Evliyim ilk günden beri cocuk istiyoruz ilk zamanlarda cok stres yaptım

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ktg tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : ktg
  1. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    iyi günler 1.5 yıllık evliyim ilk günden beri cocuk istiyoruz ilk zamnlarda cok stres yaptım 8. ayda hamile kaldım 10. haftada dıs gebelk oldugu anlasıldı ve iç kanama gecirdim tek tüpüm alındı asıl ondan sonra sıkıntılı dönm basladı ameliyattan 3 ay sonra rahim flimi cekildi ve hersey normaldi diger tüpüm acık yumrtlamada cok düzenli ama flimden sonraki ay kist olustu ve doktorum dogum kont hapı verdi ondan sonraki ay kist gitti klomn e basladı doktorum daha cok yumrta sansın artar die ama klomnde bnm yine 1 yumrtam vardı olmadı ve kist yaptı bi ay onu icn bekledim yine bu sefer dogum kont kullanmadım kendiliginden gitti sonraki ay yine kullandım klomeni bu sefer 2 yumrta oldu ancak ikiside tüp olmayan taraftandı 21 günde progestan baktırdım 80 cıktı sansım olmadı 3. klomndede 1 yumurta oldu ve bu seferde rahmi inceltti bu ayda olmadı artık cok yoruldum ve olmayacak die umutsuzluga kapıldım cevremdekilerde olmayacak gözüyle bakıyor yaza tüp bebek yapın diyor klomn bana yaramadı dedim doktoruma tek yumurta yapıyor bnm zaten her ay bi yumrtam oluyo bos yere kist yapıyo rahim inceltiyo kullanmasakmı dedim bana belki o yumrta klomnden olusuyodur dedi ama bnm adetlerim cok düzenli ki ameliyattan sonra bile hiç düzenm bozulmadı bole bişet olabilirmi bu ayda igne deneyelim dedi ama bn deneme tahtası olmaktan bıktım bu ay yumrtlama testi kullanmayı düsünüyorum ve doktoa gitmeyi düsünmüyorm bn sirtte ogretmenim yazın ist tedaviye devam etmeyi düsünüyorum ama yaza kadar ne yapmalıyım bu igeler nasıl bnm tüp bebek düsünme zamnaım gelmiş mi ne olur yardım

2. 31 Mart 2010
    Konu Sahibi : ktg
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar gec cevap icin kusura bakmayin klomen tedavisinin yan etkileri igne tedavisine gore daha fazladir kistlesme yapmasi rahim duvarini inceltmesi ve duzensizlik yapmasi gibi. bir ay da igne tedavisi denemenizin size bir zarari olmaz eger yine olmaz ise istanbula gelirseniz size memnuniyetle yardimci oluruz kolay gelsin sevgiler