Eylül ve Ekimde gebelik düşünenler

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve asilmavi tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asilmavi
  1. asilmavi

asilmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    bayramıda geçireyimde sonra ya bismillah hamiş kalmayı isteyenler birlikte yol alalım gebelik öncesi yapılacaklar, beslenmemiz, kontroller vs.

2. 6 Ağustos 2010
  3. nurun

nurun Rabbim,herşeyin hayırlısı Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah bende senin gibi aynı niyetteyim kontrole gideceğim bayramdan sonra. İnş istediğimiz başarılara ulaşırız canım :)

4. 6 Ağustos 2010
  5. asilmavi

asilmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    inş. Allah evlat isteyen kimseye aratmasın bu mübarek günde dualarımız kabul olsun :Saruboceq: sanki denemişimde olmamış gibi bi imaj oldu ama bilemiyorum tabi Allah aratmasın sen ne kadarlık evlisin

6. 6 Ağustos 2010
  7. pinks

pinks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ağustos hayallerim suya düşüyor benim..adet olcam heralde karnım ağrıyor rahmim sanki dışarı çıkacakzemuszemus hayırlısı bakalım eylül yada ekim:)mübarek günlerde kolları sıvayın kızlarrr..iftardan sonra..Allah ne verdiysekaydirigubbakcemile3

8. 6 Ağustos 2010
  9. nurun

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    amin canım inşallah :Saruboceq: benim evliliğim 2 sene bitti nisanda 3. senemizdeyiz zemuszemus ama 6 aydır deniyoruz daha görünürde yok bişey aralık ayındada bebeğim karnımda öldü bakalım artık Rabbim bir daha ne zaman nasip eder ramazan bitiminde doktora gideceğim işte bende kontrol için :hulya: sen ne kadarlık evlisin canım ??

10. 6 Ağustos 2010
  11. nurun

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    Allah iyiliğini versin kız :roflol: :sm_cool: :roflol:

12. 6 Ağustos 2010
  13. asilmavi

asilmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    eğer hamiş değilsen ramazanda çalışmalara başlayacaksın sanırım ben eylül yada ekim düşünüyorum ramazan yorucu ve uykusuz geçen bi ay olduğu için koca gözüm görmez muhtemelen :umursamaz:... bide denerim tutar falan bayram temizliği yapayım derken düşürmeyeyim eyvahedigeldismile

geçmiş olsun canım bi nedeni varmıymış ölee olmasının Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlat nasip eder inş. :Saruboceq: bende kasımda 2 yıl dolacak

14. 6 Ağustos 2010
  15. nurun

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    Amin canım cümlemize nasip etsin inşallah.....evet hormanlarım düşük çıktı gebelik bir hafta gecikmeli görünüyordu sorunlu hamilelikti birazda :KK43: hamileyken progesteron ilacı kullanıyordum ama nasip değilmiş dünyaya gelmesi demekki :KK43:(

16. 6 Ağustos 2010
  17. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy nbu topic ne iyi olmuş... tam da böyle bir topic arıyodum....bende ağustos sonunda adet olucam ondan sonra korunmayı bırakıcaz inşallah... benim düşüğüm olduğu için 6 ayın dolmasını bekliyorum... bu bir ay bile beklemek o kadar zor ki....

18. 6 Ağustos 2010
  19. asilmavi

asilmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    hoşgeldin canım Allah inş gönlüne göre verir cümlemizin de inş. :Saruboceq: sen ne kadarlık evlisin