz cevap yazınsenağlama

4. 25 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

ben bılmem bızım de ılıskımız kötu gıdıyor
    ewlenıp mutlu olanlar da vardır öyle bır baslık acıldı bugun evlılıgın guzel yanları dıye
    bır de kımsenın ılıskısı sana klavuz olamaz bazısı mutlu bazısı degıl adamına göre degısıyor aslında
    kocan olacak kısıye baglı bırazda sana baglı...

6. 25 Nisan 2009
  7. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende senin gibi düsünüyordum.esim olacak kisiye ve bana baglı diye.ama o psikolog bütün erkekler aldatıyor gibi seyler söyleyince nefret ettim evlilikten.bide burada aldatıldıgını yazan arkadaslar ESİMDEN HİÇ BEKLEMEZDİM gibi seyler söylüyor.cok karısık bi durum offf ya

8. 25 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

sen benim ömrümü yedin kız konuşalı 2 saat oldu be ya:jeyyar:

10. 25 Nisan 2009
  11. mihrak

mihrak GEYİKHANE Tek El Bakanı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    genellemeleri hiç sevmem...herkes yapar ben yapmam;ben yaparım kimse yapmaz...hiç belli olmaz yani bu işler.ayrıca öyle olsa bile istisnalar vardır.ben evlilikten korkmuyorum walla nedense yaşımda laylaylom yaşları değil aslında ama çok mu pembe gözlüklerle bakıyorum acaba...

hihoyyyt

12. 25 Nisan 2009
  13. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Bir anlamda kumar gibi birşey bu evlilik
    Fikri zikri ne bilmek oldukca zor
    Harika bir koca adayıdır ama nefsine hakim olamaz
    İlla bir kusur olur arkadaşlar..ne çıkarsa bahtıma diyceksiniz
    Yada hep bekar kalacaksınız.. egrci sevgiliyekende canı yanar insanın aldatıldığında
    Aman ne biliyim artık aklım ermiyor bu erkeklere iyicene kudurdular haaa..
    O yüzden ben kimseyi sevmiyorummmmmmm:mymeka:

14. 25 Nisan 2009
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım tepkı vermesını bekleyeceksın
    bıraz o zaman yanı bu ısler bellı olmaz
    hayırlısını dile sadece
    , kımsenın garantısı yok kımsenın de 4*4 lük ılıskısı ıle buraya cevap yazabılecegını sanmam sonucta oda bıgun aldatılabılırbenneyaptımki
    bu yuzden hayırlısını dılemekten Allah'a dua etmekten başka çaremiz yok :1no2:

16. 25 Nisan 2009
  17. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım vallahi haklısın.napsak düzelmiyo.bide bana sen bana ters davranıyosun diyo.ya burada aldatılanların hikayesini okudukca iyice gerildim.zaten aramız limoni tuz biber oldukafamçokkarıştı

18. 25 Nisan 2009
  19. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende senin gibi düsünüyordum ama yazılanları okudukca endise kapladı içimi.genelleme yapmak hata haklısın ama psikolog bile %98 degince gelde akıl karısmasınkafamçokkarıştı