Evliyim ve ne yazk ki....

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve egenin_annesi tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : egenin_annesi
  1. merhaba arkadaşlar bende 1.5 yıllık evliyim 2.5 aylık bir bebek annesiyim
    eşimin evlenince çok değiştiğini düşünmeye başladım ilgisizlikleri herşeyi ben biliyorum tavırları cinsel yetersizlik bir sürü sorun artık bunaldım allah aşkına bana bir yol gösterin bebeğim olmasa bu evlilik çekilecek gibi değil artık..
    hoş boşanmaya kalksamda annem babam ayrı gidebilecek bir evim dahi yok ben yaşadım oğlum bu sorunları yaşamasın diyorum fakat bende 23 yaşındayım eşimle hiç bir yönden mutlu olamıyorum ki severek evlendik ama şuan işler başka oldu samanlık seyran olmuyormuş yani
    kültürlü çok yakışıklı bir firmada müdür fakat yeterli bir eş değil ne yapacağımı şaşırdım aldatıyor desem mümkün değil saatinde gelip gidiyor cebi hep yanımda her aradığımda iş yerinde yani onada olanak vermiyorum çok aptallaştım ya inanın bunalımdayım yanımda bir anne babada yok çok yalnızım allah aşkına düşüncelerinizi bildirin ben ne yapmalıyım????:nazar:

2. 2 Eylül 2009
  3. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben evlı degılım ama bırkac bısı söyleyebılırım.
    belkı o da senın gıbı dusunuyor? mudur dıyorsun ısın stresı eve yansıyor belkı.
    sen 23 yasında ımıssın muuhtemelen oda 23-27o cıvardadır ve o yasta bı erkk ıcın evlılık vede cocuk agır sorumluluk ıster ve belkıde bunların altından nasıl kalkacagını dusunuyor ve ıster ıstemez soguyor.ama bak super bısı evıne saatınde gelp gtmesı mutlulugu dısarda da arayabılırdı.
    belkı de sen fazla duygusalsın ve fazla ılgı belkıosun cunku suan hormonların deprestıgı dönem yenı bebek sahıbı olmussun.bence fazla kafaya takmadan zamana bırak ve o sana ılgı alaka göstermıosa sen ona yavsa(bıraz argo oldu ama )
    sen sürtün erkek bu tepkısız kalamaz dıye dusunuorum..

4. 2 Eylül 2009
  5. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha bebeğin çok küçükmüş.sende yeni doğum yapan biri olarak çok hassas bir dönemdesin.ayrıca erkeklerde bebek olduktan sonra eşine karşı bir soğuma yada uzaklaşma olabilir diye duymuştum özellikle de cinsel yönden.ewli olmadığım için tam bilemiyorum tatlım.lütfen çok üzülme bebeğin de sen huzursunlandıkça senden etkilenir.meleğini kötü etkilememek adına biraz daha sakin olmalısın.ikinize de biraz zaman wer düzelmesi için.baktın bi düzelme yok,al eşini karşına konuş.konuşmadan kesin bi yargıya warma lütfen opuyorumnanaktan

6. 2 Eylül 2009
  7. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm bu dedıklerın ılk evlendıĞınızden berımı yoksa bı mÜddet sonramı oldu
    allahtan aldatma yok bence yenı heyecanlar yaratın evde
    umarım tez zamanda dÜzelır

8. 2 Eylül 2009
  9. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    bence alıp karşına konşmalısın eşinle
    bir de yeni bebeiğiniz olduğu için cinsel yaşamınız sorunlu oluyor olabilir
    eve gelen yeni bir üye erkek içinde zordur erkekler babalığı kadınların anneliği hissettiklerinden daha geç hissederler

10. 2 Eylül 2009
  11. EU1

EU1 Guest

canım benim, bir iki ay daha sabret..
    sen yeni doğum psikolojisinden sıyrıl, bebekli yeni hayat düzenine iyice alış..
    eşin de bebek ona tepki vermeye başladıktan sonra ;babalık duygusunu iyice anlayabilsin..
    herşey düzelecek emin ol..bu tip sorunları hemen hemen her yeni anne yaşıyordur ; az veya çok..yalnızca zamana bırakmalısın ve bu tip düşünceleri kafandan atarak, yalnızca yeni hayatına adapte olmaya çalışmalısın canım..
    bebeğini sağlıkla, mutlulukla büyüt inşAllah..

12. 2 Eylül 2009
  13. BenPembePeri

BenPembePeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım acaba lohusalık depresyonu gibi bişi geçiriyor olabilir misin?

sakin ve pozitif olmaya çalış,bebeğinin tadını çıkar, şöyle 4-5 ay sonra düşünürsün bunları bitanem,bence öyle yap,daha çok yeni...............yerimseniben

14. 2 Eylül 2009
  15. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    banada öle geldi canım lohusalıkta birsürü değişim geçiriorsun nede olsa

16. 2 Eylül 2009
  17. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    evliliğin verdiği bir rahatlama olabilir.cinsel yönden yetersiz diyorsun.belki bebek olunca sen kendini biraz salmış olabilirmisin .biraz banada lohusalık depresyonu gibi geldi eşinle sorunlarını konuşmaya çalış.ona isteklerini belirt.aldatmıyormuş adam .belki konuşarak çözümlersiniz.

18. 2 Eylül 2009
  19. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Belkı haklı olabılırsın ama bıkaÇ Örnek versen sorunlarla ılgılı
    ÇÜnkÜ gÖzÜ dıŞarda deĞıl dıyosun belkı o da senden yana dertlıdır
    hep kendı aÇımızdan dÜŞÜnÜrÜz ÇÜnkÜ belkı senınde farkında olmadıĞın hataların vardır