eylül melekleri için merhaba;

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve "NAZ" tarafından 23 Mart 2008 başlatılmıştır.

23 Mart 2008
    Konu Sahibi : "NAZ"
  1. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar güzel anne adayları, aslında artık anne adayları demek bana çok doğru gelmiyor malum eylül anneleriyiz biz ve yaklaşık olarak bebeklerimiz 3 ila 4 ay arasındalar.
    benim meleğimde:nazar::nazar::nazar: şuanda 14+3 günlük, rabbim izin verirse inşallah benim doğum tarihimde 22 eylül... yani bu da demek oluyor ki onlar şu anda tam birer bebek halindeler ve ne mutlu bize ki o anne adayı dönemini geçip anne olduğumuzu hissettiğimiz dönemdeyiz...:hooray::hooray::hooray:
    şükürler olsun rabbime...

2. 22 Nisan 2008
  3. EU2

EU2 Guest

mrb nazcım benim anne olacağım tarihte 22 eylül şuanda 17+6 olduk allah herkese hayırlı evlatlar nasip eder:dance:

4. 23 Nisan 2008
  5. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar hayırlısı olsun ikinizede ama biz 2008 eylülde anne olacaklarda paylaşıyoruz herşeyimizi.oraya gelirseniz daha çok şey paylaşırız.

6. 25 Nisan 2008
  7. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım, seni bayadır görememiştim a.s. özledim, nasıl herşey yolunda değil mi? cinsiyeti belli oldu mu?

8. 25 Nisan 2008
  9. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım, seni bayadır görememiştim a.s. özledim, nasıl herşey yolunda değil mi? cinsiyeti belli oldu mu?

10. 25 Nisan 2008
  11. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

12. 30 Nisan 2008
  13. EU2

EU2 Guest

canım bende seni ne zamandır göremiyordum bende seni çok özledim senin hamilelik nasıl gidiyo benim cinsiyeti daha belli değil göstermemiş doktora herhalde göremedim dedi çünkü aman eli ayağı düzgün sağlıklı olsun hiç önemli değil cinsiyeti dimi amalülülülülülü

14. 4 Mart 2014
  15. ipekdoga

ipekdoga Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    Bana göre ilkbahar-yaz annelerinin işi zor oluyor