Eyvaaah! Eve Yaz Geldi!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve BenTulis tarafından 20 Haziran 2007 başlatılmıştır.

20 Haziran 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    En korktuğum şey!
    Evime yaz geldi.

Dünya,cıvıl cıvıl ışıldasın,sabah serinliği pencereden içeriye,şişirdiği tüllerin

arasından kumru sesleriyle birlikte süzülsün,insanlar gün batımına kadar

sahillerde,denizde,havuzda oynaşsın,serinlesin,hepsi tamam.

Fakat,kapımın önüne gelince,yaz orda dursun.İçeri girmesin!

Tam evden içeri girerken,insanlar üşüsün,titresin.Ayaklarında kalın çoraplar

varken bile,benim kendilerine sunduğum misafir terliklerini kabul edip giysin.

Giysin ki......
    DEVAMI İÇİN TIKLA>>>

2. 20 Haziran 2007
  3. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Yine döktürmüşsün canım ya sahiden bu anlattıklarını yapan insanlar var mı?Eğer varsa gerçekten işin zor ya ben tutamam kendimi uyarırım ne kadar ayıp.Yaz mevsiminin avantajlarının yanında böyle dezavantajları da var hele böyle titiz insanlar (!) olunca çevremiz de o zaman daha da hoş oluyor.

4. 20 Haziran 2007
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Alemsin yaaa :))) ben o kadar titiz olmadığım için pek dert etmem ayrıca kışın çok üşüdüğüm için yazı pek severim. Bizim evde her daim sigara içilir,haşerat girmesin diye cam,balkon kapısı vs. asla açılmaz.

Ama havlu,misafir çocuğu idrarı, karpuz ve kavun konusunda hak veriyorum. Gerçi bize pek misafir gelmediği için bu konuda da şanslıyım galiba...

SEVGİLER...

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

6. 20 Haziran 2007
  7. Nixe

Nixe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel anlatmışsın tulişim,bende evdeki yazı hiç sevmem ama benimki titizlikten değil sadece Alanyadaki sıcak bir başka oluyor tahmın edebilirsin,oturmak mümkün olmuyor,terden oturduğun yere yapışıyorsun sanki,birde misafirler var bizi özleyen nedense özlemleri hep yazın coşuyor anlayacağın sıcak bir başka geçiyor burada ellerine sağlık canım.

8. 20 Haziran 2007
  9. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar vallahı de billahi de öyle okuduğunuz kadar titiz değilim ama işte böyle tahammül sınırlarını aşan konuklar gelince,benim de inadına titiz olasım gelir.Yoksa dokunmasalar,camları falan bile silmeyeceğim yani,buzlu cam olacak,ne güzel yazın güneşi de keser.:Roflol:
    Sırf onlar gelip camı açacaklar,tozu görecekler diye cam siliyorum yaf,valla zorla temiz yapıyorlar insanı..cık..cık...cık.:dilcikar:

10. 20 Haziran 2007
  11. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Evet misafir olmak daha zor.Ama eğer düşünceli ve nazik bir insansan misafir olmak zor.Yoksa kalaslar için çok kolay.Yakında bununla ilgili bir köşe yazısı yazabilirim.Hatta kafamda şekillendi bile.

12. 20 Haziran 2007
  13. ffcamdankalp

ffcamdankalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Korkma beaaa!!!!! Gelmeyiz evine yakınlarda bi pastane ayarla, pastanede buluşuruz. Benim kazandibili dondurmamı ısmarla geliyorum canım. Deomu sıkıp geliyom.:icecream:

14. 20 Haziran 2007
  15. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bak ayaklarını lavaboda yıkamayacaksan,eve de gelebilirsin.Ne diyon,hı? Sıcah bahıyon mu?
    Yalnız cacık yiyip gelme he,paralarım.:mymeka:

16. 20 Haziran 2007
  17. viyolet

viyolet Guest

Tuliciğim eğer gelen konuk beklediğim özlediğim kişiyse bana hiçbir yaptığı batmıyor.Fakat zamansız müsait olup olmadığımı sormadan pat diye çıkıp geldi
    bir de hoşlanmadığım bir şahıssa ,bir kahve içip gitse bile bana kriz geliyo .

Keyifle okudum yazını.
    Aralık ayında görüşmek üzere..tatlicadiarzu

18. 20 Haziran 2007
  19. melisanur

melisanur Guest

tuliana bunu senmi yazdın gerçekten böylemisin:Roflol: sana gelemem ben o halde çok terlerim ben ama terlik giymeden de duramam bağdaş kurup oturamam ama merak etme :Roflol: istersen çıkarken otujrduğum ve gezdiğim yerleri sileriM