Eyylül bu günleridemi görecekti

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Eyylxuxl tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Eyylxuxl
  1. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    05 mart 2003: Şu 3 aydır beniz dikizleyen çocuk varya Duygu galiba ben ondan hoşlanmaya başladım. Çocuk birde 3. sınıf olurmuş, seneye ben mezun oluyorum der gider:))

06 mart 2003: Acaba kantinde midir ki? Nasılsa 2 saat boşluk var gidip kantinde oturayım bari. "Pardon konuşabilir miyiz?" diye bir ses. Aman tanrım işte o çocuk. Kısık bir sesle: "Buyrun". İşte selam kelam, adım sanım derken ben bu çocuğa aşık oldum annecim, yani senin babana:) ve gerçekten de 3. sınıftaymış.:roflol:

7 temmuz 2005: Baban iyi hoş adamda çok mu kıskanç ne? Bugün bir dönüm noktası oldu heralde, adamla nişanlanınca rahatladı sanırım. Yoksa elinden kaçıracağını mı düşünüyordu ki!

24 haziran 2007: İşimi hallettim annecim, baban zaten başlamıştı. İki senede nişanlılık tak etti canıma. Nihayet bugün evleniyoruz. Sen hiç kendi düğününe 2 saat geç kalan gelin damat gördün mü? İşte annenle baban.sempatiksalakcinni Çok eğlenceli bir ailen olacak bebeğim:)

20 eylül 2008: Bu hayatımın en acı günü bebeğim. Senle birlikte bir nebze olsun sıyrılorum sanırım üzüntülerden.

21 haziran 2010: 10 aydır senin gelmeni bekledik. Bugün bi test yapalım bakalım dedim ve takriben 10 aydır yaptığım testlerin 7. siydi sanırım. İnanmıyorum biri silik olsada çift çizgi. Ama diğeri niye bu kadar silik ya. Hemen babana gösterdim ama biz garantici bir aileyiz, tam sevinemedik.

24 haziran 2010: Evlilik yıldönümümüz. "Bugün bir daha yapalım mı testi?" dedim babana. "Alalım hadi" dedi. Aldık, çok heyecanlıyım. Yine mi silik ya:KK43:

26 haziran 2010: Arkadaşlarımız geldi. Bu akşam bizde kalacaklar. Gösterdim testleri. O tecrübeli. Nasıl dedim. Tebrikler hamilesin dedi. Ama ben hala gözümle kıpkırmızı görmeliyim.:bbo: Kabul ediyorum tuhaf bir annen var:)) Yarın kahvaltıdan sonra, polikiniğe gidiyoruz dedi. Sabah zor oldu. Gittik. Kanı verdim. Allahım heyecandan ölücem. Ama o da ne yine mi silik. Bu kadar da anneyle babayla oynanmaz ki canım. akannehir

27 haziran 2010: Neyse ki bugün kendi doktorumla randevum vardı. Sabah kanı verdim. Öğlen telefonla öğrenebilisiniz dedi. Dururmu gittik hemen. Bilgisayar açılmak bilmedi. Ve doktorun ağzında 2 sözcük:" Tebrikler gebesinzi!".akannehir Allahım sana şükürler olsun. Beni bebeğime kavuşturdun.:Saruboceq: Dışarı çıktık. İkimizinde gözleri dopdolu. Sarıldık birbirimize. Eee şimdi bir anne babamı olacaktık. Hemen sevdiklerimize haber verdik.

Önce keseni gördük.Sonra kalp atışını. :nazar:Helen o kalp atışını gördüğümüz gün, ikimizde ağladık. Şimdi 14 haftalıksın bebeğim.:nazar: Allahım seni korusun.:Saruboceq: Allah bu güzelliği yaşamak isteyen herkese tattırsın. Sağlıcakla gel, kendine dikkat et emi!:asigim:

2. 27 Ağustos 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Görecekti tabi:mymeka:
    Hep msnde bunu konuşmuyor muyduk seninle:gitme:
    Çok sevindim Eylülüm.Çok çok çooook..:lepi:
    Gözün aydın olsun inşallah,hayırlısıyla gelsin niniiik:Saruboceq:

4. 27 Ağustos 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Tebrikler:hulya:

6. 27 Ağustos 2010
  7. Eyylxuxl

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    İnşallah böceğim. ŞenizEvet ama ne kadar umutsuzdum dimi.:bbo: Çok şükür bu günleride gördük. :Saruboceq:

8. 27 Ağustos 2010
  9. Eyylxuxl

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Saol.kaydirigubbakcemile2

10. 27 Ağustos 2010
  11. beratefe

beratefe kücük meleklerim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler ..... ne güzel anlatmışsın oyle

12. 27 Ağustos 2010
  13. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Çok tebrikler...

14. 27 Ağustos 2010
  15. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.794
    Ödül Puanları:
    563
    Tebrik ederim çok güzel anlatmışsınız duygularınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeğinizi :Saruboceq:

16. 27 Ağustos 2010
  17. Eyylxuxl

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler canım, içimden geldiği gibi:asigim:

18. 27 Ağustos 2010
  19. Eyylxuxl