Eylül ayı aşılama yaptıracak savaşçılar hazır mıyız?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve burp tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : burp
  1. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    EYLÜL- EKİM AYI AŞILAMA YAPTIRACAK İNFERTİLİTE SAVAŞÇILARI

Savaşçı Deneme Aşılama Tarihi Sonuç

Burp ------------------------ ilk aşılama kimyasal gebelik ikinci aşılama ziyan oldu sıra tüp bebekte
    bebing --------------------- Eylül son hafta -------------------------- Gelecek aya inşallah.
    Esengülüm -------------- Aşılamaya niyetlendi ama bu ay kendiliğinden tutacak :)
    rengin --------------------- Gelecek aylarda inşallah.
    Windy -------------------- Bu ay olmadı ama gelecek aylarda kucağına alacak bebişini inşallah
    Angela79 ---------------- 2. aşılama ------------- ----------------------------
    semraayrancı -------- İlk aşılama ------------- 14 Eylül ---------------- 25 Eylül MAŞALLAH İLK GALİBİMİZ
    özlem5723 ------------- Ekimde tekrar cephede Kasımda gebe forumlarında inşallah
    xxeylulxx ---------------İlk aşılama -------------- 3 Eylül ---------------- Gelecek aylarda inşallah.
    baharson --------------- İlk aşılama -------------- 1 Eylül ---------------- İKİNCİ AŞILAMADA TUTTURACAK
    yasemin33 ------------ --------------- 31 Ağustos --------- olmadı savaşa devam
    cansed ----------------- İlk aşılama ----------------- ------------- Olmadı savaşa devam.
    nihalist ---------------- 3. aşılama -----------------31 Ağustos ------ olmadı savaşa devam
    NBNH ----------------- --------------------------------- ------------------------
    Melekos ------------- ---------------------------------- --------------------------
    birteksen -------------- -------------------------------- ------------------------- Ekim hamilesi olacak inşallah
    keje-01 ----------------19 eylül ilk aşılama yapıldı--------------5 ekimin geçmesini bekliyor----
    seyno ----------------- 2. aşılama --------- 14 Eylül ---------------------- 25 Eylül
    Maybenow ----------- 2.aşılama --------- -23 Eylül ------------------- 4 Ekim :KK43:
    Yeşil98783 ----------- 3. aşılama --------- 26 Eylül ------------------- 9 Ekim :KK43:
    Boncuk 1985 ----------- 3. aşılama --------6 Ekim ------------------ 17 Ekim
    35Deniz ------------------ --------------------- -------------- İkinci aşılamaya start verdi
    Pike ----------------------- İlk aşılama ---------- 26 Eylül ------------- 7 Ekim :KK43:
    23SM -------------------- İlk aşılama ---------- 6 Eylül ------------- 24 Eylül Olmadı savaşa devam.
    fazil ----------------------- İlk aşılama ----------- 12 Eylül ---------- 28 Eylül :KK43:
    YILDIZ4 ----------------- -------------------------- 11 Eylül ---------- 27 Eylül :KK43:
    sema.dmr -------------- ---------------------------- --------------------------------
    Herada ------------------ 2. aşılama ------------ 25 Eylül :KK43:
    YS88 -------------------- İlk aşılama ------------ 19 Eylül ----------- 2 Ekim
    Murceylan44 ---------- İlk aşılama -------------- 24 Eylül ---------- 5 Ekim
    İmoje ------------------------ ----------------------- ----------------------- 2 Ekim
    Rash --------------------- İlk transfer ------------ 20 Eylül ------------ 2 Ekim

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  2. 31 Ağustos 2009
  3. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    yaaa benim tedavim eylülün son haftası baslıcak yani aşılamam ekimin ilk haftasına kalıcak.yinede burda sizlerle paylaşmak istiyorum

4. 31 Ağustos 2009
  5. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ozaman sen eylül savaşçısı ekim müjdecisi olacaksın :)

6. 1 Eylül 2009
  7. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi hayırlısı bakalım benimkide ekimde olacak ANNE ADAYLARI hazır olun diyelim güzel haberleri yazmak dileğiyle:nazar::teytey:

8. 1 Eylül 2009
  9. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    amin amin temennimiz bol müjdeli haberler

10. 1 Eylül 2009
  11. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnde ağustosda olcaktım ama eşim rahatsızlandı tam aşılama günü olamadı bu ayda bayrama denk gelebilir yarabbim vr bişey bizdede öncelikle adet olmam lzm ona göre net tarih çıkar.......Hepimize ALLAHIMMMMMM yardım etsin..................

12. 1 Eylül 2009
  13. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    valla birden umutlandım.inşallah dediğin gibi olur.

14. 1 Eylül 2009
  15. windy

windy Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi inşallahhh, ilk aşılamayı ben yaptırcam gibi sanki ozaman aramızda.. bugün gidicem doktora kist vs. yoksa ignelere başlıyorum tekrardan bugün.. Bu savaşçı kelimesini çok sevdim sevgili burp, sagol.. Dualarımda sende varsın hep zaten.. Zafer bizim olacak inşallahh arkadaşlarrr turkbayragi

16. 1 Eylül 2009
  17. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    evveeeeeet eylül ayına zımba gibi başladık kızlar windy ilk cepheye giden savaşçımız :) esengülüm bayram zaten üç gün iki günüde hafta sonu kalan bir günede denk gelmez inşallah bu sayfada umutlu olalım ben önceki aşılamaya negatif baktım negatif baktım pozitif sonucum bile negatif ti çünkü düşük yapıyordum kesinlikle olumlu olalım geçmiş sayfalara bakınca bir çok savaşçının kucağına bebeklerini almış olduğunu görüyoruz buda bize umut olmalı arkadaşlar aşılamada okadar başarısız bir işlem değil bebing'ciğim eylül ayı sayfası hayırlı pozitifleri ile ay sonunda aşılamanı yaptırıp ekim ayının müjdecisi olacaksın burada hepimiz eninde sonunda güzel haberler vereceğiz veremesekte bir sonraki başarıya bizi yaklaştırcak ilk defa aşılama yaptıracak arkadaşlar varsa ilk aşılamamdaki tecrübelerimi zevkle paylaşırım bizim halimizden bizim gibiler dışında kimse anlamaz
    HADı BAKALIM KIZLAR GAZAMIZ MUBAREK OLAAAAAA :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

18. 1 Eylül 2009
  19. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    inanılmaz gaza geldim şimdi bende.cok sagolun valla.yeniden başlıyoruz.aşılamaya yeni başlıcaklar için bende seve seve tecrübelerimi paylaşırım.bu dönemler destege en çok ihtiyacımızın olduğu zamanlar çünki.hele cevrenizde bunları yaşamış birileri yoksa...