Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Gulperi tarafından 4 Ekim 2007 başlatılmıştır.

4 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Gulperi
  1. Gulperi

Gulperi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar cıl ve gunes lekelerı ıcın su meshur expigment kremını kullananların nasıl kullandıklarını ve sonuclarını merak edıyorum.
    Dr Ablamada verdı ama cesaret edıp baslamadı kullanmaya.Cunku bıraz yakıp soyulma oluyormus derıde.Ama nasıl bır soyulma bu anlamadım kabuk kabuk ıgrenc bı sekıldemı yoksa toz gıbı hafıf hafıf mı oluyor soyulma.Ve tek basına expıment yeterlımı assagıda bu sekılde kullanan arkadasların yazısınıda ekledım. Kremı kullanmaya basladıklan ne kadar sonra etkısı nı gorcez:utangac: Bu tur konularda kullanıp bılgılerını paylasan olursa cok sevınırım.Tesekkurler herkesea.s.a.s

expigment % 4 sabah aksam 08
    locoid sabah 10
    acnelyse aksam 10 (locoid yerine elecon pomadda olur)

2. 5 Ekim 2007
  3. icel

icel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çiller için çok iyi geldiğini söylemişler fakat ben güneş lekeleri için kullanayım mı diye düşünüyorum...bide madsecassol denmiş biçok yerde acaba hangisini kullanayım...

4. 6 Ekim 2007
  5. nuray06

nuray06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanmaya çalışıyorum expigmenti ama soyulma olmuyor bende belkide hassas ciltlerde soyulma yapıyodur bende yapmadı etkili oluyor tabi kullanılırsa çünkü ben bi hafta kullandım sonra bıraktım sonra tekrar başladım aklıma geldikçe kullandım bak aklıma geldi kullanayım ama bide şöle bişey var yatmadan 1 saat önce kullanılması gerektiğini biliyorum cilde sürüldükten sonra güneşe maruz kalınmaması gerekiyor benim bildiğim yani akşam kullanılacak.

6. 6 Ekim 2007
  7. hxoxnk

hxoxnk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kısa bir süre kullandım öyle kötü bir soyulma yapmadı.fakat sürerken cildine yayıpta sürme.sadece koyu lekelerin üstüne sür. çünkü ilacın cilt rengini açıcı özelliği var.normal tenine sürersen oranın rengide açılır.ben doktorla konuştum bunu dedi.fakat dediğim gibi dikkatli sür.

8. 9 Ekim 2007
  9. incimmm

incimmm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece ceneme uyguladım ve gercekten bırgece farkedılecek kadar actı.%4luk olanını kullandım.

10. 9 Ekim 2007
  11. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu en alttakiler ne anlamadım ben yazıp eczaneye versem anlar mı???

12. 9 Ekim 2007
  13. tutuklu

tutuklu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soyucu etkiyi expigment değil acnelyse yapar. kremlerin kullanımı sırasında aşırı kızarıklık, yanma, aşırı soyulma olursa kremleri öncelikle acnelyse i bırakın. devam ederse diğer kremleri de bırakın. expigmenti özellikle koyu renkli bölgelere sürerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

geçmiş olsun.

14. 9 Ekim 2007
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum Üye

Beğenildi:
    318
    Beğendikleri:
    296
    Ödül Puanları:
    83
    bende agustosta aldim bu kremi bana eczaci geceleri kullananmami söyledi yanma oluyormus ciltte günes görünce bende geceleri kullaniyorum..bende sadece yazin cikan ciller vardi gecti günes koruyucuda kullandim belki onunda etkisi var..ben bu sekilde kullandim baska kullananlar varsa yazarsa bizde ögreniriz

16. 10 Ekim 2007
  17. tutuklu

tutuklu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir de expigmenti göz çevresine sürmemelisiniz.

18. 10 Ekim 2007
  19. epruh

epruh Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben expigmenti kollarımda kullandım.. ve de çok faydasını gördüm günde 2 kez sürüyorsunuz prospektüste öyle yazıyor kızlar