Evliyken Aldatmami Bu şimdi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Mart 2007 başlatılmıştır.

26 Mart 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ELİN ELİNE DEĞMEDEN,SENİ SEVİYORUM KELİMESİ AĞIZDAN DÖKÜLMEDEN ,AMA İÇTEN İÇE HOŞLANMAK İLGİ DUYMAK ALDATMAMIDIR ARKADAŞLAR SORUYORUM SİZE.ALDATMA DUYGULAR AÇIKLANDIĞI ZAMAN BAŞLAR DİYE Bİ SÖZ VARDIR NE DİYOSUNUZ MERAK EDİYORUM SİZCE DOĞRUMU? :uhm:

2. 26 Mart 2007
  3. imperfect

imperfect Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Bence aldatma için sözlere gerek yok. eğer birini hayatındaki insandan daha fazla düşünüyor ve içten içe ilgi duyuyorsan aldatma başlamıştır. başkasını düşünürken nasıl sevgi verebilirsin! kelimelerin "seni seviyorum" cümlesini oluşturmasını bekleyip de aldattım demek saçmalık.Aldatmanın kendisi saçmalık, ruhsuzluk, ahlaksızlık...
    Birine karşı eski heyecanı hissetmemek onu aldatmayı gerektirmez. ayrılır; kimi istersen düşünürsün, ilgi duyar, seversin.

4. 27 Mart 2007
  5. nidadeniz

nidadeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabi aldatmadır.İlla cinsel ilişki mi olacak.

6. 27 Mart 2007
  7. EU1

EU1 Guest

bence aldatmaya meğil başlamış bile böyle bir durumda ...

eğer eşinden başkasını düşünüyorsan aklından keşke onunla evlenseydim bile der böyle düşünen biri eee bu da aldatma işte dokunmak sözlere dökmek başlamışsa zaten evlilik bitmiştir fazla söze ne gerek

8. 27 Mart 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Aynen katılıyorum...

10. 27 Mart 2007
  11. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    bu kesinlikle bir aldatma değildir selena...insan bu, birini beğenmiş olabilir uzaktan uzağa platonik olarak sonuçta hislerine duygularına gem vuramazsın ama içgüdülerine sahip çıkarsın evli olduğun için o ayrı..
    iyi.. herkesin hayran olduğu bi ünlü vardır mesela kocası angelina jolieye hayran karısı george cloneye hayran diye birbirlerini aldatmışmı oluyolar? o kişileri birbirlerinden daha çok düşündüler diye..

12. 27 Mart 2007
  13. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içten içe hoşlanmaya başlamak birşeyler hissetmek hele birde evliyse yani aldatmak olmuyormu? duygusal olarak yani.:1no2: :a015:

14. 27 Mart 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Aldatmak nedir sizce? başka bi insanla cinsel ilişki yaşamak aldatmadır.. eşinizden başka birine seni seviyorum demek aldatmadır..başka birini sevipte kocana karşı onu seviyomuş gibi davranmak aldatmadır.. aklında başka biri varken duygularına gem vurmaya çalışmak unutmaya çalışmak ama tüm çabana rağmen unutamamak,bu yüzden kahrolmak acı çekmek nedir.
    şimdi diyeceksiniz ki o zaman boşasın sevdiği adama gitsin başka bi adam için yuvayı yıkmak,o kadar yılınızı geçirdiğiniz bi insana bu acıyı yaşatmak ne kadar adil sizce...

Benim fikrim hiç bir erkek ne kadar kötü olursa olsun aldatılmayı haketmiyor huzurlu bir yuva varsa eğer bence devam etmeli ve duygulara gem vurulmalı... evliliğn devam etmesi için huzur herşeyden önemli aşk zaten bitiyor maalesef.

16. 27 Mart 2007
  17. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he valla...mesela kocam beni 5 yıldır gülben ergenle aldatıyor o zaman:Roflol:

18. 27 Mart 2007
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum.....imzamıda atarım altına:)