Excipial lipo kullanan var mı ?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve oceanqueen tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : oceanqueen
  1. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    Alerjik ve karma bi cildim var 4 gündür kullanıyorum.Ciddi anlamda cildimi toparladı.
    Arkadaşlar aranızda uzun zamandır kullananlar var ise devamında da aynı toparlayıcılık sürüyomu yoksa başka getirileri oluyormu?
    Şimdiden cok teşekkürler ,Sevgiyle kalın a.s.

OZGEGURUR bunu beğendi.
  2. 25 Şubat 2008
  3. deruş

deruş Guest

excipial lipo yaaa ben bunları bilmiyorum bu ne acıklarmısın lütfen..:KK43:

4. 25 Şubat 2008
  5. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    Bu hem dermotolojil,hemde kozmetik bi krem.Eczanelerde bulabilirsin,fiyatıda uygun.12 ytl.Cildim hem cok hassas hem alerjik.Gecen hafta sogukdan dolayı her tafarı kabardı ve pul pul oldu.Kızarıklıklar,kabartılar felaketdi anlıyacagın.Doktorum bu kremi önerdi ve cok iyi geldi ki önce bepanthene denemiştim o da kaşıntı yapmıştı.Ama bu krem hemen toparladı.Sadece yüzüne değil tüm vücudunda da kullanabiliyorsun.Uzun süredir kullanan arkadaşlar varsı ileri safhalarda da aynı etki devam ediyormu diye merak ettim.Ama böyle bi ihtiyacın varsa önce bi doktora danış derim canım.

6. 25 Şubat 2008
  7. emine26

emine26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende sürekli olmasada yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum şu son bi kaç ayda sürekli yüzüme ve vucuduma sürüyorum cildim çok kuru pul pul dr. tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım
    onun öncesi roaccutane kullandığımda excipial lipo kullanmıştım aralıklı olarak

valla bende merak ediyorum sürekli kullanımda cilde bi zararı olurmu diye bilen varsa lütfen yardımcı olsun
    şu an excipial lipo dan memnunum o olmazsa cildimi nemlendirecek bişey yoooooooooooooook

bide benim halamın kızı kullanıyo o senelerdir kullanıyo onunda cildi çok kuru aklıma gelmişkwen ona bi sorayımmmmm :))))))

8. 26 Şubat 2008
  9. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    canım sonra sonuçları tekrar yazarsan cok sevinirim

10. 26 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

:kahve:merhaba doktor benim 2yaşındaki kızıma verdi bu kremi,kızımın cildi çok hassas ve kuru.biz çok memnunuz bazen bende kullanıyorum.

12. 27 Şubat 2008
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    bende duymustum gecenlerde alicakti eczaciya sordum
    -sadece pullanma,soyulma ,kizariklik ,tahris varsa kullanilmasi dogru olur- dedi
    bende almadim

14. 27 Şubat 2008
  15. Fancy

Fancy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kup kuru ellerim için kullanıyorum 3 yıla yakın süredir. Hiç bir yan etkisini görmedim ve kullandıkça giderek azalttım, yoksa belki cildim bu sefer yokluğunda iyice mahvolur die düşündüm. Şimdi haftada bir kez sürüyorum ellerime, bu da yetiyo.

16. 28 Şubat 2008
  17. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    teşekkür ederim hepinize ,ellerinize saglık

18. 28 Şubat 2008
  19. heal

heal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben hydro sunu kullanıyorum yüzüm için, o da yağlanma yapmasın diye. Bu arada ssk ödüyor o kremi. Gerçi pahalı değil, 5 ytl falan ama bilginiz olsun. Bir zararını görmedim ama çok sık da kullanmıyorum. Güneş alerjim olduğu için genelde gündüzleri kullanamıyorum, onun yerine koruma faktörü olan ürünleri kullanıyorum. Genelde soğuktan çok kuruduğu zamanlarda kullandım. Memnunum ama sadece onu kullanmanın yeterli olduğuna da inanmıyorum açıkçası.