facebook mağduru

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve florecool tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : florecool
  1. florecool

florecool Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok uzun zaman oldu belki de değil. herşey o kadar çabuk bitti ki. hala neden bittiğini bile anlayamıyorum.
    8 ay kadar önce hayatıma işte benim hayatımın erkeği dediğim biri girdi. hemde hiç ummadığım bir zamanda.daha önceden de tanıdığım ama aramıza mesafeler girmesi nedeniyle ayrılmak zorunda kaldığım biri.
    facebook ilk çıktığı zmanlarda ilk olarak onun adını aradım ve buldum. arkadaş olarak ekledim.ertesi gün beni gördüğüne çok sevindiğine dair bir mesaj aldım.bu mesajlaşmalar böyle devam edip gitti.sonra yüzyüze buluştuk. çünkü ayrı şehirlerdeydik.ve herşey birden bire oldu. onu sevgilim olarak buldum.
    okadar güzeldiki herşey. hep böyle devam edecek sanıyordum.
    en son buluşmamızda bile beni nekadar çok sevdiğini benden ayrılamayacağını söylüyordu.ama ne olduysa o günden sonra oldu. ertesi beni hiç aramadı. ben aradığımda telefon açılmadı. meraktan ölecektim.neler oluyordu. en sonunda telefonu açtı. sesi çok tuhaftı bende neler olduğunu açıkçası söylemesini istedim. ve film koptu.
    benden ayrılmak istediğini ,bunu en son buluşmamızda yüzüme söylemek istediğini fakat yapamadıığını,çünkü benim yanımda herşeyi unuttuğunuı söylüyordu.
    neler oluyordu. anlayamıyordum. bir önce deli gibi sevdiğini söyleyen adam benle dalga mı geçiyordu.ben kendime gelerek.ondan ayrılmayacağımı böyle bir şeyin telefonda konuşulacak kadar basit bir şey olmadığını söyleyerek telefonu kapattım.ertesi gün aramadı. sonraki günde, sonunda ben gene dayanamayarak aradım.ne yapmaya çalıştığını öğrenmek için.ozaman bütün gerçek yüzünü ortaya çıkardı.meğer benimle sadece seks amaçlı birlikte olmuş. benden istediğini alamayınca beni her fırsatta aldatmış. bende dünyanın en salak insanı olarak hep onun sözlerine inanmışım.ve bunu bana hakaretler içerisinde işyerimi falan taciz ederek günlerce devam ettirdi.artık dayanacak gücüm kalmamıştı.o kadar kötüydüm ki. bütün bunları unutarak sadece geçirdiğimiz güzel anları hatırlıyor. onun gerçek yüzünü görmezden geliyordum. ona devamlı hiç ayrılmamış gibi mesaj atıyordum.o da bana hakaretler içeren mesajlarıyle geri döndü.
    sonunda benim mesajlarıma karşılık benimle tekrar yüzyüze görüşmek istediğini söyledi.hemde kendi bulunduğu şehre beni çağırarak. bende gittim.evet ayağına kadar gittim. ama o gelmedi.beni saatlerce bekletti.inanamıyordum. bir insan bu kadar adileşemezdi. telefonlara çıkmıyordu.
    en sonunda msn de ben onu yakaladım ve hemen sordum. neden gelmediğini o an bir kızla birlikte olduğunu söyledi.
    günlerce kendime gelemedim. kullandığım anti depresanların haddi hesabı yok. 8 ay geçti ama be hala şoktayım. erkeklere hiç güvenim kalmadı. boşluktayım.ne yapıcağımı bilmiyorum.

2. 9 Eylül 2008
  3. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yazıklar olsun ya.nedir bu erkelerin bayanları sex objesi olarak görmeleri.bunları toplasan hollywood film festibvalinde ödül alırlar valla.üzülme desem bi yararı olmaz.ama en azından su var kendini kullandırtmamıssın bittiğine sevin bence.ya farkına varmadan istediğini alsaydı..bu erkekler kendilerini seven sefkat sadakat gösteren insanları neden elleriyle geri iterler anlamıyorum.yok anacım bunlara düzgün giden ilişki değil yanlış yola sapan kendileri gibi insanlar yakısır.....kaydirigubbakcemile

4. 9 Eylül 2008
  5. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence kendini mağdur olarak görme bu yüzünü erken gördüğün için şansılısın benımde başima yıllar önce böyle bir olay geldı kendıme gelemedım en azından bu amaçla benımle olmadıgını kendıme kabul ettırmeye çalıştım hep ıyı bir insan böyle düşünemez oldu......zaman herşeyin ilaçı....karşına öyle bir insan çıkarkı gerçek aşkı ozaman hissedersin bu olayada gülüp geçersin inş... :1hug:

6. 9 Eylül 2008
  7. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    YAŞAYARAK ÖĞRENMEK!!!
    >>>>>> >>>> >>> > *Bir gün Napolyon
    >>>>>>düşman askerlerinden
    >>>>>> >>>> >>> > kaçarken, bir bakkal dükkânına
    >>>>>> >>>> >>> > girmiş. Bakkala hemen kendisini saklamasını
    >>>>>> >>>> >>> > emretmiş. Bakkal da
    >>>>>> >>>> >>> > Napolyonu müsait bir yere saklayıp, biraz
    >>>>>> >>>> >>> > sonra gelen düşmanları da 'Az evvel
    >>>>>> >>>> >>> > biri koşarak şu tarafa kaçtı.' diye
    >>>>>> >>>> >>> > savuştur*muş. Nihayet biraz sonra
    >>>>>> >>>> >>> > Napolyon'un muhafızları yetişmişler. Bakkal
    >>>>>> >>>> >>> > ömründe bir daha karşılaşamayacağı Napolyon'a
    >>>>>> >>>> >>> > sormuş: 'Efendim, af buyurun
    >>>>>> >>>> >>> > ama merak ettim, ölümle bu denli burun buruna
    >>>>>> >>>> >>> > gelmek nasıl
    >>>>>>bir duygu?'
    >>>>>> >>>> >>> > Napolyon birden öfkelenmiş. 'Sen kim
    >>>>>> >>>> >>> > oluyorsun da benimle böyledalga geçercesine
    >>>>>> >>>> >>> > konuşabiliyorsun?'diye bağırmış.
    >>>>>> >>>> >>> > Hemen askerlerine, Adamcağızı kurşuna dizmelerini
    >>>>>> >>>> >>> > emretmiş. Askerler bakkalın gözünü bağlayıp,
    >>>>>> >>>> >>> > karşısına dizilmişler.
    >>>>>> >>>> >>> > Mermiler namlulara sürülmüş, artık 'ateş'
    >>>>>> >>>> >>> > emri verilecek... Adamcağız içinden
    >>>>>> >>>> >>> > 'Ah, ne yaptın sen? Şimdi ölüp gideceksin
    >>>>>> >>>> >>> > diye düşünürken,arkadan bir çift
    >>>>>> >>>> >>> > el uzanmış, gözündeki bağı açmış.Karşısında
    >>>>>> >>>>
    >>>>>> >>> > Napolyon varmış. Tek cümleyle
    cevaplamış Napolyon: 'İşte böyle bir duygu!'

"Yaşayarak öğrenmek, bedeli en yüksek öğrenme
    biçimidir..."

8. 9 Eylül 2008
  9. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zor zamanlar yaşamışsın ..allah sabır ve güç versin... sen bu şahısa gereğinden fazla ilgi göstermişsin pohpohlamışsın ve o erişilmez unutulmaz dayanılmaz olmuş ama bunu sen kendi kendine yapmışsın.. onu bir melek gibi görmüşsün....olan olmuş çok ucuz atlatmışsın...buna şükret... ayağa kalk ve silkelen kendine gel...

erkeklere güvenemezsin belkide bu biraz iyi bişi..en azından artık seni kandıramazlar. .elbet bir gün karşına ruh eşin çıkacaktır...ama yinede her ne olursa olsun minicik de olsa bi parçanı sakla ondan.. eğer o da bi gün giderse ayakta durabilmen için bir sebebin olsun Şeniz

10. 9 Eylül 2008
  11. Naz83

Naz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ah be cnm alah sabır versin. inan bütün erkler hep aynı. ben 7 aylık evliyim 4 aydan beri ayrıyım inan verdiğim emeklere e yanarsın kendine mi yoksa onun yaptığı adilikler mi neye yanarsınn. geçimş olsun tekrar..

12. 9 Eylül 2008
  13. EU2

EU2 Guest

"Üç kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen aradaki 2 kuruşa seni satar"demişler..
    Geçmiş olsun..ucuz atlatmışsınız

14. 9 Eylül 2008
  15. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah size o çocuğun gerçek yüzünü kendi ağzıyla itiraf ettirerek göstermiş ama siz üzgünüm ama evet siz BİLE BİLE LADES DEMİŞSİNİZ....
    sizi sadece sex için kullanmak istediğini itiraf eden dahası sizin yolladığnız mesajlara hakaretlere cevap veren birini ayağına kadar nasıl gidersiniz...

Dua edinde o çocuk o gün buluşma yerine gelmemiş..
    Bence sizi düşündüğü için gelmemiştir yoksa gelseydi şu anda yazacağınız derdiniz çok farklı bi şey olurdu...

üzgünm ama erkek arkadaşınızda suç olduğu kadar sizde de var..

16. 9 Eylül 2008
  17. HoplayanFil

HoplayanFil BEN BEN YİNE BEN :/ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    e be güzel arkadaşım
    adam bitti dediğinde sen neden üstüne düştün ki
    hadi o zaman üstüne düştün
    adam sana hakaretler ettiği, seninle ilgili gerçek düşüncelerini söylediği zaman
    daha ne demeye sen o adamla görüşmeye çalıştın ki
    kalkmış gitmişsin yanına
    ya sana bir şey yapsaydı sana
    aklını başına topla unut her şeyi
    bir daha da gururunu ve sevgini bu kadar ayaklar altına alma
    inan hiçbir erkek için değmez :kızgın:

18. 9 Eylül 2008
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.154
    Ödül Puanları:
    488
    Hataların bini bin paraymış gibi hata üzerine hata yapmışınız:mymeka:

Senle bilmem ne için oldugunu bile bile onun ayaklarına gidiyosun.Kuzum sen zorlamı kaşınıyodun yani:mymeka:

Kör eder aşk insanı ama bu kadarda değil...

Aşkı sevgiyi somutlaştırmayınnnn:eek: