eylülde gel

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

13 Eylül 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

canım oğluşum seni sabırsızlıkla bekliyoruz. hayata merhaba diyeceğin günü heyecanla bekliyorum

2. 14 Eylül 2007
  3. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    CNM HAYIRLISIYLA BEBEĞİNİBİR AN ÖNCE KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH. ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

4. 20 Eylül 2007
  5. EU1

EU1 Guest

meral gelmiştir artık dimi oğluşunnnnnnnnn

6. 24 Eylül 2007
  7. EU3

EU3 Guest

yüce rabbimin bana bağYERİN VE GÖĞÜN,KAİNATIN SAHİBİ YÜCE YARABBİM.SENİN İZNİNLE VE NURUNLA DÜNYA’YA GELECEKOLAN ,İSMİNİ KURAN’LA KOYACAĞIMIZ OĞLUMUZ EFE’YE HUZUR,SAĞLIK,BAŞARI DOLU BİR HAYAT NASİP EYLE. OĞLUMUZU BU HAYATTA MUZAFFER KIL,ONUN SAHİBİ SENSİN,BÜYÜTECEK, ONA SENİN İZNİNLE DOĞRU YOLU GÖSTERECEK ANNE VE BABASI OLAN BİZLERE ÖĞRETME GÜCÜ VE YETİSİ VER.EFE OĞLUMUZA İMAN,KURAN NASİP EYLE,EVLADIMIZI PEYGAMBERİMİZ HZ.MUHAMMED(S.A.V) YOLUNDAN AYRI KOYMA.

ANNE VE BABA:OĞLUM SENİ YÜCE YARADANDAN İSTEDİK,BİZE BOL BEREKET GETİRDİN, SENİ ÖZLEMLE BEKLEDİK TOHUMUN BİZE UMUT VERDİ, SENİN İSMİNİ ANNENİN KARNINDA KOYDUK,DOĞDUĞUNDA KURAN’LA SESLENECEĞİZ, İSMİNİN GÜZELLİĞİYLE BÜYÜ,KÖTÜLÜĞE TAMAHKAR OLMA,DOĞRU YOLDAN AYRILMA ANNE VE BABANA HAYIRLI EVLAT OL,SAYGINI ESİRGEME,DİNİMİZ İSLAMDAN AYRILMA,YÖN GÖSTERENİN PEYGAMBER EFENDİMİZDİR,ONUN YOLUNDAN VE YARADANIN ADELETİNDEN AYRILMA,YARADANIN HIŞMINDAN KORK,O ÇOK BÜYÜK VE ULUDUR, YARADANI SEV ÇÜNKÜ SANA EN GÜZEL HALİNİ VERMİŞ,AKIL VERMİŞ, İNSAN OLMAN İÇİN EMRETMİŞ. OĞLUM BİLESİNKİ SENİ YARADAN KAİNATA SAHİPTİR,ONDAN BAŞKA İLAH YOKTUR
    ışladığı canım yavruma kavuştum.

8. 25 Eylül 2007
  9. EU1

EU1 Guest

cnm ya ne güzelde yazmışsınnn.çok duygulandımmm...doğdu dimi efe artıkkkkk

10. 27 Eylül 2007
  11. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

çok güzel bir dua ve nasihat Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize

12. 28 Eylül 2007
  13. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende eylül annesi oldum esilam`24 eylül de dünyaya geldi 7 ekimde doğması gerekiyo aceleci çıktım yavrum

14. 25 Ocak 2008
  15. senjer

senjer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah'izniyle bende eylülde bebegimi kucagıma alacağım [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]seni bekliyorum:KK46:

16. 26 Nisan 2008
  17. -suzi-

-suzi- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkeze merhaba ,bende Allah kismet ederse bebegini eylülde kucagina alacak annelerden biriyim.19 eylül.cinsiyeti daha belli degil.bu benim ücüncü hamileligim,13 ve 11 yaslarinda iki kizim var.ama bu baska ya...nasil anlatsam diger hamileliklerimde cok genctim birsey anlamamisim bu seferki bambaska sanki ilk hamileligimmis gibi hisler icindeyim.her gününü baska hissediyor ve yasiyorum(yastan olacak herhalde nede olsa biraz olgunlastik...)gerci bu hamileligim digerlerine göre daha zor geciyor ama !!! hayirlisi,Allah insallah yavrumu saglikli birsekilde kucagima almami nasip eder.
    benden simdilik bukadar,tüm anne adylarina kolayliklar diliyorum. Hoscakalin.

18. 26 Nisan 2008
  19. -suzi-

-suzi- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende eylül annelerinden biriyim,bebegim Allah kismet ederse eylülde gelecek. :)