face adresi

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve my_angel_86 tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

6 Aralık 2010
    Konu Sahibi : my_angel_86
  1. my_angel_86

my_angel_86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar eşinizin face adresi açmasını ister misiniz?bana evli bir erkeğin açması anlamsız geliyor bbazen gerekli olduğunu düşünüyorum yanlış kullanılmadıkça.ben eşime aç diyorum açmak istemiyor ama hepşüphe geliyor acaba benden habersiz açar mı diye düşüne düşüne kafam allak bullak.

2. 6 Aralık 2010
  3. selinpolat

selinpolat Kocişine bayılıyooooo:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım benimde eşimin facesi var ama ortak kullanımımız altında ikimizde kullanıyoruz.bence öle şeyleri kafaya takma insanın içinde oldukdan sonra gizli gizli herşey yapar

4. 6 Aralık 2010
  5. my_angel_86

my_angel_86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğru aslında insanın içinde olucak ben aç dedim yani haberim olsun yada ortak ama sevmem ben öyle şeyleri dedi msn adresi bile ben açmıştım ama işte bu şüphe çokk kötü bişey

6. 6 Aralık 2010
  7. herseyduzelirmi

herseyduzelirmi Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    48
    evli erkeğin face açması yanlış, evli kadının nette dolaşması yanlış, evli erkeğin oraya gitmesi yanlış, evli kadının buraya gitmesi yanlış, ya ne alakası var evli olmakla evlilik bumu tutsaklıkmı? insanın içinde varsa yapar. benim eşim açmak istemedi face adresi ben açtım ona arkadaşlarıyla iletişimini koparmasın diye iyide oldu. ayrıca tekrar söylüyorum evli olmak ve face adresi açmak arasında ne gibi bir tezatlık var anlayamadım. face ne bekarlar için nede çapkınlık sitesi

8. 6 Aralık 2010
  9. NIKITA

NIKITA Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    nesi yanlis??
    ciftler birbirlerini bilip guvendikleri vakit nesi yanlis?? herkes face'te, esim adina ben acmistim milletin israrina dayanamayarak, simdi kendimede actim, adam bakmiyor bile, ilgisini cekmiyorki , asker/lise arkadaslari ,not birakmasalar sayfasina haberi dahi
    bile olmuyor . niye olmasin face'i?? olacak tabi, milletin var , benim askiminmi olmasin:KK16:
    neye yoruyorsun kafani arkadasim yha?? bosver!

10. 6 Aralık 2010
  11. my_angel_86

my_angel_86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet insanın içinde varsa yapar fakat face yüzünden olan ayrılıklar ve eşinden habersiz açıpta orda burda abuk subuk şeyler yapan ve sonucunda ayrılığa varan olaylarıda unutmamak gerekiyor.tamam eşime güveniyorum yapan insan her yerde yapar buda doğru ama bana önceden beri bu anlamsız geliyor aslında benim de var ve çok memnunum ama etrafımda o kadar çok face yüzünden yaşanan tartışamalrı gördüm ki artık korkar oldum...

12. 6 Aralık 2010
  13. mayiscadisi

mayiscadisi Born This Way Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    facebook'un amacı sevgili bulmak, kaçamak yapmak değil; aksine bir zamanlar tanıdığımız insanlarla iletişim halinde olmamızı sağlamak. kavga eden varsa da yanlış sbeplerden dolayı kavga ediyorlardır. şimdi birisi benim profilimin tamamını göremiyor ama mesaj atabiliyor diyelim. bu o kişinin bana atacağı mesaj içeriğini kısıtlamaz. tanışma amaçlı mesaj atan da olabilir, kötü amaçlı kullanım da olabilir. ama karşıdaki kişi benim ilişki durumumu göremezse yapar bunu. her şey karşı tarafta biter. aldatmak isteyen siteyle bile uğraşmaz ya da gider başka bir arkadaşlık sitesine üye olur.

14. 6 Aralık 2010
  15. CagLo

CagLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamadigim olay su; esiniz zaten internetle pek ilgilenmiyor yazdiklariniza bakilirsa msni siz zorla aciyorsunuz facede ac diye israr ediyorsunuz acmiyor endiseleniyorsunuz?? Nasil yani?? ee acarsada bu sefer acaba benden gizli birileriylemi görüsüyor diyeceksiniz.. Kurdun aklina kuzuyu koyuyorsunuz resmen bence..

bu arada söylemeden gecemicem, her bu tarz konu acildiginda ayni yorumu yapiyorum belki ama lütfen iliskimizi degerlendirirken facede söyle yapti veya yapmadi diye degerlendirmeyelim.. Yazik ya gercekten face dedigimiz seyde nedirki bir iliskiyi bitirebilecek kadar cok yer kaplamis hayatimizda, bu kadar cok sacmaliga sürüklüyor bizi?? Madem bu kadar rahatsiz oluyorsunuz ordaki ortamdan evinize internet bile baglatmayin. Hazir eve internet baglatmiyorken televizyon ve telefondanda uzak durun, günümüzde telefon ve televizyon üzerindende chat odalarina girilebiliyor nede olsa..

Son düzenleme: 6 Aralık 2010
  16. 6 Aralık 2010
  17. minikyaramaz

minikyaramaz Okeye 4. bekleniyor... Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşiminde facesi var.şifresini bilirim.istediğim zaman girerim.
    hem neden olmasın ki?
    güzel bişey iyi yönde kullanırsan.

18. 6 Aralık 2010
  19. my_angel_86

my_angel_86 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben örnek olarak verdim diğer siteler içinde geçerli.benm de kafama takılan şey bu işte çoğu kişinin eşi açarken benim eşim açmak istemiyor.benimde var ve ben uzun zamandır görüşmediğim arkadaşlarımla görüşüyorum.benim aklıma takılan şey eşimin benim açmak istememe rağmen açmamsı ve acaba benden habersiz açabilir midiye.eşime güveniyorum ama aklımada takılmıyor değil.eşine çok güvenip böyle şeyler yaşayanlarda var .yapacak olan insan her türlü yapar buna katılıyorum ama artık iyi olan siteleri bile o kadar kötüye kullanıyorlar ki aklıma gelmeyen şeyler bile içime kurt düşürüyor.