Eyvah ! salarm dklyor yardm

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve 16eslem tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : 16eslem
  1. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar 1 ay öncesinde sarı röfle yaptırdım saçlarıma ve röfleyle birlikde saçımda dökülmeler başladı ama bu bi iki önemsenmeyecek kadar değil . öncesinde ışıl ışıl sağlıklı dökülmeyen bi saça sahipdim . elidor bakım ve onarım ayrıca avonun saç kremini kullanıyorum .acaba yanlış şeler kullandığım için mi oldu yoksa röfleden mi ? yardımcı olursanız çok sevinirim saçlarım artık dökülmesin istiyorum ne kullanmalıyım yada ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum

2. 28 Temmuz 2008
  3. kirke

kirke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle çook geçmiş olsun eğer röfledense koparak dökülür yani dipler den mı dökülüyor şu anda saçların?

4. 28 Temmuz 2008
  5. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçlarım diplerden dökülüyor

6. 28 Temmuz 2008
  7. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doğaldır röfle saçı çok yıpratıyor ,çok gür saçlarım vardı hep bu röfle yüzünden iki tel saçım kaldı artık röfle yaptırmıyorum. bence saçlarınıza yazık etmeyin ..

8. 28 Temmuz 2008
  9. kirke

kirke Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım kullandıgın sampuanlardan olabılır buyuk ıhtımalle avonu bılmıyorum ama elıdor bazen sac dokebılıyor..

10. 28 Temmuz 2008
  11. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk defa röfle yaptırdım ve pişman oldum hem bakımı zor hemde saçlarımı yıprattı eski saçıma dönmek istiyorum

12. 28 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Bence avonun saç ürünlerinden kullanma.ayrica röfle de yapabilir.bende 2 hafta önce boyattim, çok dökülüyor.daha önceden yaptirmiştim sonra düzene giriyor,takma kafana

14. 28 Temmuz 2008
  15. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım normaldir bende öyle çok boyuyorum ki çok da dökülüyor hem kopuyor hemde diplerden.röfleliyken hele avuç avuç...çam terebentinle ilgili yazılar var sayfa başında onu deneyebilirsin istersen.ilk yıkamadan itibaren kesiyo dökülmeyi diyorlar.bide saç kremini diplere degdirmemeye çalış oda döküyor cnm.dün ben aktara sordum camterebentin yagını küçük bir şişe 5 ytl dedi uygun da fiyatı.500ml sampuana yarım şişeyi döküyormuşsun.diplere uygula özellikle bende alacagım yakında cnm a.s

16. 28 Temmuz 2008
  17. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım her hangi bi şampuanın içine terebentin döküyorsun karıştırıp bununla yıkıyorsun doğru mu anladım bu kadar mı

18. 28 Temmuz 2008
  19. izmirliii

izmirliii Guest

bence dökülme röfleden kaynaklanıyo.bi kere bende aynı hataya düştüm geçen yaz özenip yaptırdım.sonra kendi yumuşacık saçlarımı özledim resmen çünkü röfle döktüğü yetmiyomuş gibi bide sertleştiriyo.üstelik sonra sıkılınca kolay kolay da kapanmıyo röfle sarısı saçı nasıl açıyolarsa artık.ben hala kapatmaya uğraşıyorum şimdi saçımın kendi rengine boyucam kapancak artık.sonra da bi daha boya falan sürmücem doğal hali daha güzelmiş onu anladım :1rolleyes: