Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve csk tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : csk
  1. csk

csk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    balat hastanesini çok araştırdım yarında görmeye gidicem giden devam eden doğum yapan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum .....

2. 14 Mart 2010
  3. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anlaşılan oraya giden hiç yok arkadaşım .....bilmiyorumkismile

Son düzenleme: 14 Mart 2010
  4. 15 Mart 2010
  5. kokoscum

kokoscum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm ben hamileliğimin başından beri nevin hanıma gidiyorum 36.haftadayım şimdi beni sezaryana yönlendiriyor yavaştan ve öğle saatlerindeki randevuda resmen başından savıyor sabah iyi oluyor ama 11 gibi yorulmuş oluyor sanırım hiç umursamıyor geçen iki soru sordum tersledi eşim ve ben şok sonra doktor değiştiricem diye tutturdum eşim hayır devam edelim sen hassassın ama kadını düşün çok hastası var falan dedi keşke bunu bana daha önce yapsaydı hemen değiştirirdim paramla rezil oldum inan yazarken bile sinirlendim.bence gideceksen sabah 08 :30 veya 09:00 randevu al

6. 20 Mart 2010
  7. kokoscum

kokoscum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam cansam balat gerçekten çok temiz özellikle sezaryan için normal doğumla aynı para sanırım kalite politikası biz sezaryana yönlendirmiyoruz gibi.ben devam ediyorum çünkü neden sezaryan olmam gerektiğine dair doktor beni ikna etti.riske giremem açıkçası.bence sen nevin hanımı tercih et çünkü deneyimli bir doktor bir sorun olduğunda hemen farkediyor.benim nisanın ilk haftası doğumum yani cuma günü gün belirlicz.doğumdan sonra sorularına cevap veririm canım

8. 22 Mart 2010
  9. cansam

cansam Evli,Mutlu,Çocuklu.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım teşekkürler yanıtın için şimdi arada kaldım görüyormusun ama bende sezeryan düşünüyorum kısmet bakalım hayırlısı...

10. 18 Nisan 2010
  11. Fotokolik

Fotokolik Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar

bende 7. haftamdan beri Meltem hanıma gidiyorum ve doktorumu çok seviyorum. hastanedende çok memnunum..

ee yok mu başka Balat hastanesine gitmiş ya da giden arkadaş ?

12. 19 Nisan 2010
  13. csk

csk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ben henüz gitmedim gezdim bilgi aldım ama eski doktorumu hala bırakamadım karar veremiyorum çünkü eski doktorumu bırakmak istemiyorum ona çok güveniyorum ama hastanelerin fiyat aralıkları birbirinnden çok farklıda değil kısmet bakalım hayırlısı...

14. 19 Nisan 2010
  15. XIXrem&XOXzge

XIXrem&XOXzge :) Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle tavsiye ederim kızlar.
    Nevin hanımdı doktorum.
    Evet biraz bilgilendiriciliği az ama asla sizinle ilgili detayı unutmaz. En ufak bir aksiliği incelerde inceler.
    Size söylememesi endişe etmenizi engellemektir.
    Doğumdan önce hangi odada kalmak istediğimi sordular vs. Tüm odaları gezdim. Deniz manzaralı odaları var ve fiyat farkı istenmiyor. Refaketçi için yatak olan koltukları var.
    Hastane oldukça temiz ve hastabakıcısından hemşiresine herkes son derece ilgilidir.
    ısterseniz günde 50 kez çarşaflarınızı değiştirip bir of demeyen insanları o hastanede gördüm ben.
    Doğum ebeleri sanki çocukları gibi davranız size. Ben sezeryan oldum kızım kilolu olduğu için. ılk ayağa kaldırırlarken çok canım yandı. O acıyı onların yüzünde de gördüm aynen.
    Bebek hemşireleri olabilecek en iyi hemşireler.
    Onlar olmasa sanırım ben bebeğimi emziremezdim.
    Tek bir acı tek bir sancı çekmedim doğum sonrasında.
    Evet pahalı bir hastane ama son kuruşuna kadar hakediyorlar.

Bu arada kızım için de hala oraya gidiyorum. Çocuk doktorları da oldukça iyidir.

Son düzenleme: 19 Nisan 2010
  16. 19 Nisan 2010
  17. Fotokolik

Fotokolik Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Canım çok sağol yaşayan birinden bunları duymak bir kez daha içimi rahatlattı. bende meltem hnm ın hastasıyım ve çok memnumum. Çok sıcak ve ilgili bir bayan ve dr umu çok seviyorum.

18. 20 Nisan 2010
  19. XIXrem&XOXzge

XIXrem&XOXzge :) Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    Meltem hanımı bilmem canım ama hastane olarak süper bir seçim.
    Ben hiç pişman olmadım o hastaneyi seçtiğim için.
    Eltimde yine orada doğum yaptı. ılk doğumu normaldi başka hastanede ikinciyi balatta sezeryan istedi. Ve keşke ilkinide Balatta sezeryan olsaydım dedi.
    En güzel yanı sezeryanda yapıştırma yöntemi yapıyorlar ve hiç iz kalmıyor. Şu an bende avuç içi çizgisi gibi bir iz mevcut.

Sorularınız olursa seve seve yanıtlarım kızlar.