"Eyvah Bayramlığıma giremiyorum!" diyeti arıyorum

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve green olive tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    :kahve: spor yapmadan bütün gün oturarak çalışıyorum. ve ne yersem hemen kalça oluyo.. hiç bir pantolonuma giremiyorum benneyaptımki
    1 hafta içinde zayıflamam şart. bilinçli arkadaşlarımda fikirler almak istedim
    Sevgilerimle...

2. 30 Kasım 2008
  3. askcicegi

askcicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim 3 ara 3 ana ögün beslen az ve SIK SIK yemelisin,bol su ic 2 2,5 litre.Tatli ve hamur isini tamamen cikar,kepekli ekmek veya esmer ekmek tercih et,yagsiz süt ve yogurt yagsiz salata,tavuk balik et haslama veya firinda tüket,sror yapamiyosanda aksam evde egzersiz yapmaya calis.Egzersiz ve diyetle ilgili topiklerimiz var oralardanda bilgilenebilirsin canim umarim yardimci olabilmissimdir...svgiyle ve zayif kal :)

4. 30 Kasım 2008
  5. brokencorpse

brokencorpse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lahana çorbası siyetini yapabilirsin . gerçekten kilo verdiriyor. hem de sağlıklı . umarım zayıflayabilirsin :-)

6. 6 Aralık 2008
  7. merve_____

merve_____ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya aynen bendede war bn okula sabah saat 7 de gidiyorum öğlene kadar acıkıyorum ve okulun yemekleri de süper olduğundan dolayı çok hızlı ve çok yiyorum.akşam 4 te evde oluyorum ve bide akşam evde yemek yiyorum.sonrada oturup ders çalışıyorum hiç bir hareket yok okulada servisle gidip geliyorum peki ben ne yapmalıyım???

8. 19 Aralık 2008
  9. gzmklc

gzmklc Kararlı.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen benim durumum.