Ey Ak, neden neden Ak ama kavuamayan ben

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gxuxlxuxmse_21 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gxuxlxuxmse_21
  1. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz çok sevdik birbirimizi ama bi türlü olmadı.aileler istemedi.bi çok kavga ettik falan çok sevdik ama olmadı işte yapamadık cesaretimizmi yoktuki.elimden tutsa götürse gitmezmiydim ki.4 yıl olmuş dün msj geldi birlikte olsa idik 4.yılımız olcaktı die.demek beni unutmamış msj ile sevinen ben ne dicemi bilemedim.ama bütün gün msjlaştık.o bile ikimizi kötü etti.unutamıcamızdan bahsettik.onun sevgilisi var ben nişanlıyım.hayat boyu mutluluk diledik.konu ve kapılar kapandı.içimin acıması ömür boyu geçmicek galiba.o beni ben onu unutmıcaz galiba.allah herkesin gönlüne göre versin.allahım sevenleri kavuştursun.birlikte olduğumuz insanlar çok iyi ama biz birlikte dahamı mutlu olurduk sorusu hep olcak galiba

2. 22 Ağustos 2009
  3. meliss86

meliss86 Guest

belki de sandıgın kadar olmayacaktınız..kimse bilemez..ama su bi gerçek kavuşulamayanlar herzaman daha cazip gelir...aşk yoktu belki de ama ayrılık aşkı var etti..belki de onun yoklugnda onu daha cok sevdin..hep böledir sanki..en değerli varlıgın suan beraber oldugun insan..öle ki suan onunlasın..dieri zamanında yaşandı ve bitti cünkü o zaman yasanırken daha cocukca ve daha deliceydi..o zaman biraz daha pembeydi şimdi bakışlar daha realist..siz birbirinizi değil geçen günleri yaşananları özlüyorsunuz..şimdi kavuşmanıza fırsat verseler ne o,eski seni sende bulabilir;ne de sen,eski onu..içinizde zaman zaman hatırlanacak yaşananlar kaldı arada hatırla ve tebessüm et ve suan ki beraberliğine daha cok sahip çık ve suanı yaşa mutluluklar diliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2009
  4. 22 Ağustos 2009
  5. gxuxlxuxmse_21

gxuxlxuxmse_21 Sevdan hep tutkudur . Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yazından okadar etkilendimki silkeledin kendime getirdin teşekür ediyorum .çok sağol