eylül anneleri ne gibi şikayetleriniz var ????

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve -aixsxe- tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : -aixsxe-
  1. -aixsxe-

-aixsxe- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam eylül anneleri hamilelikte ne gibi şikayetleriniz var ?
    ne olur yazın ...
    bende çok aşırı derecede bel ağrısı ,mide yanması ve göğüslerle karnımın arasında bir acı oluyor sizlerde de var mı?

2. 3 Temmuz 2008
  3. elodim

elodim Guest

Bendede geceleri uyuyamama ve bazen bel agrisi sikayeti var..Sicaklardan nefes alamiyorum yattigim zaman..:nazar:

4. 3 Temmuz 2008
  5. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar canım, bendede bol bol mide yanması ve bel ağrısı şikayeti var, unutmadan tabii ayaklarımda artık çok acıyo çünkü çok ağırlaştım ben ya....

6. 5 Temmuz 2008
  7. -aixsxe-

-aixsxe- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım yastığını yükseltmeni öneririm :1rolleyes:

ALLAH cc hepimizin yardımcısı olsun gerçekten havalarda çok sıcak .ama anlamadığım bu göğüslerle karnımın arasındaki acı ne oluyor .bazen o kadar darlanıyorum ki iç çamaşırı bile takamıyorum kafamçokkarıştı

8. 5 Temmuz 2008
  9. Sahhane

Sahhane Guest

bende sadece bu sıkıntılar bende oluyor sanıyordum... inanın yaşadıklarıma tercüman oldunuz...
    özellikle dün gece sabaha kadar uyuyamadım. nefes darlığı çektim... göğsümde acaip bi ağrı... bide mide ekşimesi oldu... midem yandı...
    ne zaman geçer ?

10. 6 Temmuz 2008
  11. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Mide yanması,göğüsde ağrı,nefes darlığı bebeğin her geçen gün biraz daha büyüyüp,ciğerleri ve mideyi yukarı doğru itmesinden kaynaklanıyor bu şikayetler ancak doğumla beraber geçecek diye biliyorum.
    Bu arada ben de çok fazla ağrı,nefes darlığı ve mide yanması yok. Benim en büyük problemim ayaklarımla,artık çok ağrıyorlar biraz fazla ağırlaştım :) Bir de sıcaklardan dolayı şişiyorlar:KK43: Ayrıca bu yaşıma kadar hiç kramp girmeyen bacaklarıma gece uykumda kramp girmeye başladı :KK43:

12. 6 Temmuz 2008
  13. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hiç sormayın benimde bel agrımlarım cok var.bunun yanında vajina bölgemde de cok agrılarım oluyo.ayagımı dizime cekip giyinirken cok zorlanıyorum agrıdan.ayak altları cok agrıyan var mı bu arada off nede cok sikayet ettim
    ama bebişelerimiz için deger diye düşünüyorum.onları kucagımıza aldıgımı zaman hepsini unutup gideriz

14. 7 Temmuz 2008
  15. çikolataprenses

çikolataprenses Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bebiş inmiş galiba kasıklarımda feci bir baskı var böyle giderse yakında idrarımı tutamıycam bide göbeğimde çatlaklar oluşmaya başlamış senağlama

ha bide benimde ayak altlarım çok ağrıyo kumralım özellikle sabahları kalktığımda zor basıyorum Allah yardımcımız olsun

ayyyyyy geceleri sürekli uyanıyorum ve sonra uyuyamıyorum

amma şikayetim varmış :)

Son düzenleme: 7 Temmuz 2008
  16. 7 Temmuz 2008
  17. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim de karnımla göğsüm arasında kalan bölge çok sert ve de arada çok ağrıyo sanki sıkışıyo gibi.bir de kasıklarıma ara ara özellikle de akşamları sancılar giriyo herşeyi bırakıp hemen uzanıyorum.geceleri çok zor uykuya dalmaya başladım,çok sık idrara çıkıyorum,bir de akıntım fazlalaştı sanki.:1no2:galiba zor günler başladı ama herşeye değer Rabbim hayırlısıyla kurtarsın hepimizi inşallah:nazar:

18. 7 Temmuz 2008
  19. nehirderya

nehirderya Guest

kızlar aynı problemler bende de var sabahları ayağımın üzerine zor basıyorum ayrıca göğsüm ile karnım arasında da çok ağprı oluyo sıcaklardan uyuyamıyorumm...nasıl geçecek bakalım....