Eylül ayında UMUT TÜP BEBEK'te tedaviye başlayanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve limon_kabugu tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  1. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar;
    Eylül ayında Umut Tüp Bebek'te dr.Süleyman Tosunla tedaviye başlıyorum..eylül ayında tedaviye başlayacak arkadaşlarımızla bu topicte buluşulalım istiyorum...inşallah tüm başlayacak arkdaşlarımın tedavileri şimdiden hayırlı olur..

arkadaşlar başlığı değiştirdim..çünkü doktorum ekimde başlayalım dedi...:)

Son düzenleme: 2 Eylül 2010
  2. 25 Ağustos 2010
  3. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım tedavin hayırlı olsun..bende şu anda umut tüp bebkte tedavi görüyorum sanırı pazartesi salı gibi tranferim olur..benim doktorumda ulun beyy.

4. 25 Ağustos 2010
  5. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım seninde tedavin hayırlı olsun,Rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah...ulun beyden memnunmusun?birde kaçıncı gün transferi yapılıcak bizimle paylaşırsan sevinirim...ben süleyman beye 5.gün transferi yaparmısınız demiştim..tabi ki neden olmasın demişti...

6. 26 Ağustos 2010
  7. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçen ay normal emriyo tranfer edilmişti.3.gündü tutmadı bu ay dondurulmuşlarımla devam ediyoruz.cuma günü kontrolum var o gün öğrenicem kaçıncı gün emriyosu olduğunu ama sanırım 5.gün olmalı..hakkımızda hayılısı inş doktorumdan memnunum çok şükür..önceki tranferime süleyman bey girmişti oda harika bi doktorr..inş senin için herşeyin en iyisi olur

8. 27 Ağustos 2010
  9. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah 5.gün embriyosu transfer edilir 5.gün embriyosunda tutma şansı daha yüksek oluyor canım...sanırım ikimizden başka umutta eylül ayında tüp bebek yaptıran yok:)

10. 27 Ağustos 2010
  11. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    kızlarr tedavileriniz hayırlı sonuçlarınız poziitif olsun inşş...çok var umutda tedavi gören fakat tüp bebek bölümündeler genelde....
    benimde dr.um ulun beydi ve ben çok memnun kalmıştım dr.umdan..
    birde 5.gün transferi istediğini sölemişsiniz embryolarınız dayanırsa 5.güne kadar gidiyorlar..evet tutma şansı yüksek diyorlar fakat olduktan sonra 3.gündede olur..bana 3.gün transfer edilmişti..rabbim ol dedikten sonra olur...tekrar hakkınızda hayırlısı olsun.....

12. 27 Ağustos 2010
  13. nisam83

nisam83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende ulun beyın hastasıyım
    ınsalah eylulde bol bebısler gelır bayanlar

14. 27 Ağustos 2010
  15. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım teşekkür ederim...bu benim 4.denemem o yüzden 5.gün embriyosu transfer edilsin istiyorum..tabi ki 5.güne kadar dayanırsa transfer edilebilir onda haklısın ama gönlüm hep 5.günden yana...benim 3.gün transferlerim hiç tutmadı..
    rabbim ol derse 3.günde de tutar tabi ki...hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...
    sanırım hamilesin,sağlıkla kucağına alırsın inşallah yavrunu...

canım seninde tedavin hayırlı olsun...eylülde mi başlıyorsunuz?yoksa başladınız mı?

16. 27 Ağustos 2010
  17. gamzelim.66

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım bu gün doktorumla randevum vardı tranfer tarihim belli oldu 1 eylülde.5.gün dondurulmuş emriyosuymuş allahım hakkımızda hayırlısını versin inş ayyy şimdiden sitres başladı ya ben çok sitres yapıyorum bunu engellemein bi yolu yok arkadaşalr ilkinde de çok oldu belkide oyüzden tutmadı..

18. 28 Ağustos 2010
  19. limon_kabugu

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    canım sakın stres yapma,en büyük tehlike stres bizim için...bol bol kitap oku,komedi filmleri izle,tv'de sadece eğlenceli programları izle..hatta tansferden 1 gün önce git akapunktur yaptır derim.bende çok stresliyim oyüzden transferden bir gün önce akapunktur yaptırıcam..doktorlar da öneriyor zaten..
    5.gün transferi olmasına çok sevindim...herşeyi Allah bilir ama 5.gün transferlerinden daha tutmayanına çok rastlamadım..
    transferden sonra, hamileyim bebeğim bana sıkı sıkı tutundu diyerek kendini motive et..neyi düşünürsek onu yaşarız..unutma olumunekankayizsmile