Eximia İle Zayıflayanlar Parmak Kaldırsıııın!!!!!

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve ozzder tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozzder
  1. ozzder

ozzder Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eximia nın bölgesel zayıflama konusunda çok iyi olduğunu duydum... şu anda yaptırmayı düşünüyorum. eğer içinizde yaptıran varsa biraz bilgi verebilir mi?? gerçekten söylendiği gibi çok iyi bir yöntem mi?
    bir de Ankara'da yaptırabileceğim tavsiye edeceğiniz yerler var mı??? kaydirigubbakcemile5

2. 15 Mart 2010
  3. Nazan72

Nazan72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ozzder başladın mı seanalara? Ben haftaya başlayacağım bakalım. Eğer sen başladıysan ilk izlenimlerini anlatsana

4. 16 Mart 2010
  5. ozzder

ozzder Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nazancım daha başlayamadım çünkü hala yer arıyorum. bi bulsam hemen başlayıp gelişmeleri de yazıcam kaydirigubbakcemile2 sen nerde buldun ankara'da mısın?

6. 16 Mart 2010
  7. hukukcugirl

hukukcugirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eximia yaptırıyorum bende ankarada haftada 3 gun gidiyorum ilk defa gitiim ama iyimii bilmiyorumm işte adresini verwbilirim ümitköyde benim gittigim yer töyko villaları die sitenin orda galeria karşısı isim veremdigimiz için bukadar bilgi verebiliyorum böyle ara aramamotorunda çıkar adı

8. 17 Mart 2010
  9. ozzder

ozzder Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok teşekkür ediyorum. hafta sonu gidip konuşmayı düşünüyorum. nasıl gidiyor bu arada var mı ölçülerde bir değişiklik? umarım vücuda herhangi bir zararı olmaz...
    fiyatlar nasıl? mesela seansı kaça??

10. 17 Mart 2010
  11. hukukcugirl

hukukcugirl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım rica ederimm yeterki zayıflayalımm önemli olan buu şudurumda:):)ben 2 kere gittim aynı zamanda power platede gidiyorum sen gidince zaten yonlendirirlerde yani daha bişi diemiyorum bide power plate çokk yorucuu:KK43:::KK43:ben zor yapabiliyorum ama işe yarayacagını duşunuyorum şuanlık pek bişii yok işte 12 seanss gidicem bakalımm neler olucakk bidee hiç bişi hissetmiyosun ama parçalıyormuşşş hayırlısıı:):)

12. 22 Mart 2010
  13. TRTHD

TRTHD Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    power plate ne kızlar yaa nası bi alet?? eximia dene alet serren serengili zayıflatan aletmi? yani bir tür kavigasyon cihazımı bu eximia? seansı ne kdr kaç seansta kaç beden-kilo garantisi veriyorlar

şimdiden teşekkürler, valla bende hafta sonuna göğüs ameliyatına giriyorum kızlar yanında lipo yapsammı yapmasammı karar veremedim, sizler deneyimlerini aktarırsanız karar vermemde etken olucak yanii

14. 24 Mart 2010
  15. Nazan72

Nazan72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de başladım Eximia'ya. Henüz ilk seansa gittim. Yarın 2.ye girecem. Ses dalgaları kulağı biraz çınlatıyor ama acı falan yok. Masaj gibi. Önce ultrason jeli gibi birşey sürüyorlar. Sonrada fazlalıklarına aleti gezdiriyorlar. Ardından beni kasları sıkılaştırmak için 30 dakka da pasif elekrikli jimnastik aletine soktular.Bir dahakine de powerlate sokacaklar 10 dakka. ılk seansta ölçtüler kalçadan 2 santim gitti dediler. Ama ben kendim ölçtüm, 1 santim gitmiş. Gerçi annem bile farketti, o yağlı görüntü azalmış kalçamda ve bacağımda. Bence işe yarayacak gibi. Ben 7 seans gideceğim. Zaten seansları da uzun tutuyorlar. 1,5 saat sadece eximia sürüyor. Bol bol su iç dediler. sıvılaşmış yağ hücreleri idrarla atılıyormuş vücuttan.

16. 24 Mart 2010
  17. Nazan72

Nazan72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım senin nasıl gidiyor? Farketmeye başladı mı? Umarım verdiğimiz paranın karşılığını TAM OLARAK alırız yavvvv :S

18. 24 Mart 2010
  19. TRTHD

TRTHD Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben lipodan vazgeçtim kızlar, işlh bu cihazlar işe yarıyordur, olmadı istanbula slimlipo denen şeyden yaptırmaya gelicem,ulen güzellik için teptiğimiz yollara bak, küçükken annem markete git dediğinde cıngar çıkartırdım :)) hadi allah selamet versin heppinize bb:D