eye liner/ kirpik dökülmesi

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve zlmm tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zlmm
  1. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar ben siyah eyeliner tutkkunuyum kalem çekmeden dışarı çıkmam fakat son 5 aydır kirpiklerim dökülüo elimle hafif çektiğimde gelio korkuorum baya birz bırakıyım sürmeyim diyom yapamıorum alışmışım kendimi solgun hissediorum bana tavsiye edebileceğiniz bi şeyler var mı?

2. 4 Temmuz 2009
  3. mevon

mevon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de son zamanlarda çok dökülüyor.Göz kalemi çok kullanıyorum ondan mı acaba diye düşünüyorum ben de.
    Gözüme birşey batıyor gibi oluyor elinle kirpiklerimi haiffçe düzelteyim derken 4-5 adet birden dökülüyor.
    Merak ediyorum bir de döküldüğü kadar yerine yenisi çıkıyor mu diye :KK43:

4. 11 Temmuz 2009
  5. sewengirl

sewengirl Kuru Boya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çıkması gerekir normalde çıkmıyorsa problem var demektir
    bence makyajlı olarak yatmayın mutlaka temizleyin ve yüzünüze sürdüğünüz nemlendiriciden kirpiklere de iyi geldiğini duymuştum özellikle yağlı olanlar yani gözlerini kapatıp hafif ovalar gibi sürün rimel gibi değil
    birde bakım yağları var karıştırılıyor topiklerde bulabilirsiniz onları gece yatmadan sürüyordum bende bi ara uzamasına ve güçlenmesine yardımcı oluyorda gözleri biraz yakıyor zarar verebilir diye bıraktım
    ama ara ara inlendirerek yapmak lazım
    o zamanlar sanki uzamıştı yerimseniben

6. 13 Temmuz 2009
  7. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    teşekküler sewengirl bu yağları denicem bakalım

8. 15 Haziran 2011
  9. mavisoluk

mavisoluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bi ara aktardan kirpiklerim için yağ alıp her gece sürüp yatıodum gözümde yanma yapıodu gözüme zarar verebileceğini düşünmemiştim kirpiklerim gür olmaya başlamıştı uzamıştı ne güzel ama kaşımda tüy çıkmayan yerde(sürerken yağlı doku değdiği için) tüy çıktı bende kullanmayı bıraktım.