Facebook Türkçe olmasın, kıro dolmasın` şeklinde sloganlaşan fikre katılıyor musunuz?

Konusu 'Anket : üyelerimize sorduk...' forumundadır ve optimist* tarafından 16 Aralık 2007 başlatılmıştır.

?

Facebook Türkçe olmasın, kıro dolmasın` şeklinde sloganlaşan fikre katılıyor musunuz?

1. Katılmıyorum

38,9%
  2. Katılıyorum

22,2%
  3. İlgilenmiyorum / Fikrim yok

38,9%
    16 Aralık 2007
    Konu Sahibi : optimist*
  1. optimist*

optimist* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Facebook Türkçe olmasın, kıro dolmasın` şeklinde sloganlaşan fikre katılıyor musunuz?:icecream:

2. 16 Aralık 2007
  3. Gamixsx

Gamixsx çapulcu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence türkçe olsada olmasada kro mutlaka vardır ben türkçe olmasındaan yanayım herkes ingilizce bilmiyor

4. 16 Aralık 2007
  5. EzBuZ

EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ilgilendirmiyor ayrıca bende böyle sitelere karşıyım

6. 16 Aralık 2007
  7. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.926
    Ödül Puanları:
    663
    facebook ismini çok duydum ama cismini bilmem ne menem birşeydir bu:uhm:

Sohbet etmek,paylaşmak üzere kayıt olduğum site KK,başka sitelere merakım olmadı,zaten buraya bakmaktan başka site gezmeye vaktim bile yoktatlicadiarzu

Ama üye olanlar için bence de Türkçe olmasında fayda var,daha anlaşılır hale gelir,ingilizce kelimeleri sözlükten arayıp bulacağım diye telef olmaz insanlar,kroluk kısmına gelince kroların el atmadığı bir yer var mı bilmediğimCADIARZU

8. 16 Aralık 2007
  9. gemxixnxix

gemxixnxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hıc ılgılenmıorum facebookla cok sacma bence uye falanda deılım eskı arkadaslarımı napım ben onlar benı arasın bulsun

10. 16 Aralık 2007
  11. Aspirin

Aspirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İşlevi hakkında fikrim yok sadece varlığından haberdarım.duyumlarımın çoğunluğu olumsuz facebook hakkında.Türkçe olunca facebook un neden kırolaşacağı düşünülüyor anlam veremiyorum.Hangi milletten olursa olsun insan kıroysa kırodur Türklerle bağdaştırılmasına çok kızıyorum.

12. 16 Aralık 2007
  13. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
  14. 16 Aralık 2007
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Facebook bir arkadaşlık sitesi değildir , arkadaş bulma sitesi de değildir. Yurdumuzda o kadar çok abaza diye tabir edilen bir guruh var ki yemek forumlarında bile üyelikleri bulunuyor kız tavlayabilmek için. Bunların Facebook ta olması o siteyi karalamak için yanlış bir neden olur.
    Facebook sayesinde bir şekilde iletişimimin koptuğu bir sürü arkadaşımla tekrar iletişime geçtim ki lise dönemlerimin arkadaşları bunlara dahil.
    İsteyen Türkçe kullansın istemeyen hiç kullanmasın yeterki amacından saptırarak kullanmasın kimse. Saygılar ..
    Çok fazla kadın programı izleyen arkadaşlara da bi uyarı yakında herşeyden kuşkulanan paranoyak bir insana dönüşebilirsiniz bu programları izleyerek..

16. 16 Aralık 2007
  17. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şu haliyle bile birçok kro olduğuna emin olduğumiçin üye olmadım...olmamda...evli barklı insanım...eski arkadaşlarımla görüşmek isteseydim irtibatımı koparmazdım zaten....istediklerimlede halen görüşüyorum....toplulumuz için de hiç ii birşey olmadığını söyliyim...iyice abuk sabuk bir millet olduk çıktık.....

18. 16 Aralık 2007
  19. heidi28

heidi28 Guest

ben üye oldum eskı arkadaslarımı bulmak adına ama hıc tanımadıgım kırolardan sureklı arkadaslık teklıfı geldıgı ıcın ıptal ettım kırolar asmıs kendını ıngılızceyı acayıp cozmusler....